Як видалити прямий ефір Инстаграмме з комп’ютера і телефону: крок за кроком

Проведення трансляції в даній соціальній мережі надає оптимальну можливість максимально урізноманітнити профіль. Вміння маніпулювати подібною функцією говорить про те, що користувач досить вміло розбирається у використанні сучасних соціальних мереж та їх функціональних можливостей. У даній статті увазі представлена інформація, які переваги дає функція і як при необхідності вирішити, як видалити прямий ефір инстаграме. Якщо слідувати поданої до уваги інструкції, даний процес можна буде здійснити без особливих складнощів.

Як видалити прямий ефір з Instagram – покроково

Як видалити прямий ефір Инстаграмме з компютера і телефону: крок за кроком

Якщо з якоїсь причини потрібно прибрати і не зберігати проведену трансляцію, її можна без особливих проблем видалити. Зробити це дуже просто. Зазвичай користувачі, які провадять її, в основній масі випадків повністю зберігають її, надаючи тим самим можливість подивитися ефір тим, кому не вийшло послухати та подивитися те, що було сказано і показано.

У подібній ситуації запис прямого ефіру відразу відображається у рядку, де відображені сторіс. Кожна людина, яка бажає подивитися інформацію, має можливість скористатися подібною опцією протягом 24 годин.

Після закінчення даного тимчасового періоду, система соціальної мережі самостійно проведе видалення, але якщо така необхідність виникла набагато раніше, дотримуючись простий інструкції, можна провести видалення своїми руками. Щоб провести подібну операцію, потрібно виконати наступні покрокові дії:

 • Потрібно зайти в історії і знайти ту запис, який більше не потребує показах.
 • Справа в нижньому куті потрібно натиснути на значок, який виглядає з трьох точок.
 • До уваги буде відкрито спеціальне меню, в якому потрібно буде вибрати кнопку Видалити.
 • Якщо питання, як видалити прямий ефір в instagram, було вирішено правильно, трансляція автоматично стає видаленої з сторіс, що є прямим доказом успішно проведеної маніпуляції.

  З комп’ютера

  Якщо немає необхідності чекати, поки система соціальної мережі видалить проведену розмову, що відбувається рівно через 24 години, можна швидко і ефективно приховати її, використовуючи профіль на ПК.

  Якщо є бажання не повністю прибрати проведений показ, але просто приховати його від деяких охочих, варто скористатися цією інструкцією:

  • Визначається кількість і категорія передплатників, які не зможуть вивчати інформацію у трансляції;
  • Потрібно зайти в налаштування і натиснути на спеціальну шестірню;
  • У відкритому розділі потрібно вибрати і активувати кнопку Приховати мої історії, позначивши всіх, хто не має дістати доступ до інформації;
  • Вибрану дію підтверджується простим натисканням на розташовану праворуч галочку.

  Всі вибрані користувачі просто не отримають спеціальне повідомлення щодо того, що трансляція в инстаграмме проводиться і не побачать її в профілі користувача.

  З телефону

  Як видалити прямий ефір Инстаграмме з компютера і телефону: крок за кроком

  Якщо проведена трансляція з якоїсь причини не влаштовує, якщо немає необхідності зберігати її, якщо потрібно провести усунення її швидко і без використання ПК, процедуру можна провести з телефону. Зробити це не менш просто, потрібно виконати такі нескладні маніпуляції:

 • Потрібно зайти в розділ з параметрами або налаштуваннями.
 • Знайти в представленому увазі меню кнопку з видаленням.
 • Цей розділ варто активувати, і трансляція не буде висіти у розділі з історіями протягом визначених 24 годин.
 • Взагалі, до подібної операції користувачі вдаються лише в крайньому випадку. У більшості ситуацій трансляція інстаграмма в обов’язковому порядку зберігається.

  Це оптимальна можливість показати своїм передплатникам і всім, хто цікавиться інтер’єр цікавого будівлі, лекцію або частину концерту. Можна провести показ технології виробничого процесу виготовлення товару. Трансляція в инстаграме – це ідеальна можливість поділитися якимись рецептами, провести конкурс, а також зняти огляд чогось нового і дуже цікавого.

  Підводячи підсумки

  Проведення трансляцій в instagram, як опція соціальної мережі, стає все більш популярною. Це ідеальна можливість максимально урізноманітнити свій профіль і залучити більшу кількість користувачів різного рівня. Щоб отримати від запропонованої функції инстаграма оптимальне задоволення і користь, достатньо просто ознайомитися з інструкціями по налаштуванню і управління запропонованими можливостями.

  Моя довідка - Корисні поради