Як відключити рекламу в Instagram: на Айфоне і Андроїд

Як відключити рекламу в instagram знати обов’язково тому, що вона набридає. Ми живемо в світі нескінченного потоку інформації. Наші предки за все життя не отримували стільки відомостей, скільки ми за тиждень. То і справа користувачам намагаються втюхати товари і послуги. Прийшовши додому, полювання захистити мозок від непотрібного. Насолода переривається постійними рекламними роликами. Дізнаємося про потрібні дії.

Можна відключити рекламу в Instagram

Соціальна мережа дає своїм шанувальникам значні переваги. Немає великих грошей на потужну рекламну кампанію? Не біда. Досить наявність телефону. Власники фейсбук і инсты пропонують нам таргет. Таргетована реклама — офіційно дозволена в мережі. Вона дозволяє просунути публікації, підписати нових людей, зацікавити потенційних клієнтів. Плюсів багато. Ось тільки заважає. Виключити її не можна. Можна лише знизити кількість спливаючих рекламок шляхом постійного блокування.

Як відключити рекламу в Instagram: на Айфоне і Андроїд

Як відключити рекламу в Инстаграме на телефоні

Про те, як прибрати рекламу в instagram запитують люди, яким набридло дивитися. Алгоритм програми налаштований таким чином, щоб користувач бачив ролики, що збігаються за інтересами. Це робить покази менш напряжными для обивателів. Однак бувають помилкові покази, недоречні, докучливі.

Щоб уберегтися, можна скористатися браузером.

  1. Відкриваємо профіль через браузер, доступний в мобільному.
  2. Гортаємо стрічку до першого інформаційного посту.
  3. Тиснемо на три точки в правому верхньому куті над публікацією.
  4. Після чого приховуємо картинку.

Як відключити рекламу в Instagram: на Айфоне і Андроїд

Важливо розуміти, що ці дії потребують постійного повторення. Назавжди викреслити оголошення з профілю допоможуть тільки сторонні сервіси.

Офіційний портал забороняє налаштування подібної розкоші. Розробники — затяті противники використання неофіційних програм-помічників. Тому будьте обережні.

Обліковий запис може бути підданий блокування без видимої причини. Довго потім доведеться доводити, що ти не верблюд. У додатку складна система зв’язку з підтримкою. Точніше — її майже немає. Автоматизація високого рівня в цьому плані трохи напружує. З іншого боку, не май фото мережа чітких алгоритмів, навряд чи б була настільки відомою.

Існує дві популярні операційні системи. Кожна з них володіє своїми нюансами, якщо ви захочете прибрати непотрібний контент.

На Андроїді

Просування Instagram – свого роду мистецтво. Кількість шанувальників велике, а способів порівняно мало. Щоб позбутися від всмоктувального таргету на андроїд, потрібно дотримуватися елементарних пунктів. Зверніть увагу на скріншоти. Наочно представлені вірні кроки. По-перше, потрібно озброїтися часом і терпінням. Доведеться гортати стрічку. Натикаючись на банер, вирубуємо його по інструкції, наведеної вище. У додатку метод теж працює.

На Айфоне

Маючи на руках айфон, людина задається цим питанням так само, як і власник інших гаджетів. Принцип, до речі, схожий. Потрібно знайти рекламу, вибрати її відключення. Вас запитають, чому ви так вирішили приховати публікацію. Вибираєте потрібний і насолоджуєтеся результатом.

Моя довідка - Корисні поради