Як видалити сторінку в Инстаграме безповоротно?

Аккаунт в Instagram, який виконав поставлені завдання на певному етапі може бути ліквідований. Операція доступна тільки через веб-версію мобільного додатку. Провести видалення вдасться з персонального комп’ютера (ПК) або гаджета, скориставшись браузером. Доведеться скористатися допомогою служби технічної підтримки Instagram, перейшовши за посиланням: https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/.

Як видалити сторінку в Инстаграме безповоротно?

Як видалити обліковий запис?

Розберемося, як видалити сторінку в Инстаграме, застосувавши алгоритм, розроблений адміністрацією соціальної мережі.

Наслідки ліквідації сторінки

Треба усвідомлювати наслідки, пов’язані з ліквідацією і виражаються в неможливості подальшого відновлення профілю. Процес незворотній і якщо потрібно тимчасово заморозити аккаунт, то краще вдатися до обмеженої блокування.

Позбувшись від профілю, користувач безповоротно втрачає:

 • завантажені фотографії;
 • опубліковані відеозапису;
 • коментарі, залишені передплатниками;
 • позначки «Мені подобається».

Більше не буде колишніх передплатників, а створити новий акаунт з ідентичним логіном, відомим в мережі, неможливо.

Алгоритм дій

Скориставшись запропонованою посиланням, користувач переходить у розділ, де пропонується вибрати причину остаточного виходу з поточного профілю. Попередньо потрібно авторизуватися в веб-версії Instagram, ініціюючи процедур від свого імені.

Причин на вибір пропонується кілька:

 • багато реклами;
 • відволікає від роботи;
 • відсутність впевненості в забезпеченні належного рівня конфіденційності;
 • є інший аккаунт в системі;
 • є складнощі при запуску програми.

Причиною видалення може стати бажання приховати якусь особисту інформацію або відсутність цікавих об’єктів для підписки. Дозволяється вказати власний варіант, вибравши пункт «Інше». Уточнювати причину не треба, досить віддати перевагу одній з версій, запропонованих адміністрацією.

Клікаючи по кожному з пунктів, користувач переходить до наступного кроку, отримуючи додаткові рекомендації від адміністрації, зіставні з обраної ним причиною. Наприклад, вказавши в якості мотивації до видалення бажання чогось позбутися в Instagram, людина отримує список посилань на корисні статті, що пояснюють як це зробити, не ліквідуючи акаунт назавжди.

Як видалити сторінку в Инстаграме безповоротно?

Коли у користувача є проблеми з підписками на інших людей, йому роз’яснюють, як їх вирішити, зберігши профіль.

Як видалити сторінку в Инстаграме безповоротно?

Уникнути «мудрих настанов вдасться, клацнувши по кнопці «Інше»…

Як видалити сторінку в Инстаграме безповоротно?

Залишається ввести пароль, підтвердивши права на запис і натиснути кнопку «Безповоротне видалення».

Про можливості видалення сторінки в Инстаграме через телефон читайте окрему статтю.

Як позбутися сторінок-клонів?

Інакша ситуація для людей, які мають по кілька сторінок. Видалення також буде безповоротним, але зробити це можна самостійно, не вдаючись до допомоги спеціальних сервісів.

Як видалити сторінку в Инстаграме безповоротно?

Слідувати треба простого алгоритму:

 • натиснути на логін вгорі праворуч;
 • перейти до розділу видалення профілю;
 • торкнутися імені користувача;
 • вибрати в меню пункт «Вихід».

Згодом виконують вхід під логіном, призначеним до ліквідації слідуючи інструкціям. Адміністрація не може провести процедуру за власника сторінки, зобов’язуючи його зробити це особисто.

Відновлення облікового запису з ПК

Знань, як видалити сторінку в Инстаграме недостатньо, також потрібно розуміти, як діяти далі при необхідності знову скористатися цільовою аудиторією, що залучається з соціальної мережі. Відновити колишній профіль не вдасться ні з ПК, ні з мобільного пристрою. Плануючи згодом знову використовувати профіль, краще тимчасово заблокувати його, одержавши шанс подальшого відновлення.

Як видалити сторінку в Инстаграме безповоротно?

Процедуру дозволяється проводити з ПК, за допомогою простої авторизації в системі. Треба вказати логін або електронну пошту, використану при реєстрації профілю. Зазначених даних достатньо для відновлення, але якщо власник сторінки не пам’ятає пароль, то доведеться скористатися відповідною кнопкою, розташованої поруч з формою авторизації.

Система запропонує ввести адресу пошти, вказавши логін і скинути старий пароль, виславши рекомендації по отриманню нових кодів доступу. З’явиться вікно для введення даних, скориставшись яким можна їх відновити, знову зробивши спробу авторизації. Виконавши вхід, користувач автоматично відновлює профіль, повертаючи доступ до мультимедійних матеріалів, коментарів, позначок «Мені подобається», підпискам, передплатникам і особистому листуванні.

Дізнатися про видалення сторінки, можна спробувати авторизуватися і зрозумівши марність цієї спроби. Система буде німа, глуха до благань людини повернувши йому владу над передплатниками. Перш ніж зробити такий крок, треба його обміркувати, порадившись зі старшими товаришами.

Моя довідка - Корисні поради