Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

 • 2 Як увійти в Instagram через Фейсбук?
 • 3 Що робити, якщо при підключеній двофакторної аутентифікації немає доступу до номера
 • 4 Як подивитися, який зараз код доступу в Instagram?
 • 5 Як змінити пароль в Instagram, якщо немає нічого?
 • 6 Чому не приходить код підтвердження?
 • 7 Запитання наших читачів
 • У мене є Вконтакті, Однокласники, Фейсбук і Instagram. В цілях безпеки не можна використовувати одну і ту ж інформацію для авторизації на всіх сайтах. Було б класно, якщо б вхід на всі сервіси був такий же простий, як в Телеграм або Whatsapp. Але, на жаль, нам потрібно запам’ятовувати інформацію для авторизації. Особисто у мене це не завжди виходить. Поговоримо про те, як відновити пароль в Инстаграме. Це не так складно, як може здатися.

  Що робити якщо забув дані для входу до облікового запису?

  Припустимо, чоловік забув пароль. Що робити в такому випадку? Розглянемо кілька варіантів розвитку подій залежно від того, до чого у нас є доступ. На головній, поруч з полями для вводу інформації, щоб увійти, кнопка «Допомога з входом». Тиснемо по ній. Далі є кілька шляхів залежно від того, яка інформація у вас є, а який ні.

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

  Немає можливості скористатися телефоном

  Дізнатися пароль не вийде, необхідно створити новий. Найпростіший варіант відновити доступ – використовувати телефон. Що робити, якщо його немає? Використовувати електронну пошту. Напишіть її, щоб соціальна мережа знайшла аккаунт. Потім вибираємо, що потрібно зробити. Якщо телефону немає, тиснемо на «Відправити ел. лист».

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

  Після цього ми відкриваємо лист і можемо виконати авторизацію або відновити можливість користуватися сторінкою.

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

  Після того, як ви зважилися скинути пароль Instagram, потрібно буде ввести новий в спеціальні графи.

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

  Немає доступу до електронної пошти

  Що робити, якщо я забула електронну пошту? Використати номер телефону. Введіть його на самому першому етапі. На телефон прийде посилання для того, щоб скинути код через номер телефону. Потім відкриється сторінка, аналогічна тій, що була вище, де потрібно буде ввести нову комбінацію, щоб змінити її.

  Не пам’ятаю логін і пошту

  Якщо не пам’ятаєте ні логін, ні пошту, ви вже знаєте, як відновити доступ. Також слід використовувати номер мобільного телефону. Алгоритм дій той же, що і вище.

  Як увійти в Instagram через Фейсбук?

  Без пароля і логіна, без телефону моя сторінка все ще залишається моєю, якщо я прив’язала Фейсбук. Тому я рекомендую зв’язати ці дві соціальні мережі. А якщо ви купили аккаунт, обов’язково потрібно поміняти всю особисту інформацію.

  Ви як і раніше можете авторизуватися. Для цього потрібно натиснути «Увійти через Facebook». Вже потім можна змінити дані для аутентифікації. Але в даному випадку все впирається в те, що ви повинні знати дані для входу в свій ФБ.

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

   

  Що робити, якщо при підключеній двофакторної аутентифікації немає доступу до номера

  Якщо людина забув пароль Instagram, це півбіди. А якщо підключена двофакторна аутентифікація, що робити? Насправді, все просто. На цей випадок вам видаються резервні коди. Щоб відкрити графу введення цього коду, потрібно натиснути на відповідну кнопку, після введення логіна і пароля.

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

  Якщо ви не зберегли скріншот з часу включення цього способу захисту, співчуваю. На всякий випадок зберігайте ці дані. Подивитися їх чи можна змінити в налаштуваннях приватності.

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

  Як подивитися, який зараз код доступу в Instagram?

  Як дізнатися свій пароль в Инстаграме, якщо на даний момент авторизація виконана? Аж ніяк. У параметрах профілю немає відповідної графи. І це нормально – інакше будь-хто міг би розблокувати ваш телефон, отримав би персональні дані. Тому, якщо забув пароль від Инстаграма, що робити і як подивитися? Тільки в браузері, якщо ви входили через нього і зберегли дані. Шлях до зберігання особистої інформації в різних браузерах різний. Дуже зручно це в Яндекс.браузері, де є спеціальна кнопка для менеджера особистих даних. Тут знаходимо Инсту і дивимося все, що потрібно.

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

  Як змінити пароль в Instagram, якщо немає нічого?

  Як змінити пароль в Инстаграме, якщо забув старий, і немає ні пошти, ні номера, ні Фейсбуку, ні Whatsappa, словом, нічого? На жаль, ніяк. Завжди залишайте хоч щось, щоб було куди повертатися. Слідкуйте за актуальністю прив’язаних способів зв’язку соціальної мережі з вами.

  Чому не приходить код підтвердження?

  В Instagram вхід на сторінку без пароля і логіна недоступний. Але що ж робити, якщо код підтвердження не приходить? Проблем може бути кілька:

  1. Поганий інтернет. Для запиту необхідно з’єднання, тому, якщо з ним проблеми, коду не буде.
  2. Погана зв’язок. Щоб отримати СМС, у вас повинна бути мережа. Все цілком логічно.
  3. Баг системи. Соціальна мережа теж може працювати зі збоями. Тому у деяких на якийсь час може пропадати можливість отримувати «ключі».
  4. Занадто багато запитів. Якщо ви занадто часто за останню годину відправляли запит, є ймовірність, що Інсте потрібна пауза.
   Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ

  Як відновити пароль в Инстаграме? Легко і просто. Є багато лазівок, якими ви можете піти. Це номер, електронна пошта, Фейсбук і, віднедавна, Whatsapp. Так що, якщо у вас є можливість скористатися хоч чим-то, все відмінно. Тому я можу дати вам дві поради: по-перше, прив’язуйте якомога більше контактів; по-друге, підтримуйте актуальність інформації, щоб не втратити акаунт у разі чого.

  Запитання наших читачів

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ#1. Як бути, якщо двофакторна аутентифікація включена, а номера немає?

  На такий випадок є набір резервних «ключів». Якщо ж у вас їх немає, аккаунт «воскрешается», як і звичайний. Не зберегли ці цифри? Ви можете подивитися їх прямо зараз, в розділі «Конфіденційність».

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ#2. Не можу відновити пароль в Instagram, чомусь не відправляє на мою пошту код. Що робити? Номер Через пише помилка.

  Спробуйте звернутися з проблемою до служби підтримки сайту прямо на цю адресу: support@instagram.com. В заголовку листа вкажіть тему проблеми і попросіть змінити адресу електронної пошти на активну. Техпідтримка запросить докази, що ця сторінка ваша, будьте до цього готові.

  Як відновити пароль в Инстаграме: повертаємо доступ#3. Із-за чого може не приходити код підтвердження?

  Є декілька можливих причин: поганий інтернет, поганий зв’язок, баг системи або занадто багато запитів. У всіх цих випадках необхідно трохи почекати.

  Для того, щоб залишити думку або питання — пишіть в коментарі. А також дивіться відеоінструкцію по темі.

  Моя довідка - Корисні поради