Як відновити пароль Instagram через номер телефону?

Безпека сторінок потребує створення складних паролів, а складні комбінації важко запам’ятати. З цього випливає те, що часто користувачі забувають ключ до свого профілю. Як відновити його, і що робити, якщо змінився номер? Про це ми поговоримо у статті. Пам’ятайте, втрачати чи забувати ключ до профілю не соромно, соромно не відновлювати доступ до сторінки, в яку вкладено багато сил, енергії і, можливо, грошей.

Відновлення пароля Instagram через телефон

В ситуації, коли ви втратили доступ до профілю, найпростішим виходом буде відновити пароль Instagram через номер телефону. Це до того ж зручно – не потрібно заходити на пошту або в Фейсбук, вводити ще кілька ключів, переходити по посиланнях і так далі. Для здійснення цієї процедури потрібно зробити всього кілька кліків:

 • Отримання доступу за допомогою номера телефону можна зробити тільки через додаток. При спробі відновити доступ через веб-сайт у браузері без пошти не обійтися. Тому ми відкриваємо програму в телефоні, клікаємо на «допомогу з входом».
  Як відновити пароль Instagram через номер телефону?
 • Буде запропоновано декілька варіантів відновлення. Нам потрібен «Через SMS». Тиснемо на цей пункт.
  Як відновити пароль Instagram через номер телефону?
 • Вибираємо індекс нашої країни. У Росії це +7 на випадок, якщо ви не знаєте. Вводимо інші цифри номера, який був прив’язаний до сторінки, чекаємо СМС.
  Як відновити пароль Instagram через номер телефону?
 • Отримуємо SMS з посиланням. Розробники Instagram навіть дбайливо написали в тексті, що ж робити з нею. Ніби хтось міг не здогадатися, що потрібно на неї натиснути. Потім вводимо новий пароль два рази і радіємо.
  Як відновити пароль Instagram через номер телефону?
 • Тепер ми вміємо відновлювати Instagram за номером телефону.

  Втрачений номер = втрачений аккаунт?

  Що робити, якщо прив’язаний номер втрачено, як і доступ до свого профілю? Завжди залишаються інші варіанти: відновити з допомогою Фейсбуку або пошти. Для більшої безпеки доступу до профілю, для більших можливостей зміни ключа доступу рекомендую прямо зараз зв’язати Instagram з Фейсбук. Про те, як це зробити читайте в статті “Прив’язуємо Instagram до Фейсбуку”.

 • Відновлення профілю через сторінку у Фейсбуці.
 • Відновлення профілю через пошту, яка була введена при реєстрації сторінки.
 • Отримання доступу за допомогою Фейсбука не зажадає від вас багато часу. Хтось писав, що такий спосіб також здійснимо в браузері, але мені сайт вибору не надавав, тому будемо розглядати функціонал програми.

  Отже, ми так само натискаємо «Допомога з входом», тільки на цей раз вибираємо «Увійти через Facebook». Потім вводимо дані для входу від сторінки. Потім придумуємо новий ключ і записуємо його, щоб більше не забувати! Жартую, записувати не треба. Але ось запам’ятати обов’язково.

  Як відновити пароль Instagram через номер телефону?

  Вхід через пошту теж досить простий. Зробити це можна в браузері на комп’ютері, якщо зручно. Механізм роботи тут класичний – ми вводимо ім’я користувача або саму пошту приходить лист з посиланням, ми переходимо по ній, вводимо новий ключ.

  Ось і все, відновлено, тепер можете спокійно здійснювати массфолловинг, запускати конкурси, промо-акції або дивитися відео Ольги Бузової.

  Якщо ж немає можливості вдатися до одного з способів, можна звернутися в службу підтримки і сказати, що аккаунт зламаний. Вони обов’язково вирішать вашу проблему, але це займе трохи більше часу.

  Труднощі відновлення

  Перш ніж говорити про технічні труднощі, які можуть виникнути, я скажу про інших. Найважче – придумати нову комбінацію, яка буде одночасно складною і легкозапоминающейся. Але намагайтеся уникати чогось особистого. Так ви ускладните роботу людям, які «забирають» профілі. Постарайтеся зробити таку комбінацію символів, яку буде просто запам’ятати через рухи пальців.

  Як відновити пароль Instagram через номер телефону?

  Інша складність – неможливість довести, що сторінка належить вам. В профілі не може бути особистих фотографій, будь-яких згадок про вас. Фейсбук, до якої сторінка прив’язана, може бути фейком. Пошта була зроблена вами ще у сьомому класі і втрачена безповоротно. Завжди залишайте щось, що в разі чого зможе підтвердити те, що сторінка належить вам.

  Навіть у випадку, якщо ви довели, що ви це ви, допомога служби підтримки може виявитися дуже повільною і займе багато часу. Ви не можете довести належність аккаунта саме вам, тому не втрачайте паролі, залишайте собі запасні шляхи отримання доступу.

  Також рекомендуємо ознайомитися зі статтею “Відновлення доступу до облікового запису в Instagram”, де описані способи відновлення доступу практично на всі випадки життя.

  Висновок

  Отже, якщо користувач забув пароль, є кілька шляхів його зміни: через телефон, пошту або прив’язана сторінка Фейсбук. Але відновлення пароля Instagram через номер телефону, хоч і є найбільш зручним і безпечним, не перебуває на першому місці мого Топа, тому що паролі від пошти або Фейсбуку можна відновити, але ось номер телефону може бути втрачений назавжди. Тому ніколи не розраховуйте лише на один спосіб – пам’ятайте ключ доступу до пошти і прямо зараз прив’яжіть сторінці Фейсбуку та телефон. Удачі вам, не втрачайте до свого профілю.

  Моя довідка - Корисні поради