Як видалити всі фото в Инстаграме з телефону: як видалити одну або кілька фото з серії поспіль

У даній статті увазі представлена інформація, як видалити всі фото в инстаграме, як виконати подібну операцію з ПК. Здійснити подібну операцію можна за допомогою відкриття спеціальної мобільної версії соціальної мережі та інструментів від популярного розробника категорії Google Chrome. При бажанні можна використовувати програми в ОС Windows 10. Перед проведенням подібної операції, потрібно запам’ятати, що видалення декількох фото не можна.

Можна видалити одну фотографію з серії в Instagram?

Відповідь на це питання можна дати позитивну, але виключно з використанням спеціальних інструментів. У звичайному додатку провести подібну операцію не вийде. Щоб здійснити подібний процес максимально швидко і з мінімальними труднощами, варто вивчити представлені увазі поради, рекомендації та інструкції. Тут увазі представлені відомості, як прибрати фото із персонального комп’ютера.

Розмістивши багато зображень, особливо, якщо це було здійснено швидко і терміново, у користувача виникає необхідність прибрати одне невідповідний або невдале фото з стрічки. У звичайному додатку домогтися такої мети неможливо. Натиснувши на три точки в налаштуваннях, видаляється не одне не дуже підходяще фото, але весь піст цілком, що не зручно. Щоб уникнути цього, людина шукає відповідь на питання, а чи можна провести видалення окремої картинки. Зробити це можливо, але за допомогою спеціальних інструментів.

Як видалити всі фото в Инстаграме з телефону: як видалити одну або кілька фото з серії поспіль

Особливої уваги заслуговує інформація по вирішенню проблеми, як відразу видалити всі фото в инстаграме, з використанням звичайного сучасного телефону. Користувач має можливість вибрати максимально придатний метод, спираючись на перевагу, отримані навики і на те, який пристрій використовується.

Як видалити одне фото з серії в Инстаграме?

В якому б положенні не знаходився користувач – він продавець або покупець, або звичайний блогер, який бажаючий презентувати товар, можливість розміщення в одному вибраному пості кілька фото відразу, є оптимальним варіантом. За рахунок цього він позбавляє передплатників від певної нав’язливості у вигляді миготіння безлічі фото в одній стрічці.

Даний процес можна здійснити одним разом за допомогою браузера Chrome. Для виконання подібної операції потрібно дотримуватися такої інструкції:

 • Потрібне вікно відкривається в режимі інкогніто.
 • Відкривається вікно з інструментами, де вибирається значок з мобільним пристроєм. Як тільки здійснюється підключення до потрібного режиму, значок набуває синій колір.
 • Здійснюється перехід на сайт соціальної мережі і ввійти в обліковий запис.
 • Вибирається фото, потребує видалення і натиснуто за нього. Зображення відкриється в повноекранному режимі.
 • Потрібно натиснути на значок з трьох точок і у вікні натиснути на опцію Видалити.
 • Побачити результат проведеної операції, як у инстаграмме видалити фото з декількох фотографій, можна після оновлення сторінки. Відразу після натискання на кнопку видалення, вона не йде з серії. Діючи так, можна прибирати зі стрічки кожне фото окремо. Операція відразу з декількома не здійснюється.

  Як в Инстаграмме видалити одне фото з серії?

  Ще одним досить дієвим методом є використання спеціальний додаток Instagram для Windows 10. Після установки потрібно виконати такі дії, як:

  • Здійснюється вхід в профіль соціальної мережі.
  • Вибирається потрібна серія фото, розміщена поспіль і окреме зображення в цьому наборі.
  • Потрібно активувати значок з трьома крапками, потім відкриється невелике меню з основними опціями.
  • У переліку представлених можливостей потрібно натиснути на кнопку Видалити.

  Після виконання даної операції картинка, що вже не потрібна, буде повністю прибрана зі стрічки. Щоб видалити кілька подібних фотографій, досить просто повторити описаний процес.

  Як видалити всі фото в Instagram?

  Як видалити всі фото в Инстаграме з телефону: як видалити одну або кілька фото з серії поспіль

  У деяких випадках для додання сторінці стильного і акуратного вигляду, користувачеві доводиться видалити пару десятків постів з безліччю зображень або одну фотографію. Причин тут кілька, починаючи від розміщення забороненої або неактуальної інформації з набору і закінчуючи простим бажанням надати профілю певну стилістику.

  Якщо виникла гостра необхідність вирішити питання, як видалити фото з серії в инстаграмме, варто дотримуватися цієї інструкції:

 • Скачується спеціальний додаток instap. Потрібно зайти на офіційний портал додатки. В процесі установки потрібно проставити правильну ОС.
 • Проводиться стандартна авторизація в скачаному, заповнюються поля з виданими системою, а не самостійно встановленими кодом і логіном.
 • Утиліта автоматично представляє увазі особистий аккаунт з постом. У верхній частині користувач побачить хрестик. Якщо клацнути тут, дозволяється моментально видалити контент. Завдяки цьому користувачеві не доведеться безліч раз відкривати фото і здійснювати процес за допомогою автоматично запускающегося списку.
 • Якщо все буде проведено правильно, фотографії втечуть, вони більше не проявляться у звичайній новинний стрічці, тобто відповідь на питання, чи можна провести видалення, можна дати позитивний.

  Як видалити одне фото з каруселі в Instagram?

  Багато сучасні користувачі використовують для проведення операції спеціальний додаток Ruinsta. Для проведення видалити з телефону потрібно провести відносно нескладні маніпуляції:

  • Завантажується програма і проводиться стандартна авторизація;
  • Потрібно знайти зображення, що вимагає видалення і активується;
  • Картинка активується і займе повний екран, а поруч відіб’ється чотири іконки, серед яких є сміттєвий бак;
  • Потрібно натиснути саме на нього, і після фото з инстаграма випаровується автоматично.

  Щоб переконатися в проведеному процесі, потрібно зайти в звичайний додаток на телефоні і перевірити, пройшло чи видалення чи ні.

  Підводячи підсумки

  Якщо слідувати представленим увазі інструкцій, рекомендацій і порад, як видалити одну фотографію в инстаграмме з набору, можна швидко прибрати непотрібний контент. Це досить корисна опція, що дозволяє прибирати зі стрічки 1 фото з каруселі або відео, що несуть неактуальну інформацію або у яких був виявлений певний недолік.

  Моя довідка - Корисні поради