Як відписатися від непотрібних підписок в Instagram

Відписатися від підписки у Инстаграме можна стандартним способом або скористатися сторонніми додатками. За допомогою такої процедури чистять сторінку від ботів.

Вибіркова відписка від непотрібних профілів

Щоб відписатися від непотрібних підписок – перейти в розділ де всі передплатники і натиснути поруч з нікнеймом «Підписки» — «скасувати підписку». Оновивши сторінку, вказаний користувач буде видалений зі списку.

Такий варіант підійде тим, хто хоче видалити один або декілька облікових записів з стрічки. Після відписки, функція «Відправити повідомлення» і повідомлення про нові публікації приходити не будуть.

Інакше справа з закритими сторінками: відписуючись, користувач втрачає можливість переглядати чужу Стрічку, Актуальне і Історії. Перед відпискою з’являється повідомлення: «Ви дійсно хочете відписатися?». Для підтвердження натиснути «Так» і оновити сторінку зі списком.

Детальна інструкція, як відмінити підписку на одного користувача:

 1. Авторизуватися в Инстаграме.
 2. Перейти в особистий профіль – натиснути «Підписки».Як відписатися від непотрібних підписок в Instagram
 3. Натиснути поруч з нікнеймом кнопку «Отписаться».

Функція доступна, як з мобільної версії, так і з комп’ютерною. Щоб відписатися з ПК – авторизуватись в Instagram та натиснути «Підписки». З’явиться таке ж вікно, як і в офіційному додатку.

Масова — від усіх

Швидко відписатися від усіх в Инстаграме допоможуть сторонні програми і комп’ютерні програми. Функція автоматичної відписки додано практично у всі сервіси для просування акаунтів.

Для мобільної платформи передбачені окремі інструменти, з Play Market та App Store:

 • Unfollower for Instagram. Масова відписка, дізнатися, хто найактивніший з передплатників, можливість роботи з декількома обліковими записами;
 • Followers – Unfollowers. Функція перегляду відписатися, вибір кількості відписок, гості профілю з Історій;
 • PromoFlow. Робота з аудиторією: передплата, відписка, просування облікового запису.

Разом відписатися від усіх в Инстаграме реалізовано через функції: з вибором кількості відписок або без неї. Тобто, власник облікового запису може вибрати десять перше із списку, 25 або всіх відразу.

Вказавши завдання: «Відписатися від усіх», потрібно дотримуватися ліміти. Instagram блокує окремі функції або аккаунт (у разі систематичних порушень), при високій активності на підписки та відписки.

Щоб один раз очистити список контактів, підійде Unfollowers For Instagram. В основні функції входить саме робота з підписками і відписками. Функція безкоштовна і не вимагає оплати за подальше використання.

Додаток для телефону – Followers – Unfollowers

Доступно в Play Market (посилання вище), аналогічним функціоналом володіє і однойменне додаток з iTunes, але від іншого розробника.

Щоб відписатися від невзаимных передплатників:

 1. Завантажити і встановити додаток.
 2. Авторизуватися, використовуючи логін і пароль від облікового запису.Як відписатися від непотрібних підписок в Instagram
 3. Почекати, поки система прорахує кількість невзаимных підписок.
 4. Натиснути: «Відписатися від всіх 20 зверху» або «знизу».Як відписатися від непотрібних підписок в Instagram

Додаток автоматично скасує підписку на вказану кількість користувачів. Обмеження введені за фільтру Инстаграма і після виконаного завдання потрібно почекати близько 20 хвилин. Таким чином, алгоритм соціальної мережі не запідозрить автоматичні дії і використання сторонніх додатків.

У Unfollowers можна відписатися від однієї людини в Инстаграме. Після запуску, з’явиться список підписок і поруч кнопка: «Відписатися». Знизу розташована кнопка: «Історія відписок», з інформацією про всіх користувачів, на яких була скасована підписка.

Там же, доступна функція: «Підписатися», якщо власник сторінки випадково або в автоматичному режимі вилучив зі списку друзів.

Програма на комп’ютер – Leongram

У безкоштовної програми для ПК Leongram, можна масово скасувати підписку, накрутити передплатників і стежити за просуванням сторінки. Завантажити актуальну версію і побачити повну інструкцію.

Як підключити запис до сервісу і видалити всі підписки:

 1. Перейти на офіційний сайт програми.
 2. Натиснути: «Скачати безкоштовно» — зареєструватися в сервісі (через сайт або програму).
 3. Зайти за допомогою свого облікового запису в LeonGram.
 4. У програмі, знизу, натиснути кнопку Додати обліковий запис.
 5. Ввести дані від сторінки в Instagram.

В залежності від установлених параметрів конфіденційності, програма може вимагати проксі або підтвердити підключення в Instagram. На сторінці висвітиться: Підозріла спроба входу, натиснути: «Це я».

Як тільки профіль з соціальної мережі прив’язався до сервісу, перейти в розділ: «Завдання»:

 1. Знизу «Додати завдання» — Відписка.
 2. Ліміт відписок: 720, затримка в секундах: 60.Як відписатися від непотрібних підписок в Instagram
 3. Встановити галочку поруч з категорією: Пауза після відписок – вказати: 30 хвилин.
 4. У полі введення праворуч, вписати никнеймы користувачів, від яких не треба відписуватися.
 5. Додати завдання – залишити програму працювати у фоновому режимі.

У LeonGram доступна функція: Відписуватись через блокування. Вказавши в налаштуваннях, всі користувачі, які видаляються з розділу «Підписки», будуть переміщені в «чорний список».

Як відписатися від Сторіс і Хештегов

Крім підписки на сторінки інших користувачів, у Инстаграме додана функція підписки на окремі хештеги. Також, доступна відписка від Історій певної людини, без видалення його із списку друзів.

Як відписатися від хештег:

 1. Перейти в розділ «Підписки» — першим вказаний список хештегов.Як відписатися від непотрібних підписок в Instagram
 2. Натиснути по категорії – по черзі відписуватися від кожного.Як відписатися від непотрібних підписок в Instagram

Записи, раніше запропоновані по тегу більше не з’являться у Стрічці. Відписатися від Історій в Instagram можна в розділі: «Стрічка». Зверху вказаний список користувачів, які нещодавно оновили запису.

Власнику сторінки запропоновані три варіанти: тимчасово заблокувати, приховати свої Історії і приховати чужі з показу.

Щоб прибрати з новин Stories:

 1. Стрічка – затримати палець на аватарці користувача.
 2. Вибрати з випадаючого меню: Тимчасово заблокувати.
 3. Приховати Історії – оновити сторінку.Як відписатися від непотрібних підписок в Instagram

Тепер, аккаунт заблокований людини виявиться в кінці списку. Для відновлення показу – перейти до його профілю і натиснути «Розблокувати». Під час блокування, власник облікового запису також не буде повідомлений про оновлення сторінки, де він заблокований.

Враховуємо ліміти

У Инстаграме працює алгоритм на пошук автоматизованих дій з боку користувачів. Накрутка, відписка і передплата через сторонні сервіси не вважаються дозволеними.

Щоб виключити ймовірність бана, власник сторінки повинен:

 • встановлювати ліміти при відпису через програми або програми. За день можна відписатися від 1000 людина. Кількість залежить від «віку» запису;
 • робити паузу, якщо скасування підписки відбувається в ручному режимі;
 • відзначати кілька записів для блокування. Використовувати між відпискою в десять і двадцять користувачів.

Після чищення, відновлюють заблокованих або залишають у списку назавжди. Під час масової відписки потрібно робити перерви в 12 годин мінімум. При досягненні ліміту з’явиться повідомлення: Дія заблоковано. Це тимчасове блокування на одну дію, але, якщо власник профілю продовжує відписуватись – система розцінить як використання сторонніх інструментів.

Відписатися від підписки у Инстаграме простіше через програми або програми, якщо кількість підписок – більше двох тисяч. В окремому випадку підійде і ручний метод видалення, виділяючи кожну позицію окремо у списку друзів.

Моя довідка - Корисні поради