Як видалити промоакцію в Instagram, якщо видає помилку і заблокували ФБ

Здається, що інформація, як видалити промоакцію в Instagram, не стане в нагоді, тому що ви тільки-но запустили рекламу і ще навіть не встигли відчути всі принади її використання. Але ситуації бувають різні. А хто попереджений, той озброєний.

Як видалити промоакцію в Instagram, якщо видає помилку і заблокували ФБ

В яких ситуаціях краще відключити рекламу?

 1. Ви поспішили з запуском і не повністю продумали компанію, побоюєтеся, що вона може зіпсувати репутацію.
 2. Користувачам не подобається рекламне оголошення, під ним збирається безліч негативних коментарів.
 3. Вже після запуску ви помітили в тексті оголошення є помилки. Якісна реклама не повинна містити граматичних, синтаксичних помилок або описок.
 4. Ви використали фото або відео з низьким дозволом і хочете їх замінити.
 5. Вона не приносить очікуваних результатів або занадто дорого обходиться. В такому випадку слід взяти паузу і проаналізувати статистику. Можливо, ви спочатку вибрали не ту стратегію.

Як видалити промо акції в Instagram

Всім своїм користувачам соціальна мережа відкриває однакові можливості для просування профілю. Під час запуску реклами слід вказати регіон і аудиторію, її вік, інтереси і безліч іншої інформації, що відсіяти людей, які не зацікавлені в придбанні вашого продукту. Але навіть самим досвідченим таргетологам трапляється помилятися, що вже й говорити про новачків.

Як видалити промоакцію в Instagram, якщо видає помилку і заблокували ФБ

Якщо ви запускали промо акцію з Инстаграмм, то і видалити її зможете там же. Зайдіть у свій профіль, знайдіть пост, який просуваєте. Натисніть «Подивитися статистику», прокрутіть вниз і натисніть «Видалити промоакцію». Нічого складного, як бачите. Справа 2-х секунд.

Але якщо ви робили запуск з рекламного кабінету Фейсбук, то необхідно трохи більше часу.

 1. Відкрийте акаунт Ads Manager, з якого йде оплата реклами.
 2. Виберіть компанію і перемкніть повзунок навпроти неї в неактивний стан.
 3. Поставте галочку у віконці навпроти компанії і натисніть на кнопку із зображенням кошика для сміття.

Якщо ви все зробили правильно, промо акція зникне із загального списку.

Ще один спосіб перестати витрачати гроші даремно. Зайдіть в меню «Біллінг», виберіть спосіб оплати і видаліть його. Після підтвердження операції, всі ваші промо акції в Instagram перестануть з’являтися.

Як видалити промоакцію, якщо заблокували ФБ?

На жаль, при блоці рекламного кабінету ви ніяк не зможете видалити промо акцію. Якщо вас заблокували, то оголошення припиняють показ автоматично, тому платити за просування невдалої компанії не доведеться.

Для розблокування рекламного кабінеті напишіть у службу підтримки. Іноді акаунти потрапляють під санкції за помилку. У таких випадках їм досить швидко повертають колишній статус.

Видаляємо промоакції після закінчення строку дії

Якщо ви вважаєте, що рекламна компанія вже відпрацювала своє і не приносить результатів, тобто не збираєтеся продовжувати термін її дії, то слід видалити промоакцію в Инстаграмме.

Зробити це легко, якщо діяти по інструкції. Заходите у свій профіль, вибираєте пост, який просували через Инсту. Переходьте до перегляду статистики за результатами просування. В самому кінці сторінці є напис: «Видалити промо акцію». Натискаєте на неї і підтверджуєте свій вибір.

Як видалити промоакцію, якщо вона не схвалена

Якщо компанія була відхилена модератором, ви не знаєте, чому, тобто не можете її виправити, щоб відправити на повторне модерацію, краще таку акцію видалити.

Для цього використовуйте можливості рекламного кабінету Фейсбук за стандартною інструкції, яку ви вже читали вище.

Як видалити промоакцію в Instagram через Facebook

У рекламному кабінеті Ads Manager видно всі рекламні компанії, які запускав користувач, і абсолютно не важливо, яким способом він це зробив. Адміністрація Фейсбук і досвідчені таргетологи рекомендують всі запуски робити з рекламного кабінету, там величезний вибір налаштувань, що дозволяє точечно відбирати користувачів, зацікавлених у вашому бізнесі.

Але навіть якщо ви просували промо акцію через Instagram, ви все одно зможете з легкістю видалити її через акаунт Ads Manager.

 1. Відкриваємо рекламний кабінет.
 2. Ставимо галочку навпроти потрібної промоакції.
 3. Натискаємо на зображення сміттєвої корзини.
 4. Підтверджуємо операцію.

Готове. Тепер ви знаєте, як швидко видалити промоакцію в Инстаграмме з рекламного кабінету Фейсбук в будь-який момент. Щоб не доводилося видаляти компанії, продумують стратегію до її запуску.

Помилка видалення промо акції в Instagram

Ви повинні розуміти, що завжди є ризик того, що ніякі маніпуляції не допоможуть видалити промоакцію в Инстаграмме. Чому так відбувається і що робити, якщо ви побачили повідомлення про помилку видалення?

Як видалити промоакцію в Instagram, якщо видає помилку і заблокували ФБ

Така помилка є ознакою того, що вам заблокували рекламний кабінет ФБ. Щоб уникнути таких ситуацій, треба правильно виконувати деактивації промоакцій в Инстаграме. Зробіть наступне:

 1. Відкрийте свій профіль Інсте.
 2. Виберіть публікацію, яка знаходиться на просуванні. Вона виділяється, як активна.
 3. Під нею ви знайдете меню з переглядом просування.
 4. Відкрийте його і активуйте функцію видалення.

Якщо ви все зробили правильно, то побачите повідомлення з попередженням про те, які можуть бути наслідки. Підтвердіть свій вибір. При появі помилки, повідомте про неї в техпідтримку. Іншого способу виправити все не існує.

При запуску промо акцій будьте уважні. Не порушуйте правил таргетованої реклами в Фейсбук, щоб не накликати на себе гнів адміністрації соціальної мережі.

Моя довідка - Корисні поради