Як видалити сторіс в Instagram

Stories або тимчасові публікації стали трендом в Instagrame. Блогери і звичайні користувачі розміщують у цьому розділі щоденні селфи, відео, спілкуються з допомогою 15-секундних відео з передплатниками.

Але, якщо публікація була зроблена випадково або не відповідає профілю, можна видалити сторіс в Инстаграме: через комп’ютер і мобільну версію.

Як видалити Stories на комп’ютері

З веб-версії доступний перегляд Історій, публікацій та їх редагування. Власник сторінки може видалити історію в Инстаграме, скориставшись браузерною версією соціальної мережі. Крім поточних Stories, доступно і видалення Актуального, але не зміна розділу.

Щоб прибрати деякі сторіс з публікацій в Instagram:

 1. Зайти з браузерної версії – авторизуватись.
 2. Перейти в свої Історії – натиснути над фото або відео три точки.Як видалити сторіс в Instagram
 3. З’явиться повідомлення «Видалитьь» і підтвердження дії.Як видалити сторіс в Instagram

Якщо це була єдина публікація – сторінка оновиться, на екрані з’явиться особистий профіль. З браузерної версії можна переглядати чужі Сторіс, перегортати, але не можна залишати коментарі та відповіді.

Бувають помилки всередині соціальної мережі: публікація була видалена через комп’ютер, але з телефону все ще доступна. У такому випадку потрібно оновити Стрічку зі смартфона, потягнувши сторінку вниз. Тепер фотографії і відео не відображаються.

Як видалити Сторіс на Андроїді

З мобільної версії можна додавати, видаляти Історії. Перейшовши в розділ «Stories», користувачеві стають доступні: налаштування, можливість відправити фото або відео в якості поста в Стрічку, просування через бізнес-профіль.

Інструкція, як видалити Сторіс на Андроїд:

 1. Авторизуватися в додатку.
 2. Перейти на Стрічку новин – натиснути на значок свого аватара.
 3. Знизу, у правому куті розташована кнопка «Параметри».Як видалити сторіс в Instagram
 4. Вибрати з випадаючого списку «Видалити» — підтвердити дію.
Читайте також:
Stories для комерційних акаунтів

Публікація буде відразу прибрана зі списку. Відновити видалений запис можна тільки в тому випадку, якщо вона була переміщена до Архіву.

Власнику профілю доступно зберігання фото і відео в сховище смартфона. Функція з’являється під час створення і розміщення фото, і після того, як була опублікована.

Як видалити Сторіс на Айфоне

На Айфоне процедура видалення не відрізняється від Android: користувачеві потрібно перейти в розділ «Історії» і видалити останній файл. Перемикаючись між публікаціями, можна прибрати ті, які були на початку або в середині «Розповіді».

Щоб відновити видалений пост, слід:

 1. Відкрити Історії – натиснути на три точки знизу.
 2. Вибрати «Налаштування» — Зберігати.
 3. Місцем для збереження вказати «Архів».

В Архів автоматично переміщуються фотографії і відео, які були доступні 24 години. Якщо не вказати параметр збереження, публікація безслідно зникне.

При видаленні на телефоні, потрібно перевірити стабільність підключення до мережі. Наприклад, якщо користувач підключений через мобільну мережу, публікація може не піти. Або ж, зворотна ситуація, коли фотографія або відео довго публікуються. На етапі завантаження в Stories розділ «зависає» і показує значок «Публікується».

Якщо помилка виникла:

 • закрити Instagram, перейти в налаштування смартфона і залишити роботу додатка примусово;
 • перевстановити додаток через офіційний магазин контенту;
 • відключитися від Інтернету і спробувати більш стабільне підключення.

Причиною проблеми може стати і поточне оновлення: на момент завантаження Історії з’явилася нова версія Инстаграма. Користувач повинен почекати, коли оновлення буде встановлено і додаток стане доступним.

Як видалити Актуальне

Розділ «Актуальне» відрізняється від Stories тим, що там розміщені знімки не видаляються через добу. Власник сторінки може закріпити різні публікації, додати обкладинку і відредагувавши «Актуальне».

Можлива кількість закріплених записів – до 20.

Можна видалити фото з «Актуального» в Инстаграме або приховати від відвідувачів. У першому випадку, видалення виконується з допомогою Архіву. У другому: параметри редагування закріплених записів.

Читайте також:
InstaTag - місто Москва хештегі

Інструкція, як видалити запис з Архіву і загального доступу:

 1. Відкрити «Актуальне» під опис сторінки.Як видалити сторіс в Instagram
 2. Під фотографією знаходяться три крапки «Параметри» — Прибрати з Актуального.

Публікація буде прихована і переміщена до Архіву:

 1. Перейти в особистий профіль – натиснути на значок часу згори.
 2. Знайти в «Архіві Історій» потрібну фотографію.Як видалити сторіс в Instagram
 3. Вибрати «Параметри» — Видалити.

Процедура видалення можлива через редагування Актуального. Користувачеві відкриється тільки один розділ закріплених записів. Під кожним фото і відео з’явиться круглий значок з галочкою. Натиснувши на неї, можна виключити публікацію списку відтворюваних.

Видалити Сторіс в Инстаграме можна будь-якими зручними способи. Щоб відредагувати закріплені запису через комп’ютер, користувач повинен перейти в мобільну версію: Подивитися код і вибрати потрібний розділ Актуального.

Моя довідка - Корисні поради