Як видалити пост в Инстаграме з комп’ютера або телефону, який просувався: видаляємо публікацію після просування

Сучасні користувачі подібної соціальної мережі використовують її для розміщення всіляких постів, публікацій і створінь бесід. Це особливе тематичне фото, відео ролик. Незалежно від представленої увазі тематики, подібний пост має відповідний опис. Якщо тема фото або ролика стала неактуальною, якщо виявлена помилка, потрібно вирішити питання, як видаляти публікації в инстаграме через комп’ютер. У даній статті увазі представлена інформація, як здійснюється дана операція і які переваги вона в змозі забезпечити.

Як видалити пост з Instagram через комп’ютер?

Як видалити пост в Инстаграме з компютера або телефону, який просувався: видаляємо публікацію після просування

Якщо виникають певні складності анулюванням інформації на смартфоні, є можливість використовувати знаходиться в розпорядженні ПК. Тут потрібно використовувати спеціальний емулятор ОС Андроїд, що встановлюється на комп’ютер в якості звичайного застосування. Необхідна операція проводиться за наступною схемою:

 • Скачується додаток bluestacks.com.
 • Виконується стандартна установка.
 • Проходиться процедура проходження авторизації.

Потім користувач отримує автоматичний доступ до порталу Play Market. Тут скачується мобільний додаток, яким зазвичай користуються на звичайному смартфоні. На робочому столі автоматично з’являється значок. За допомогою ведення встановлених при реєстрації в ній пароля і логіна, здійснюється вхід і увазі надаються опції запису. Можна додавати і вирішувати питання, як видалити пост в инстаграме з комп’ютера у вигляді сподобався фото і відео.

Особливих відмінностей між фото і звичайним постом практично немає. Це актуально для цієї соціальної мережі, тому що розміщення здійснюється абсолютно однаково, а відмінності засновані на змісті. Звичайне фото багато хто характеризує, як публікації, якщо текст, то інформація автоматично стає постом.

Як видалити пост в Инстаграме з телефону?

Якщо потрібно терміново прибрати фото, текст або відео з телефону, використовуючи знаходиться в розпорядженні сучасний смартфон, варто дотримуватися алгоритму:

 • Здійснюється перехід до потрібної публікації.
 • Потрібно активувати ярлик, який має вигляд трьох звичайних крапочок. Якщо людина позбувається фото з спеціального відділу новин, точки будуть розташовані праворуч у нижній частині. У персональному акаунті ця кнопка знаходиться в самому верху.
 • У меню, що відкривається, вибирається пункт з видаленням.
 • Далі потрібно просто підтвердити свій намір, система поцікавиться, чи насправді людина бажає прибрати з стрічки пост. Підтвердженням буде активація кнопки, що веде на анулювання.
 • Процес позбавлення від раніше проведеної бесіди проводиться через стандартний Директ. Потрібно попередньо вибрати раніше організований груповий чат. Потрібно натискати на його ярлик і в постійному режимі тримати, поки не вийде меню і не буде запропоновано створити груповий чат. Потрібно вибрати відповідний пункт і повністю позбавитися від вже непотрібних повідомлень відразу кілька публікацій без можливості їх зворотного відновлення.

  Як видалити публікацію в Instagram після просування?

  Нерідко перед користувачем постає необхідність швидко прибрати фото поста або інформацію вже після проведеного просування. Видаляти публікації часто потрібно з наступних причин:

  • Помилково проведена публікація. У мережу була викладена не та інформація, якої раніше планувалося поділитися з користувачами;
  • Власник сторінки опублікував спеціальний анонс, але актуальність вже пройшла, і він просто більше не потрібен;
  • Раніше анонсований захід було повністю скасовано, публікація видаляється щоб уникнути введення користувачів в неправдиве інформування;
  • Була створена спеціальна тематична бесіда або опитування передплатників, але вона просто більше не потрібна.

  При виникненні подібних факторів варто відразу видалити непотрібну інформацію, вирішити, як видалити пост в инстаграме який просувався. При необхідності прибрати велику кількість чернеток з розділу, потрібно зайти в однойменний розділ і активувати кнопку Керування. Кажучи іншими словами, питання, чи можна повернути віддалене, дається негативна.

  Після натискання на неї потрібно активувати розділ Змінити. На фото з’явиться спеціальний порожня коло і знак Готово. Після її активації з’явиться невелике меню, де потрібно натиснути Скинути.

  Подібна схема дій після просування повинна бути проведена при повному видаленні чернетки з персонального комп’ютера при використанні емулятора. З його допомогою можна робити ролики або фото, натиснути на стрілку, що знаходиться поруч з Галереєю.

  Як видалити пост в Инстаграме з компютера або телефону, який просувався: видаляємо публікацію після просування

  Потім уваги буде представлена спеціальна рядок зі словом Інші. Якщо натиснути на неї, користувач може вибрати будь-який мультимедійний контент з комп’ютерного каталогу. Емулятор відкриває перед користувачем безліч можливостей, повністю аналогічних використання соціальної мережі на смартфоні.

  Чи можна повернути вилучену публікацію в Instagram?

  Якщо інформація в соціальній мережі була видалена з комп’ютера користувачем повністю, якщо вона не архівованою, повернути її знову не вийде, навіть якщо пост раніше просувався. Існує думка, що дана соціальна мережа має спеціальне резервне копіювання даних, але не варто розраховувати на нього, так як видалену інформацію звідти можна буде повернути за рішенням суду. Саме з цієї причини варто дуже уважно поводитися з розміщеним контентом. Випадково чи необдуману інформацію, фото або відео, які знову знадобилися відновити буде складно.

  Підводячи підсумки

  Як тільки користувач навчитися правильно використовувати функції даної соціальної мережі, вийде завантажити їх для розширення, він зможе без особливих проблем і максимально оперативно прибирати зі стрічки непотрібні картинки, повідомлення, бесіди цілком, можна буде чистити галерею від накопичених чернеток і вирішувати питання, як видалити відразу кілька публікацій в инстаграме максимально швидко. Всі перераховані у статті методи були перевірені на практиці, тому кожен бажаючий може перевірити їх, очистивши аккаунт від великого обсягу зайвої інформації.

  Моя довідка - Корисні поради