Як видалити передплатників у Инстаграме – Легкий спосіб

Передплатники в соціальній мережі Instagram – незамінний і надзвичайно корисний ресурс, по-перше, утворює аудиторію, заради якої хочеться додати нові фотографії і відеоролики, а по-друге, дозволяє заробляти гроші на рекламі і обростати світової популярністю. Втім, віднедавна потенційне «якість» передплатників соціальної мережі сильно змінилося – замість реальних людей за зареєстрованими і красиво оформленими профілями ховаються боти, вже давно не несуть ніякої користі, крім циферки в статусі профілю. Більш того, як підказують аналітики і фахівці, чим більше ботів значитися в підписках, тим вище шанси програти гонку популярності і активності.

Як видалити передплатників у Инстаграме   Легкий спосіб

Як видалити непотрібних фоловерів у Инстаграме

Ті учасники спільноти, які частенько крутяться в розділі «Рекомендоване» і завжди займають найвищі позиції в рейтингу, настійно рекомендують видалити невзаимных передплатників і позбутися тих, хто не проявляє ніякої активності і мертвим тягарем висить на акаунті. І головна причина того – рейтинг залученості (Engagement Rate), який вимірюється в процентному співвідношенні і відображає ту аудиторію, яка проявляє реакцію на викладаються пости і не шкодує ні лайка, ні переглядів, ні репостов.

Чим вище Engagement Rate, тим серйозніше шанси отримувати багато грошей від рекламодавців, які замовляють платні пости і новини, і тим активніше працює панель з рекомендаціями, яка допомагає навіть без просування заробляти очки популярності». Якщо ж відсоткове співвідношення показника слабке, в профілі – одні лише боти та учасники, які давно не відвідували особистої сторінки, залишилися без аватарок і опису, контенту і новин, то ситуація і надалі не зміниться – так і доведеться возитися з неодушевленной аудиторією.

Єдиний спосіб виправити ситуацію – розлучитися з «зайвим» і обрости корисним. Звідси і питання: «як видалити передплатників у Инстаграме?». І, як не дивно, відповідь вже давно на поверхні:

  • Підготовка. Ще недавно розробники соціальної мережі пропонували копатися в настройках, дивним чином активувати блокування профілю, а потім відписуватися від непотрібних підписок і переподписываться, то зараз розбиратися з ботами можна в дві дії. Єдина умова – доведеться озброїтися не комп’ютерним браузером, в якому відкрито Instagram, а смартфоном і планшетом.
  • Дії. Перший крок – авторизація: доведеться ввести логін і пароль і відразу ж перейти в розділ особистого профілю через саму праву кнопку, розташовану на нижній панелі швидкого доступу. В меню профілю в Инстаграме, де знаходиться аватарка, передбачена «опис» соціальної активності з викладаємо постами, потрібно знайти верхню частину інтерфейсу з поточною статистикою. Далі залишається знайти графу «передплатники» і приступити до стандартної сортування. Якщо на шляху показалися «Шкарпетки в Санкт-Петербурзі» або ж учасники без аватарок і з дивними назвами – можна сміливо приступати до очищення. Як видалити передплатника в Instagram? Легко – потрібно натиснути на крапки поруч з кожним профілем і, як тільки з’явиться повідомлення «Видалити?» натиснути на кнопку «Так». Процедура закінчиться в ту ж секунду.
  • Результат. Для повноти картини зовсім необов’язково видаляти передплатників без розбору і з першого ж разу на максимум. Можна зберегти частину учасників і поспостерігати за результатом виконаної роботи. Якщо з’явилися нові, але вже справжні передплатники, то Engagement Rate виріс.

    Увага! Якщо зміни непомітні, то варто ще раз провести поверхневу очистку, поки не залишиться приблизно 30% від доступних ботів і тих, хто займається накруткою. Зовсім вже розлучатися з аудиторією не варто.

Видаляємо всіх передплатників відразу

Якщо покрокова сортування забирає купу вільного часу і змушує годинами перебирати ботів і справжніх користувачів, то настав час розібратися в тому, як видалити ботів з передплатників Instagram в один клік:

Читайте також:
Чому в Instagram фото не завантажується з ПК, Айфона і Андроїда в ленку
  • Скористатися менеджером соціальних мереж Crowdfire для комп’ютера. З потрібних дій – авторизуватись, вибрати спосіб очищення, погодитися з умовами і вимогами.
  • Завантажити iOS помічник Mass Unfollow for Instagram, а на Android – Unfollow. Авторизуватися, погодитися з автоматичною сортуванням.
  • Моя довідка - Корисні поради