Як видалити відразу всі сохраненки в Инстаграме: основні способи

Як видалити відразу всі сохраненки в инстаграме хочуть знати і новачки, і досвідчені користувачі з різних причин. Хтось втомився від занадто пильної уваги до своєї персони, комусь хочеться змінити стиль. В цілому не має жодного значення, чому ви хочете видалити фотографії, публікації та відео, головне, що ви можете це зробити.

Як видалити відразу всі сохраненки в Инстаграме: основні способи

Як видалити збережені в Инстаграмме

  1. Запустіть програму і перейдіть у свій профіль, натиснувши на свою аватарку в правій нижній частині екрана.
  2. А бічному меню, яке відкривається натисканням кнопки з трьома горизонтальними смугами, вибирайте вкладку “Збережене”.
  3. Відразу потрапите в розділ, де зібрано все, що ви коли-небудь додавали у вибране з твердою впевненістю, що ця інформація обов’язково стане у нагоді. Зніміть прапорці фотографії і відео, які втратили свою актуальність.
  4. Потім система сама запропонує очистити зайве. Виберіть потрібний варіант.

Як видалити добірку з збережених

Добірка – це свого роду папка в загальному розділі, куди користувач складає публікації, пов’язані однією тематикою.

Папки можна редагувати, додавати та видаляти. Це зручно, тому що блогеру не треба по одній видаляти фотографії в добірці. Можна за пару секунд очистити одразу декілька вибраних публікації, які знаходяться в обраній папці.

Як видалити відразу всі сохраненки в Инстаграме: основні способи

Як це зробити?

Заходимо в розділ «Збережене». Трохи вище ми вже давали інструкцію, де його шукати. Переходимо в одну з добірок та натискаємо на кнопку з трьома крапками. Вона розташована у правому верхньому куті. З’явиться меню, в якому потрібно вибрати пункт «Видалити добірку». Підтвердіть свій вибір.

Папка зникне із загального списку.

Видаляємо збережені всі фото і відео

Хочете знати, як очистити історію обраного одним дотиком пальця?

У нас немає готової інструкції, як видалити масово вибране Инстаграмм, тому що розробниками соціальної мережі така функція не передбачена.

Але у вік сучасних технологій немає нічого неможливо.

Заходьте в Плей Маркет або Епл Стор, в залежності від того, якого виробника у вас смартфон, вбивайте в пошуковий рядок «видалити збережені Instagram» і вибирайте той додаток, який здається найбільш зручним і зрозумілим.

Як видалити збережені паролі

Якщо виникла необхідність стерти з пам’яті системи дані для авторизації одного з профілів Инстаграмм, дійте за наступною схемою:

  1. Вийдіть з профілю.
  2. Спробуйте увійти заново.
  3. Якщо ведете більше одного профілю, то соціальна мережа запропонує вибрати, в який треба увійти.
  4. Виберіть той, який втратив актуальність і почекайте поки виконається видалення.

Як бачите, зменшити кількість вибраних публікацій зовсім не важко. Знадобиться трохи часу, щоб позбутися непотрібного, а решту розібрати за тематичним добірками. Але після цього ви зможете легко орієнтуватися у збереженому і легко знаходити потрібну інформацію. А щоб у майбутньому не довелося знову розбирати завали, намагайтеся відразу зберігати публікації у добірки або запам’ятовувати прочитане з першого разу.

Моя довідка - Корисні поради