Як відключити бізнес акаунт у Instagram з Айфона і Андроїда

При підключенні нової опції багато відразу задалися питанням – як відключити бізнес-аккаунт в Instagram? Ділова сторінка, пов’язана з профілем Фейсбук, може працювати некоректно з-за великої кількості користувачів. Погано працює кросспостінг, записи відправляються не в ті акаунти, Instagram може не розпізнати потрібну сторінку у Фейсбуку. Немає можливості закрити профіль, що приваблює у великі блоги велика кількість ботів і неадекватних коментаторів. Ті ж блогери зізнаються, що з підключенням бізнес-аккаунта падають охоплення, і користувачам доводиться користуватися платними інструментами для просування сторінки.

Бізнес-профіль в Instagram: як вимкнути

Введення розробниками Instagram бізнес-акаунтів зіграло на руку власникам інтернет-магазинів, а також тим, хто продає свої послуги через соціальну мережу. Статистика доводить, що Instagram на сьогодні є найбільш продає майданчиком. Його користувачі володіють високою платоспроможністю, а наголос на візуальний контент дозволяє бізнесменам продемонструвати свої товари найкращим і зручним способом. У бізнес-аккаунта в Инстаграме є і зручні моменти:

 • Кнопки з контактною інформацією, розташовані під шапкою профілю, з допомогою яких можна безпосередньо зв’язатися з організацією, минаючи Директ.
 • Розширена статистика, демонструє всі потрібні для SMM-просування показники, начебто віку цільової аудиторії, кількість переходів в профіль за посиланням, прайм-тайм для окремо взятої сторінки.
 • Таргетована реклама в соцмережі. Сплатити рекламні пости, які будуть з’являтися в стрічках інших користувачів, можна прямо в додатку (для більш глибокого і продуманої маркетингової компанії краще все ж скористатися повною версією через Фейсбук) .

Для деяких користувачів недоліки переважують плюси, і виникає бажання вимкнути бізнес-аккаунт в Instagram. Зробити це можна з айфона або будь-якого іншого гаджета.

Необхідні дії

Відключити робочу сторінку так само просто, як і підключити її. Не потрібно вчиняти ніяких складних дій, вся операція займає кілька хвилин і кілька кліків. Для того, щоб відключити бізнес-аккаунт, потрібно:

 • Запустити мобільний додаток, перейти на свою сторінку і відкрити налаштування профілю, вибравши іконку із зображенням шестерні.
 • Прокрутити сторінку налаштувань вниз до розділу «Налаштування компанії», натиснути на кнопку «Перейти назад на особистий аккаунт». Підтвердити здійснення операції.
 • Як відключити бізнес акаунт у Instagram з Айфона і Андроїда

  Як відключити бізнес акаунт у Instagram з Айфона і Андроїда

  Як відключити бізнес акаунт у Instagram з Айфона і Андроїда

  Перемикаючись на особистий аккаунт, ви скидаєте статистику переглядів і охоплення і більше не маєте можливості запускати промоакції. Повернутися до робочої сторінці можна в будь-який момент, але статистика минулих публікацій буде вже недоступна. Перейти на особистий обліковий запис, якщо запущені промоакції ще не завершилися.

  Що потрібно для відключення бізнес-аккаунта в Instagram

  Як відключити бізнес-акаунт у Инстаграме, докладно описано в попередньому пункті статті. Іноді у користувачів виникає проблема із заблокованої сторінкою Фейсбуку, яка була прив’язана до інста-профілем. При перемиканні з діловою на особисту сторінку сервіс може видати помилку. Вирішити її можна наступним чином:

  • Зайти на свою сторінку в Фейсбуці і відкрити Ads Manager (меню рекламного менеджера). В правій колонці натиснути на кнопку «Налаштування».
  • В колонці зліва перейти за посиланням «Сторінки».
  • Вибрати зі списку створених вами ділових сторінок ту, яка прив’язана до потрібного запису в Инстаграме, відкрити її налаштування.
  • У меню, розташованому в лівій частині сторінки, натиснути «Instagram».
  • Прокрутити вниз і вибрати кнопку «Від’єднати».

  Для завершення операції може знадобитися деякий час – з-за великої кількості користувачів обох соціальних мереж дані на серверах обробляються поетапно. Після того, як сторінка Фейсбук буде відв’язатися від профілю в Instagram, можна буде знову переключитися на особистий аккаунт.

  Моя довідка - Корисні поради