Як відключити повідомлення у Инстаграме: на Айфоне і Андроїд

Як відключити повідомлення у инстаграме – що це таке питання, яке зустрічається в мережі не менш часто, ніж запит, пов’язаний з активацією такої опції. У замітці ви дізнаєтеся, як працювати з повідомленнями. Як провести настроювання звукових і текстових повідомлень. Розуміння і знання цієї інформації дозволяє своєчасно отримувати повідомлення про дії конкретних людей. Якщо інтерес до людини втрачається, потрібно відключати, діючи за поданими схемами.

Як відключити повідомлення у Инстаграме: на Айфоне і Андроїд

Як відключити повідомлення на телефоні?

Діяти для відключення потрібно залежно від того, на якій ОС працює смартфон, що знаходиться на руках. Необхідно чітко слідувати поданими інструкціями. Після цього повідомлення, що цікавить людина опублікував сторіс або фото не приходять.

Необхідні для вирішення проблеми дії проводяться в особистому облікового запису. Зайшовши туди, треба виробляти такі маніпуляції, які характерні для ОС.

На Андроїді

При наявності на руках пристрої цієї марки активацію повідомлень слід проводити в розділі з налаштуваннями. Тут же здійснюються операції, спрямовані на відключення повідомлень. Користувачеві потрібно чітко дотримуватися такої інструкції:

 • Здійснюється перехід в меню з налаштуваннями;
 • У лівому меню слід знайти пункт з перерахованими додатками;
 • Проводиться активація рядка;
 • З правого боку потрібно знайти та натиснути на кнопку, де написано назву инсты.

Вимкнення здійснюється за допомогою постановки галочки в потрібне положення.

На Айфоне

Користувачам даних пристроїв також доступна можливість встановлювати налаштування. Якщо раніше були активовані підписки на конкретних людей, їх після втрати інтересу можна відключити. Для здійснення операції, як вимкнути повідомлення у инстаграмме, потрібно здійснити такі маніпуляції:

 1. Перехід на сторінку користувача.
 2. Натискається меню, розташоване у верхньому куті і має вигляд трьох точок.
 3. У меню, що випадає після цього, потрібно знайти опцію активації повідомлення про постах.
Читайте також:
Грамотне накручування коментарів в Instagram

Якщо вона встановлена в робочому положенні, слід вимкнути. Завдяки цьому можна не отримувати повідомлення про те, що користувач розмістив пост, виклав сторіс або вийшов у прямий ефір. Якщо у користувача закритий профіль, провести перераховані маніпуляції можна лише за передплатою. При її відсутності можна регулювати надсилання повідомлень або встановити відмова від них.

Як відключити повідомлення від одного облікового запису?

Як відключити повідомлення у Инстаграме: на Айфоне і Андроїд

Причин для відключення повідомлень багато. Діяти доведеться через розділ з налаштуваннями. Перед тим як провести подібні складні маніпуляції, варто задуматися, який варіант деактивації вибрати.

Якщо численні СМС необхідні, але заважають, потрібно вимкнути звук. Зробити це легко. Необхідно чітко дотримуватися інструкції:

 1. Здійснюється перехід в головне меню.
 2. Зайти в налаштування смартфона.
 3. Варто пройти в диспетчер програмного забезпечення.
 4. У списку слід знайти і активувати соцмережу.

Після відключення, раніше встановлені опції можна без проблем повернути. Якщо не виходить, переживати не доведеться. Є ймовірність, що стався збій у роботі програми. У подібній ситуації необхідно оновити ОС смартфона. Зайти в налаштування і перевірити варіант фотосети. Також має бути оновленим.

Після правильно встановлених налаштувань власник облікового запису може отримувати повідомлення від одного певного користувача або групи, спільноти і пабліка. Повідомлення з’являться на смартфоні відразу після прояву таких операцій, як:

 • Залишення коментаря;
 • Проставлення відмітки Подобається;
 • Поява фото і відео, трансляції;
 • Підписка нового людини і прийняття запиту на підписку;
 • Отримання пропозицій директ.

Останній момент заслуговує окремої уваги. Варто дати дозвіл писати в цей розділ, як телефон відразу починає вібрувати в постійному режимі. З цієї причини так важливо вміти самостійно відключати раніше активовані дозволу на надсилання повідомлень. Це оптимальна можливість включити СМС від одного певної людини або від всіх власників акаунтів инсты.

Читайте також:
Як збільшити CTR реклами ВКонтакте

Як відключити повідомлення у директе?

Як відключити повідомлення у Инстаграме: на Айфоне і Андроїд

В процесі реєстрації власного профілю користувач отримує фотосеть з усіма активованими повідомленнями. Можна виконати їх налаштування. Відключити надходження СМС в директ повністю. Достатньо залишити ті, що викликають інтерес. Проводити відключення можна через використання стандартних вбудованих функцій:

 1. Перехід параметри. Для цього натискається спеціальний значок, який має вигляд трьох вертикально розташованих точок.
 2. Потрібно перегорнути меню в самий низ розділу з Налаштуваннями.
 3. Вибирається рядок з пуш-повідомленнями від одного аккаунта.

Після виконання подібних операцій увазі відкриється повний список операцій, які необхідно зафіксувати. Серед головних маніпуляцій можна відзначити:

 • Відключити;
 • Отримання повідомлень та відео від конкретних людей;
 • Підписка на певну тематику.

Тут можна провести вибіркову оцінку. Наприклад, будуть приходити повідомлення на публікації в инстаграмме, але заберуться на трансляції і навпаки. Такі непотрібні повідомлення, які відповідають за позначку Подобається. Це не важлива опція, вона не дає ніяких переваг. Але СМС про історіях і про нових публікаціях постійно відволікають.

Підводячи підсумки

Механізм включення і виключення раніше активованої опції на айфон і андроїд відрізняється легкістю виконання. Головне знати, як діяти, як перейти в розділ з налаштуваннями і встановити належні галочки поруч з тими користувачами і тематикою, які є бажання отримувати в instagram. Проставлені відмітки зберігати не потрібно. У додатку соціальної мережі все зберігається в автоматичному режимі.

Моя довідка - Корисні поради