Як видалити тимчасово сторінку або профіль у Instagram: через Андроїд і Айфон

Як тимчасово видалити Instagram. Цим питанням нерідко задаються користувачі. Instagram вважається однією з найбільш популярних соцмереж, особливо серед тих, хто любить виставляти напоказ своє життя та подивитися на чужу. Іноді виникають казуси, коли модератори фотосоцсети блокують запис. Зазвичай таке трапляється при підозрілої активності на акаунті або порушення авторських прав та ін., А якщо користувач сам хоче на певний час заблокувати свою сторінку, можна провернути подібне і яким чином це зробити.

Як видалити тимчасово сторінку або профіль у Instagram: через Андроїд і Айфон

Чи можна тимчасово видалити сторінку в Инстаграме

Як видалити тимчасово сторінку або профіль у Instagram: через Андроїд і Айфон

При тимчасовому відключенні профілю в соціальній фотосети Instagram аккаунт користувача стане недоступний для перегляду іншими особами. Але при цьому завжди буде можливість повністю відновити роботу програми. Тимчасове видалення можна зробити з комп’ютера. Для цього:

 • заходимо в браузер, потім в Instagram;
 • авторизируемся;
 • клікаємо на редагування профілю;
 • прокручуємо сторінку до самого низу і натискаємо на посилання тимчасової блокування;
 • ставимо галочку навпроти відповідної причини видалення;
 • підтверджуємо дію введенням пароля;
 • клікаємо на віконце з блокуванням.

Все – сторінка заблокована. Вона залишиться неактивною до тих пір, поки ви знову не зайдете в профіль, ввівши пароль.

Які труднощі можуть виникнути?

Як видалити обліковий запис Инстаграме на час, більш-менш зрозуміло. Але іноді користувачі стикаються з труднощами. Вогні пов’язані з тим, що замість тимчасового видалення инстаграмщики помилково проводять повне, безповоротне видалення. В результаті всі фотографії і відеоматеріали автоматично видаляються разом з профілем. Повернути акаунт назад вже не вийде ніколи.

До речі, навіть при тимчасовій блокування рекомендується попередньо скопіювати і зберегти всі матеріали, оскільки після відновлення ви можете їх не виявити в профілі, хоча зазвичай фото зберігаються.

Це свого роду підстраховка. Зробити це можна з допомогою 4K Stogram або FastSave. Якщо ж ви захочете знову повернутися в Instagram, то буде достатньо бути придатним в мережі, вбивши пароль і логін.

Як видалити Instagram на час через телефон

Як видалити тимчасово сторінку або профіль у Instagram: через Андроїд і Айфон

Ситуації, пов’язані з необхідністю видалення особистої сторінки в соцмережі Instagram, виникають досить часто. Для зручності, щоб у користувачів була можливість відновлення свого облікового запису, можна скористатися опцією тимчасової блокування. Здійснити блокування можна через комп’ютер або з телефону.

В самому додатку функції тимчасового видалення профілю не передбачено, там можна заблокувати обліковий запис тільки назавжди. Тому для збереження профілю потрібно виконувати маніпуляції з тимчасової блокуванні через браузер на телефоні. Скористатися можливістю тимчасового видалення профілю можна лише раз на тиждень, не частіше. Це обмеження покликане захистити инстаграмщиков від дій аферистів і зловмисників.

Андроїд

Деактивувати профіль Instagram на андроїд досить просто. Для цього потрібно браузер.

 1. Заходимо через браузер в мережу, активируемся, переходимо до редагування профілю.
 2. Прокручуємо сторінку повністю до появи напису про тимчасову блокування.
 3. Клікнути по підвіконню і заповнити поле з причиною деактивації.
 4. Для підтвердження особи та безпеки вказати код профілю.
 5. Клікнути на видалення.

При правильному виконанні інструкції на електронну поштову скриньку прийде лист з підтвердженням процедури видалення. Після цього користувач вже не буде відображатися в мережі Instagram.

Айфон

Як видалити тимчасово сторінку в Инстаграме з телефонного пристрою на iOS. Якщо у власника Instagram-профілю айфон, то для тимчасової деактивації підійде інший спосіб. Потрібно, щоб пристрій був встановлений браузер Safari.

 1. Запускаємо браузер і в ньому переходимо на сайт Инстаграма.
 2. Авторізуємось облікового запису.
 3. Клікаємо по іконці чоловічка в правому верхньому куті.
 4. Вибираємо редагування і клікаєм по підвіконню тимчасової блокування.
 5. Вказуємо причину деактивації.
 6. Підтверджуємо свої дії паролем і завершуємо видалення.

Акаунт відразу ж відключиться, про що на пошту прийде відповідне повідомлення. Можна зробити простіше – видалити додаток з мобільного пристрою. Але такий спосіб не блокує профіль.

При тимчасовій деактивації Instagram-аккаунта передплатники не зможуть переглядати ваш профіль. Їм стануть недоступні всі ваші відеоматеріали, фото та ін. Але після активації облікового запису вона знову стане видимою користувачам.

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради