Як відновити видалений листування в Инстаграме

Відновити листування в Инстаграме офіційними способами неможливо. При видаленні листування, користувача попереджають, що повернути втрачені дані не можна. Тому, залишається всього 2 способи, як подивитися випадково видалений чат.

Відновлення листування на Андроїді

Відновити видалену листування в Инстаграме можливо через сторонні додатки, які створюють копію даних із соціальних мереж.

Недолік способу в тому, що повернути чати, очищені до установки програми, неможливо. Такі сервіси працюють на копіювання вже доступній інформації, не підключаючись до офіційних серверів Инстаграма.

У список таких інструментів входять:

 • AppBackup: Restore Transfer. Доступний вибір додатків, які потрібно зберегти у форматі APK;
 • Super Backup. Також створює файл, але доступна передача на Google Drive;
 • Резервне копіювання. Менш функціонально, тому що не може працювати на різних версіях Android.

Як відновити повідомлення з AppBackup:

 1. Завантажити та встановити AppBackup.
 2. Відкрити – вкладка: «Додатки».Як відновити видалений листування в Инстаграме
 3. Вибрати зі списку: «Instagram» — Зробити резервну копію.

Але такий спосіб підійде на один раз, якщо власникові пристрою потрібно зберегти лише одну листування або які-небудь дані з соціальної мережі.

Для регулярного збереження обраного додатка, потрібно встановити в налаштуваннях: «Автоматичні збереження списку». Нижче, показано кількість версій, які будуть створені в якості копії.

Відновити повідомлення на Айфоне

Для мобільних пристроїв під управлінням iOS, підійдуть два додатки: U. fone і сервіс Fucosoft. Обидва інструменту вимагають підключення до iCloud і комп’ютера. Перше відноситься до комп’ютерних програм, яке можна встановити на Mac OS і Windows.

Щоб відновити листування в Директ через U. fone:

 1. Завантажити та встановити програму з офіційного сайту.
 2. Відкрити: Відновлення даних на iPhone – підключити смартфон через USB до комп’ютера.
 3. Натиснути: «Почати перевірку» — з’явиться список додатків і файлів, які можна відновити.
 4. Вибрати: App Document Instagram – почекати закінчення процесу сканування.
 5. Вибрати повідомлення, які потрібно завантажити або відновити.
Читайте також:
Вибираємо соціальну мережу для бізнесу. Може, Instagram?

Крім скачування програм, користувач може отримати копію чату у одержувача. Видаляючи листування на своїй стороні, відправлені і видалені повідомлення не бачить тільки один користувач. У Директе другого, зберігаються всі копії отриманих повідомлень, фотографій.

Такий спосіб не спрацьовує на видалені текстові послання через функцію: «Скасувати відправлення». Повідомлення було видалено відразу у двох користувачів, тож відновити його неможливо.

Збереження на випадок пропажі або видалення

Стандартний спосіб, як відновити і зберегти повідомлення в Директе – поставити автоматичну резервну копію. Також, копіювати важливі чати можна з допомогою функції «Створити скріншот». Одержувачу не прийде повідомлення, якщо це не був скріншот тимчасової фотографії або відео (Stories).

Другий спосіб – відзначати важливі листування. Якщо чат містить важливу інформацію:

 1. Перейти в Директ – вибрати потрібний чат.Як відновити видалений листування в Инстаграме
 2. Затримати палець – у випадаючому меню вибрати: «Позначити».

Зверху з’явиться «жовтий куточок», який закріплює листування з першої позиції. Тобто, якщо прийдуть інші повідомлення – цей чат залишиться першим, а нові опустяться на другу і третю позицію.

Відновити листування в Инстаграме допоможе iCloud BackUp, якщо він був підключений у власника смартфона. Користувачі iOS повинні налаштувати резервне збереження файлів, щоб повернути втрачену інформацію без звернення в технічну підтримку Instagram.

Моя довідка - Корисні поради