Як видалити відео з IGTV: з Инстаграма

Як видалити відео з igtv з Instagram? Таке питання задає численна кількість користувачів, коли у них, за якихось причин виникають проблеми з-за розміщеного контенту, або просто втрачений інтерес і хочеться видалити те, що було розміщено раніше. Дана стаття описує найбільш швидкі способи зробити це.

Як видалити відео з IGTV: з Инстаграма

Як видалити відео IGTV?

Іноді виникає необхідність видалити завантажене відео, причини на це у кожної людини можуть бути свої власні. У додатку продумана функція видалення відео і скористатися їй вкрай просто. Про те, як видалити IGTV, наведена інформація нижче.

Покрокова інструкція

Для того щоб видалити відео, необхідно виконати наступну послідовність дій:

 • Увійти в Instagram.
 • Перейти в свій профіль.
 • Натиснути на потрібну вкладку, яка допускає до перегляду відео, та відкрити відео, яке потрібно видалити.
 • Розкрити меню і вибрати пункт “Видалити”.Як видалити відео з IGTV: з Инстаграма
 • Підтвердити свою дію.
 • Як тільки ці кроки будуть виконані, відео стане віддаленим, і більше не буде транслюватися на ресурсі.

  Крім видалення відео, можна також прибрати свій канал в Instagram. Дана дія є крайнім заходом, і переходити до нього слід тільки у певних випадках або при абсолютному небажанні використовувати Instagram в подальшому. Ключовий спосіб видалення користувача каналу наведено нижче.

  Вилучення власного каналу

  Іноді розміщується контент на ресурсі доставляє проблеми або користувач більше не бажає додавати на ресурс відео. Якщо видалення відео з каналу і фільтрації доступу для користувачів здається недостатньою мірою, більш радикальним кроком для вирішення складнощів може послужити повноцінне вилучення власного каналу. Для того щоб зробити це, необхідно виконати таку послідовність дій:

 • Відкрити сервіс. Зробити це можна за допомогою браузера, або скористатися додатком (воно повинно бути встановлено на пристрій).
 • Перейти в налаштування пристрою.
 • Вибрати видалення свого облікового запису з інтернет-ресурсу.Як видалити відео з IGTV: з Инстаграма
 • Підтвердити видалення облікового запису.
 • На поточний момент профіль користувача нерозривно пов’язаний з IGTV, тому іншого способу не існує і видалення каналу можливо тільки при повноцінному видалення профілю користувача з інтернет-ресурсу. Перед тим, як виконувати ці дії, рекомендується подумати, чи не слід скористатися більш м’якими заходами? Такими як блокування доступу для користувачів або видалення якогось контенту, який був розміщений на канал. Такі прості дії здатні вирішити безліч проблем.

  Після видалення, якщо буде потрібно, профіль користувача може бути відновлений, але це витрачає певний час і вимагає виконання додаткових дій. У деяких випадках процедура відновлення може затягнутися.

  Якщо на пристрої використовувався додаток IGTV Videos Downloader або його інший аналог, який допомагав завантажувати, переглядати або редагувати відео, то рекомендується перейти в додаток і видалити його з пристрою.

  Моя довідка - Корисні поради