Як видалити повідомлення Инстаграме у себе і у співрозмовника з телефону: Андроїд і Айфон

Як видалити повідомлення Инстаграме, якщо листування з конкретним користувачам більше не потрібна? Видалення листування у супроводжується повним знищенням діалогу або конкретного СМС тільки у вашому обліковому записі, при цьому на сторінці співрозмовника листування все-одно збережеться. Якщо в інших месенджерах і соцмережах можна одночасно стерти СМС у себе і співрозмовника (зручно, якщо текст був відправлений помилки), то в Инстаграме функції для повного видалення компромату не передбачено.

Нижче ми розглянемо основні способи очищення аккаунта від непотрібних повідомлень.

Як видалити повідомлення Инстаграме у себе і у співрозмовника з телефону: Андроїд і Айфон

Можна чи видалити повідомлення?

Видалення повідомлень у директе Instagram може знадобитися з різних причин. Найчастіше потрібна чистка історії від непотрібних повідомлень і діалогів. Іноді отримані або відправлені повідомлення потрібно видалити для приховування від людини, яка має доступ до вашого смартфону і листуванні.

Функція видалення доступна всім користувачам соціальної мережі, що використовують мобільний додаток на Android або Айфон. Нижче будуть розглянуті способи видалення у вас і у співрозмовника, окремого СМС або цілого чату.

Як видалити повідомлення в директ Instagram з телефону

Щоб видалити непотрібну інформацію з діректа, необхідно авторизуватися на мобільному додатку під своїм логіном і паролем. Процедура видалення доступна тільки для власників смартфонів, в декстопной версії соціальної мережі функція досі не доступна.

Виконуємо ряд послідовних дій:

  1. Переходимо в Директ та списку листування вибираємо потрібний діалог.
  2. Перегортаємо до потрібного чату, затискаємо текст і утримуємо його кілька хвилин до появи контекстного меню;
  3. Вибираємо пункт «Скасувати надсилання повідомлення».

Після виконаних маніпуляцій ваше повідомлення піде не лише листування, але і повністю з облікового запису, а також з діалогу і вашого співрозмовника.

Якщо потрібно видалити СМС співрозмовника – просто попросіть його про це, самостійно видалити чуже повідомлення не вийде.

З Андроїда

Як видалити листування в Инстаграме на Андроїд, якщо потрібно повністю стерти діалог? Виконуємо ряд дій:

  1. Заходимо в додаток соціальної мережі.
  2. Для переходу до директ клацаємо значок трикутника у верхній частині екрана або свайпаем вліво.
  3. Знаходимо потрібний діалог з користувачем. Якщо листувань багато, потрібну простіше буде знайти через пошук в рядку достатньо ввести ім’я користувача.
  4. Затисніть і утримуйте діалог до появи контекстного меню.
  5. Клацніть на пункт «Видалити».

Якщо всі маніпуляції були виконані правильно, листування з користувачем буде стерта. Недолік методу полягає в тому, що після проведених маніпуляцій діалог зітреться тільки на вашому акаунті, у співрозмовника всі повідомлення залишаться в незмінному вигляді.

Як видалити повідомлення Инстаграме у себе і у співрозмовника з телефону: Андроїд і Айфон

З Айфона

Процес видалення листування в додатку з Айфона аналогічний, так як іконки, меню списку діалогів і виклик функції видалення нічим не відрізняються, у користувачів не повинно виникнути проблем при використанні описаної вище інструкції.

Якщо потрібно видалити діалог повністю не тільки на вашому пристрої, але і на гаджеті співрозмовника, можна спробувати звернутися до користувача і попросити його очистити листування. Іншого легального способу на даний момент передбачено.

Як видалити повідомлення Инстаграме у співрозмовника, ми розібралися, але що робити, якщо потрібно остаточно припинити спілкування з користувачем? Для блокування подальшого листування необхідно знайти листування і відкрити її, у верхній частині вікна клацнути на значок «i» для виклику контекстного меню.

Користувачеві буде запропоновано два варіанти вирішення проблеми:

  • Скарга на користувача. Варіант підходить у випадку, якщо надіслані співрозмовником повідомлення несли образливий характер.
  • Блокування користувача. Вибираємо цей пункт, якщо потрібно просто заблокувати можливість іншого людині відправляти вам контент.

Після вибору відповідного пункту підтверджуємо дію, натиснувши на кнопку «ОК». Зазначені маніпуляції додадуть користувача в чорний список, після цього він не зможе більше відправляти вам повідомлення ні за яких обставин.

Чи можна відновити видалені повідомлення?

Як видалити смс в Инстаграмме, щоб можна було потім відновити потрібні повідомлення? Нажаль на даний момент функція відновлення у соцмережі відсутня, тому перед чищенням листування варто ретельно переконатися в тому, що в подальшому тексти більше не потрібні.

Як видалити повідомлення Инстаграме у себе і у співрозмовника з телефону: Андроїд і Айфон

Після проведених маніпуляцій з видалення листування всі СМС виявляться для вас недоступні назавжди. Якщо діалог віддалявся повністю, а не очищалися лише конкретні тексти, то доступ до листування все ще можна буде отримати з телефону вашого співрозмовника.

Як видалити повідомлення Инстаграме з діректа у співрозмовника?

Процедура видалення листування в соціальній мережі Instagram не передбачає ніяких складнощів, видаляючи окремі СМС можна створювати гарні діалоги».

Додатково убезпечити свої конфіденційні дані можна за допомогою нововведення – зникаючих повідомлень. Такі СМС після відправки доступні для перегляду співрозмовнику тільки протягом певного часу, після його закінчення подивитися текст, відео або фото ніяк не вийде.

При видаленні листування пам’ятайте про те, що все видалення зникають повністю і не зберігаються на вашому мобільному гаджеті, тому відновити їх не вийде, навіть при використанні спеціального софту.

Моя довідка - Корисні поради