Як відкрити закритий профіль Инстаграме через телефон: в іншої людини, без передплати

Як відкрити закритий профіль Инстаграме, якщо ви хочете, щоб всі користувачі переглядали ваші фото і основну інформацію на сторінці? Відкритий акаунт необхідний для сторінок авторів, для бізнес акаунтів і особистих профілів, які активно розвиваються й залучають нових передплатників.

Як відкрити закритий профіль Инстаграме через телефон: в іншої людини, без передплати

Якщо потрібно переглянути інший закритий профіль, то без передплати і схвалення з боку власника сторінки ніякого доступу до фото ви отримати не зможете, ні з допомогою сайтів анонімайзерів, ні з допомогою спеціальних додатків для смартфона.

Як відкрити закритий Instagram

Робочий спосіб, як відкрити закритий профіль в Instagram з телефону або комп’ютера, в 2020 році відсутня. У мережі можна зустріти величезну кількість безкоштовних пропозицій від користувачів, які пропонують отримати доступ до чужого сторінці.

Без передплати

Єдиний спосіб переглянути фотографії в закритому профілі – пошукати посилання в інших соціальних мережах (Твіттер, Фейсбук, ВКонтакте). Якщо користувач звик ділиться фотографіями в інших соціальних мережах, при переході за посиланням ви зможете подивитися фото або відео, яке він опублікував.

За посиланням доступний тільки конкретний пост, доступ до іншої опублікованої інформації залишається закритим.

В іншого людини

У закритому акаунті можна переглядати фотографії, відео та історії, які були опубліковані, закритий доступ до особистої інформації про користувача. Єдине, що можна зробити – це відправити заявку на передплату з допомогою кнопки «підписатися» (після натискання зміниться на сіру з написом «Прохання»).

Отримати доступ до фото можна двома способами:

  1. Програмним. Підходить тільки для користувачів, що мають знання в області програмування. Все просто – необхідно просто знайти помилки в скриптах і розробити експлоїт для обходу встановлених обмежень конфіденційності (на даний момент працює скрипта не існує).
  2. Сервісний. В магазині додатків Google і просто на просторах інтернету можна зустріти безліч додатків, які «допомагають» обійти блокування. У більшості випадків мета такої програми – небудь виманити гроші у користувача за послугу, або вкрасти логін і пароль від аккаунта.
  3. Хитрий. Просто створюємо нову сторінку в соціальній мережі, стилізовану під інтернет-магазин або акаунт з фото і відео котиків. Підписуємося на користувача, чекаємо схвалення і переглядаємо потрібну інформацію абсолютно конфіденційно.
Читайте також:
20 цікавих фактів про Facebook

Як відкрити закритий профіль Инстаграме через телефон: в іншої людини, без передплати

Як відкрити закритий Instagram аккаунт через телефон

Як відкрити закриту сторінку в Инстаграме, якщо ви хочете знову показувати всім користувачам свої пости, розповімо нижче. Спосіб працює для Андроїд смартфон і Айфон.

Андроїд

Процес включає в себе наступні кроки:

  1. Переходимо на головну сторінку свого профілю в соціальній мережі.
  2. Клацаємо значок з трьома точками для відкриття бічного меню.
  3. Вибираємо пункт «Налаштування», який знаходиться в самому низу.
  4. Клацаємо на розділ «Конфіденційність», далі вибираємо пункт «Конфіденційність облікового запису».
  5. Відключаємо функцію блокування особистої інформації від користувачів, які не підписані на вашу сторінку.

Айфон

Виконуємо кілька простих дій:

  1. Переходимо в налаштування за допомогою шестерні в правому верхньому куті на головній сторінці вашого облікового запису.
  2. У розділі «Конфіденційність» відключаємо активовану функцію закритого облікового запису.

Аналогічним способом відкрити доступ до своєї сторінки для всіх чужих людей у соціальній мережі можна і з допомогою комп’ютера, а також мобільної версії сервісу

Моя довідка - Корисні поради