Як видалити обліковий запис Инстаграме – інструкція для новачків

Соціальні мережі настільки щільно увійшли в життя користувачів, що багато у них ведуть не тільки особисті листування, але й бізнес. Відкривають інтернет – магазини, використовують профілі як рекламу своїх послуг для населення.

Хтось проводить у них час з користю, а хтось просто вбиває його переглядом стрічки новин. Соціальна мережа Instagram не стала винятком. Найчастіше багато користувачів роблять вибір на користь инстаграма, тому що користувачі публікують публікації на різні теми. Можна стежити за життям цікавих людей, знаменитостей чи не в режимі онлайн. Зайшовши в додаток instagram на своєму смартфоні моно не тільки вбити в ньому на перший погляд якихось 10 хвилин, а прірва як мінімум на годину.

Настає час, коли з якихось причин необхідно зникнути і соціальної мережі. Причин насправді вистачає, хтось хоче змінити життя, кому набридли настирливі фейкові аккаунту по заробітку в інтернеті, а хтось просто не хоче афішувати свої життєві обставини. І зароджується думка видалити instagram.

Серед користувачів популярної мережі Instagram, є власники кількох профілів. І коли один профіль розкручений і користується великим успіхом, то потреба мати другий аккаунт пропадає. І тоді постає питання, як видалити другий аккаунт в instagram.

Перш, ніж задатися питанням, як видалити свій аккаунт назавжди, давайте подивимося, що нам пропонують розробники.

  • Деактивація профілю – знищення всієї особистої інформації, без відновлення.
  • Заблокувати або видалити профіль тимчасово. При цьому дії, сам профіль і вся інформація зникне. Знайти цю сторінку буде неможливо. Але в будь-який момент, сторінку можна відновити. Вона буде виглядати, як і до блокування. Усі публікації і передплатники будуть на місці.
  • Видалити додаток Instagram зі смартфона. Сама обліковий запис не відійде. Ця дія спрямована на видалення самого додатка, тим самим ви звільните тільки пам’ять.

Важливо! Перед початком будь-яких дій зі своєю сторінкою, визначтеся, що саме Ви хочете зробити. Звести всі «за» і «проти», щоб потім не шкодувати про зроблений вибір.

Нижче розповімо про те, як видалити обліковий запис инстаграме незалежно від вашого мобільного пристрою, планшета або комп’ютера. А також, що замість видалення профілю (сторінки) в инстаграме, його можна просто тимчасово заблокувати і як відновити сторінку в инстаграме після тимчасової блокування. Як видалити обліковий запис инстаграме через телефон і як відновити сторінку після видалення з номером телефону. Про це та про багато іншого Ви дізнаєтеся зі статті.

Читайте також:
Як знайти маску Инстаграме за назвою: на Андроїд і Айфоні

Як видалити обліковий запис Инстаграме   інструкція для новачків

Тимчасове блокування акаунту

Перш ніж видалити instagram назавжди, швидше за все шукали спосіб, як це зробити. Розгляньте кілька варіантів, які допоможуть зберегти всі дані вашого профілю.

Перший спосіб захистити себе від настирливих користувачів, це обмежити доступ до своєї сторінки – скористатися безкоштовною послугою закритий профіль. Дана послуга доступна абсолютно всім бажаючим. Ваші публікації, сторіс зможуть переглядати тільки схвалені вами передплатники.

Якщо все-таки вирішили видалити сторінку, то розробники запропонують скористатися тимчасовою блокуванням сторінки. Це відмінний спосіб, щоб відпочити від використання контенту вільний час витратити на своє захоплення, самоосвіта. Тимчасово видалити свою сторінку можна тільки увійшовши у свій обліковий запис через браузер. У самому мобільному додатку такої функції немає.

Найголовніше при виборі даного дії, ви можете бути спокійні за свої публікації фотографій і відео, чати в директе. Всі ваші передплатники нікуди не подінуться, можливо вони навіть не помітять, що ваш профіль зник, поки не захочуть його відвідати або написати повідомлення в директ.

Скориставшись даною дією, ви можете тимчасово видалити додатковий запис инстаграма.

Щоб активувати тимчасову блокування, зайдіть в свій instagram через браузер, щоб було зручно краще скористатися комп’ютером. У правому верхньому куті натисніть на зображення силуету людини. Вибираємо редагувати профіль. У вікні вибираємо, тимчасово заблокувати, обов’язково вибираємо причину. Вводимо пароль повторно і знову натискаємо, тимчасово заблокувати профіль.

Як видалити обліковий запис Инстаграме   інструкція для новачків

Тимчасове блокування не має часових обмежень

Після блокування виникає питання, як відновити сторінку в инстаграме. Щоб відновити свій аккаунт в инстаграме, достатньо ввести логін і пароль на веб-сайті.

Як видалити профіль назавжди

Основна маса користувачів веде свій інста світ і стежить за відомими особистостями через спеціально розроблене для мобільних телефонів додаток Instagram, тому що телефон завжди під рукою, а от комп’ютер або планшет за своїми розмірами незручно постійно носити з собою. Власників різних мобільних пристроїв цікавить, як видалити сторінку в инстаграме через телефон.

Відзначимо відразу, що через додаток, яке встановлено на телефоні, вимкнути обліковий запис своєї сторінки не вийде. Так як в додатку ця функція відсутня.

До недавнього часу, кому необхідно видалити профіль инстаграма назавжди з телефону, міг перейти в налаштування, прокрутіть сторінку вниз, знайти напис «видалити обліковий запис». На сьогоднішній день розробники програми сховали це словосполучення. Вони цінують кожного користувача і готові пропонувати альтернативні рішення, замість тотального видалення облікового запису.

Читайте також:
InstaTag - Манікюр і нігті хештегі

А ось через відвідування веб-сторінки. Для цього ви можете скористатися своїм смартфоном або iphone. І все – таки спробуємо зібрати велику інструкцію як видалити свій аккаунт в инстаграме.

Щоб з мобільного телефону або iphone видалити акаунт инстаграма, надій зайти в настройки. Прокручуємо сторінку до самого кінця в низ. Клацаємо по вкладці «Політика конфіденційності». Гортаємо до пункту «Персональні налаштування». Знаходимо пункт «Строк зберігання матеріалів», далі шукаємо фразу детальніше про видалення облікового запису. Перед нами відкриється активне посилання для переходу клікаєм по ній. Таким чином переходимо на сторінку для видалення профілю. Вводимо особисті дані облікового запису Instagram, вибираємо причину видалення профілю і підтверджуємо дію «Видалити обліковий запис». Також можна видалити профіль через комп’ютер.

Увага! Ми розглянули питання, як видалити обліковий запис инстаграме через телефон. Але знайте, що після повного видалення вашого профілю всі фотографії, відео будуть видалені. Ваш профіль автоматично зникне з підписок ваших передплатників. Відновити свій аккаунт, після видалення не зможете. Подумайте, чи ви готові розлучитися зі своїми друзями назавжди.

Якщо так такого бажання блокувати сторінку або видаляти, у вас немає. То можна скористатися альтернативним способом. Почистити своїх передплатників, видалити всю особисту інформацію про себе та всі публікації, видалити всі фото, які ви робили. Прибрати головне фото профілю (аватар). І користуватися без побоювань своєї старої, але в теж час чистою сторінкою.

Деякі думають, що видали саме мобільний додаток зі свого пристрою, вони так видаляють й свою сторінку инстаграма через телефон. Насправді це не так. Видаливши додаток, ви звільняєте пам’ять, а ваш обліковий запис не перестає існувати в інста світі.

Після процедури видалення аккаунта в инстаграме з телефону, частина власників вже колишніх профілів замислюються, а як виглядає віддалена сторінка в инстаграме. Відповідь на це питання, яке вас цікавить, проста – ніяк. Її ніхто не зможе знайти, як – ніби вашого профіль і не існував на сторінках інста світу.

Якщо необхідно видалити другий аккаунт з програми через телефон, то пропонуємо виконати наступні дії.

Читайте також:
Як выглядил б Instagram бізнес-гігантів в XX столітті?

Заходьте в додаток, відкриваєте профіль, який необхідно прибрати. Заходимо в меню, воно розташоване верхньому правому куті у вигляді трьох точок. Прокручуємо сторінку до кінця. Знаходимо «Завершити сеанс». Перед вами випливе вікно, в якому необхідно підтвердити дію. Таким чином, у вашому додатку залишиться одна обліковий запис.

Якщо його необхідно вимкнути або заблокувати, то виконайте дії, описані вище.

Щоб довго не шукати посилань на те, як видалити instagram акаунт назавжди використовуючи телефон. Скористайтеся браузером у вашому телефоні (Андроїд, Айфон), в пошуковому рядку введіть запит як видалити сторінку в инстаграме або довідковий центр Instagram. Вибираємо пункт умови використання і прокручуємо вниз до пункту оновлення умов. Синім кольором буде виділено слово «тут», натискаємо на нього. І перед нами відкривається сторінка видалення облікового запису. Вибираємо вкладку як видалити свій аккаунт. Розробник нам нагадують, що вся інформація, фотографії, відео, лайки, який ви ставили, будуть остаточно видалені. Ви налаштовані рішуче і не передумали, тоді натискаємо перейти на сторінку видалення облікового запису.

Перед нами з’явиться форма, яка запросить логін і пароль від учеткі, вводимо. Обов’язковою умовою буде вибрати причину, після цього повторно вводимо пароль і підтверджуємо дію.

Якщо Ви хочете видалити профіль Instagram тільки, тому що забули пароль, пароль можна відновити через номер телефону, який був вказаний при реєстрації. На нього прийде смс з кодом, який необхідно буде ввести і придумати новий пароль.

Це покрокова інструкція одного з способу видалення профілю назавжди, вона заощадить Вам час під час пошуку посилань на потрібну Вам інформацію.

Отже, який висновок з усього вище зазначеного можна зробити. Існує всього три дії, які ви можете зробити зі своїм профілем: деактивувати, тимчасового заблокувати або видалити сам додаток Instagram зі свого телефону.

Вся інформація про те, як видалити обліковий запис инстаграме з телефону, перевірена. Так як розробники не стоять на місці і постійно придумує різні оновлення, відповідно знайти вкладку на видалення свого профілю стає щоразу складніше.

Це робиться з тією метою, щоб під час пошуку ви могли передумати і відмовитися від цієї ідеї. Вибір завжди за вами, як кажуть, краще сім раз виміряти, ніж один раз відрізати.

Моя довідка - Корисні поради