Як відписатися в Инстаграме від тих, хто не підписаний

Для багатьох акаунтів в инстаграме питання про те, як відписатися в инстаграме від тих, хто не підписаний в инстаграме, стає дуже актуальним. Чим більше часу проводиться в онлайні, тим більше стає підписок. За статистикою додатки, кількість підписок користувачів, як правило, перевищує зростання кількості аудиторії. Найчастіше це даремні і не взаємні підписки, від яких варто позбуватися.

Як відписатися в инстаграме від тих, хто не підписаний в инстаграме

Відписатися від когось, хто не підписаний на тебе, можна двома способами:

  1. Увійти в свої “Підписки”, знайти обліковий запис, від читання якої плануєте відмовитися, натиснути на кнопку “Ви підписані”.
  2. Увійти в акаунт того чоловіка, якого ви хочете видалити. Далі натиснути “Ви підписані”, а потім “Скасувати підписку”.

Як швидко відписатися від тих, хто не підписаний на мене

Якщо кількість взаємних фоловерів вже настільки велике, що неможливо самостійно і швидко від всіх відписатися, то на допомогу можуть прийти сторонні сервіси, які зроблять це за вас. Розглянемо основні і найбільш популярні способи, автоматично отписывающие від не підписалися на користувачів вас.

Зробити це можна на персональному комп’ютері за допомогою спеціальних сервісів і сайтів.

Instaplus

Як відписатися в Инстаграме від тих, хто не підписаний

Платний сервіс, не вимагає завантаження. Є пробна версія – 5 днів. Для початку зареєструйтесь на сайті через вікно реєстрації або натисніть у верхньому лівому куті на кнопку “Спробувати безкоштовно”. Після авторизації перейдіть до розділу “Облікові записи” і зайдіть через свій профіль Instagram, на якому ви збираєтеся зробити масову відписку. Потім створіть завдання, вибравши пункт “Відписка”.

Читайте також:
Посилання на Вайбер в Instagram: як додати, створити і вставити з профілю, безкоштовно

Програма дозволяє налаштувати таймер, щоб була можливість регулювати кількість відписок і не потрапити в блок. Також є функція “Білий аркуш”, в яку можна вписати ті облікові записи, від читання яких відмовлятися не потрібно.

Програма Combin Growth

Як відписатися в Инстаграме від тих, хто не підписаний

Програма, доступна для скачування на персональні комп’ютери з різною операційною системою. Після установки необхідно відкрити вкладку “Облікові записи”, натиснути на кнопку “Не читають мене” і ознайомитися зі списком підписок, які не фолловят вас. Потім можна буде вибрати масову відписку або окремі облікові записи, які ви плануєте видалити зі списку. Завдання буде виконано автоматично.

Є ще кілька способів, як відписатися в инстаграме від тих, хто на тебе не підписаний. Здійснити це можна за допомогою програм на смартфоні.

На Android

Як відписатися в Инстаграме від тих, хто не підписаний

Мобільний додаток PromoFlow (або InstaFlow), допомагає відстежувати і видаляти взаємних фоловерів.

Є можливість складання “Білого аркуша”. Крім того, володіє розширеними опціями, що дозволяє відписувати по самим різним критеріям:

  • за кількістю підписок користувача;
  • від неактивних Instagram профілів;
  • від фоловерів, на яких підписувалися тільки через додаток і т. д.

На IOS

Як відписатися в Инстаграме від тих, хто не підписаний

Популярним додатком для видалення підписок є InstaClean. 50 перших дій безкоштовні.

Пам’ятайте, що не можна відмовитися раз і назавжди від взаємних фоловерів. Моніторити ситуацію потрібно постійно і періодично чистити свій лист з підписками. Користуйтеся перерахованими вище програмами, і ви ніколи не загрузнете в море не взаємних підписок.

Моя довідка - Корисні поради