Як видалити передплатників у Инстаграме одним кліком які підписалися на мене

«Як видалити передплатників у Инстаграме?» – цим питанням задається кожен блогер. Передплатники в соцмережі не просто друзі, а ще і неймовірно корисний ресурс. Заради зростання аудиторії блогери додають нові фотографії, пишуть тексти і знімають відео ролики. Чим більше передплатників, тим відоміший власник профілю і тим більше грошей він бере за рекламу продуктів і послуг. Важливо не тільки кількість передплатників, але і їх якість.

В останній рік в соціальній мережі з’явилося безліч ботів. Боти – це профілі, які створюються заради заробітку на масових лайку та підписки. Вони не купують продукти, не коментують пости, що не роблять нічого корисного для блогера. Бот – це робот, а не жива людина, тому і толку від нього ніякого. Чим більше ботів серед читачів, тим гірше якість профілю, а, отже, і заробіток з нього набагато менше.

Як видалити передплатників у Инстаграме одним кліком які підписалися на мене

Всі, навіть початківці блогери, повинні знати, як видалити передплатника в Инстаграмме, щоб у будь-який момент мати можливість почистити свій профіль від ботів. Тим самим зменшити кількість передплатників, але значно підвищити охоплення. Незважаючи на те, що багато людей бояться видаляти читачів, побоюючись падіння охоплення. Найчастіше, вони з подивом виявляють, що ситуація обернулася в їх користь.

Порада: не варто чистити профіль від ботів, якщо число ваших фоловерів менше 1000. У маленьких блогерів кожна людина на рахунку. А ботів зазвичай не більше 10-15. Вони не надають особливого впливу на статистику, тому й сенсу витрачати час на їх пошук і видалення немає.

Що означає видалити передплатника в Instagram?

Коли ви видаляєте людини з передплатників, він перестає бачити ваші пости у своїй стрічці новин за день. При цьому він не отримує ніяких повідомлень про те, що був видалений або заблокований. Так що, якщо ви боялися образити когось із знайомих, відписавши від себе, сміливо виконуйте задумане. В крайньому випадку можна все скинути на алгоритми Instagram. Багато вірять, що соціальна мережа може сама чистити підписки.

В яких випадках доводиться видаляти передплатників?

 • Якщо ви активно розвиваєте аккаунт, то вже помітили, що на вас часто підписуються якісь незрозумілі люди. Наприклад, ви живете в Лондоні і продаєте чай на одній з його вуличок, а на вас підписується фотограф з Урюпинська. На що він сподівається? Думає, ви оплатите йому дорогу до Лондона, тільки б отримати кілька вдалих фоточек? Немає. Він просто бездумно підписується на всіх підряд в надії на те, що йому дадуть відповідь взаємністю. І таких безліч. Але і це ще не все.
 • Якщо ви успішні в своїй сфері, то заздрісник-конкурент може спеціально нагнати ботів вам в аккаунт, щоб підірвати репутацію і зменшити ваші заробітки. На просторах Інтернету незліченна кількість сайтів, де цю послугу можна замовити за сущі копійки.
 • А ще виявляються хейтеры. Такі фолловери, які пишуть гидоти в коментарях.
 • Загалом, хорошого блогеру завжди знайдеться, кого видалити з передплатників в Instagram.Як видалити передплатників у Инстаграме одним кліком які підписалися на мене

Як видалити всіх передплатників у Инстаграме одним разом на телефоні

Масове видалення всіх фоловерів може зайняти деякий час, якщо їх у вас дійсно багато. У соціальній мережі є ліміт на відписки – 150 осіб на годину. Тому видалити всіх одним махом без наслідків не вийде. Дотримуйтесь рекомендованих лімітів, щоб не отримати бан.

Так як видалити передплатників у Инстаграме з допомогою утиліти? Годі балачок, переходимо до дій!

На Андроїді

 1. Власникам смартфонів на Android радимо завантажити додаток InstaFollow.
 2. Після завершення установки, авторизуйтесь за допомогою пароля і логіна соцмережі.
 3. Для видалення всіх невзаимных передплатників вибирайте пункт «Non-Followers». Після завершення сортування відзначаєте акаунти і натискаєте кнопку «Unfollow». Для масового видалення зайдіть ще в пункти «Mutual Friends» та «Fans» і виконайте все теж саме.

На Айфоне

 1. Якщо треба терміново очистити профіль від армії ботів, насамперед скачайте безкоштовний додаток InstaRobot. Воно відмінно працює на платформі IOS.
 2. Увійдіть під своїм логіном.
 3. Далі дотримуйтеся спливаючих підказок. Вкажіть параметри для очищення.
 4. Пам’ятайте, що Instagram не любить, коли користувач для якихось дій використовує сторонні додатки. Алгоритм соціальної мережі може прийняти різке підвищення активності з вашої сторони за підозрілі дії і відправити в тіньовий бан.

Як видалити ботів з передплатників

У масового видалення передплатників є певні мінуси. Жодна програма не може на 100% визначити, кого видаляє: бота або реальної людини, який просто рідко заходить в соціальну мережу. Якщо ви хочете видалити тільки ботів, то краще всього робити це вручну.

Як видалити передплатника в Инстаграмме з допомогою вбудованих функцій?

 1. Заходимо в соціальну мережу.
 2. Відкриваємо список передплатників.
 3. Вивчаємо їх логіни. Першими видаляємо тих, у кого вони складаються з незрозумілого набору букв і цифр. Боти створюються автоматично, тому ніхто не спроможний придумувати їм нормальні імена. Реальні користувачі намагаються реєструватися під оригінальними ніками, щоб виділятися серед інших.
 4. Тепер починається рутина. Необхідно переглянути кожен профіль, щоб переконатися, що серед них не залишилося ботів. Якщо вам зустрічаються профілі з рекламою замість аватарки і фотографій, блокуйте їх не роздумуючи.

Для блогерів, у яких рахунок передплатників йде на тисячі, ручний спосіб видалення не актуальне. Залишається або довіритися спеціальним утилітам, або заплатити комусь, хто виконає ручну чистку за вас. Виконавців можна знайти на біржах фріланса і в спеціальних чатах Телеграм.

Як видалити неактивних передплатників

Неактивні передплатники теж можуть бути мертвим вантажем. Вони не ставлять лайки, не коментують, не дивляться сториз. Користі від них ніякої. Після видалення неактивних передплатників багато блогери помічають, що охоплення різко зросли.

І так, кого ж можна видаляти, а кого не варто.

Необхідно швидко позбутися від тих передплатників, у яких в підписках понад 1000 осіб. Вони все одно, швидше за все, не бачать вас у своїй стрічці, тому що вона дуже велика і безперервно оновлюється.

Як повернути віддаленого абонента в Instagram

Повернути віддаленого фолловера самостійно не вийде. Але, якщо ви пам’ятаєте його логін в Instagram, можна написати особисте повідомлення. Краще всього почати з вибачень за відписку, пояснити ситуацію і попросити знову на вас підписатися.

Ніхто не гарантує, що людина захоче знову вас читати. Але так є хоча б маленький шанс.

Як видалити передплатників у Инстаграме одним кліком які підписалися на мене

Звичайно, якщо ви одним махом вилучили сотню чоловік, то навряд чи запам’ятали їхні імена. В такому випадку повернути втрачене неможливо. Залишається тільки продовжити роботу над блогом і залучати нових людей.

Як видалити передплатників і не втратити охоплення?

Багато блогери бояться проводити чистку ботів, тому що в такі моменти аккаунт може просісти за показниками статистики. Їх побоювання не марні. Але є кілька способів уникнути падіння охоплень:

 1. Запустити конкурс, в якому однією з умов буде відзначити одного. Так про вас дізнаються нові користувачі.
 2. Влаштувати вікторину в сториз, щоб вивести на активність ваших передплатників.
 3. Включити таргетовану рекламу для залучення нових читачів взамін тих, що ви видаляєте.

Для підвищення охоплення підійде будь-яка активність, крім гивов. Участь у гивах не принесе вам нічого, крім нової порції неактивних фоловерів, від яких ви незабаром захочете позбутися.

Щоб як можна рідше треба було видаляти передплатників в Instagram, намагайтеся просувати свій блог виключно білими методами і уникайте підозрілої активності в профілі, щоб не привертати массфоловеров.

Моя довідка - Корисні поради