Як видалити лайк в Инстаграме з телефону: програма для видалення лайків

Як видалити лайк в инстаграме – питання, яке хвилює майже всіх користувачів соціальної мережі. Хто не був у такому становищі, коли посварився зі своїм супутником життя або іншому і хочеться стерти кожне нагадування про себе? Нехай навіть така незначна, як лайк в инстаграме. Про те, чи можна позбутися від симпатій, і як це зробити, розповімо у статті.

Чи можна в Инстаграмме видалити лайк

Було б дивно, якщо б можливості прибрати власний лайк не було. У инстаграмме така функція, звичайно ж, є.

Із звільненням від чужих симпатій складніше. Є кілька легальних способів, як позбутися від чужих сердець, про які розповімо нижче.

Як видалити всі лайки в Инстаграме

Можливості самого сайту не дозволяють прибрати всі сердечка відразу. Для таких випадків існують програми для видалення лайків. В якості прикладу візьмемо безкоштовний додаток Cleaner for Instagram або Zentagram. Воно дозволяє позбутися не тільки від сердечок, але і масово прибрати пости, передплатників та інше.

Незважаючи на всі принади таких програм, не рекомендується вдаватися до їх допомоги. Або ж використовуйте тільки перевірені програми з великою кількістю позитивних відгуків у мережі.

Як видалити свої лайки

Якщо Ви хочете позбавитися від власних симпатій на комп’ютері:

 • якщо Ви поставили лайк випадково, і тут ж хочете його повернути – клікніть на червоне сердечко під фотографією один раз;Як видалити лайк в Инстаграме з телефону: програма для видалення лайків
 • майте на увазі, що подивитися вподобані нещодавно публікації з комп’ютера можна, згадувати доведеться самим;

Коли знищити всі симпатії потрібно на одному конкретному профілі, то все цілком здійсненно зробити вручну. За умови, що у людини не 1000+ постів і під кожним з них Ви встигли відзначитися. Тоді вже вдавайтеся до програм з видалення лайків.

Як видалити лайки в инстаграме допомогою телефону:

 1. Тапніте на фото двічі і Ви поставите позначку «подобається», але коли Ви зробите це ще раз – сердечко не забереться;
 2. Щоб прибрати лайк з телефону досить натиснути на червоне сердечко під постом;Як видалити лайк в Инстаграме з телефону: програма для видалення лайків
 3. Коли серце змінило колір з червоного на білий, це означає, що лайк видалено.

Як знайти фото, які Вам подобалися протягом 30 днів:

 • будучи онлайн, відвідайте свою сторінку в инстаграмме;
 • натисніть на меню (три горизонтальні смужки вгорі зліва);
 • оберіть налаштування (значок шестерінки);
 • знайдіть «вподобані публікації» у розділі «аккаунт»;Як видалити лайк в Инстаграме з телефону: програма для видалення лайків
 • приберіть всі зайві симпатії;

Як видалити чужий лайк

Стерти чужі сердечка за допомогою вбудованого функціоналу інстаграмма – неможливо. Можна тільки заблокувати профіль користувача, тим самим заборонивши ставити сердечка на Ваших фото.

Існує один нелегальний варіант знищення чужих лайків – злом instagram-сторінки людини. Спосіб важко здійснимо і несе за собою цілком реальну адміністративну відповідальність, тому вдаватися до нього не радимо.

Проте, коли Ви розкручуєте сторінку в инстаграме для бізнесу або подібних цілей, справа приймає інший оборот. Надлишок симпатій з «лівих» сторінок (ботів, таких же сторінок на розкрутку) заважає рекламщикам. Як видалити лайки ботів в инстаграме – дивіться нижче.

Варто відзначити, що явно накручені лайки instagram пере автоматично. Такі чистки неідеальні: після них залишається багато «лівих» сторінок, наявність яких чорнить репутацію Вашого бізнесу.

Програма для видалення лайків в Инстаграме

Для полегшення життя користувачам існують певні утиліти, що дозволяють в автоматичному режимі позбутися від непотрібних сердечок. Популярна програма для видалення лайків – Zengram. З її допомогою можна швидко очистити сторінку від «сміття» (ботів в підписках і від усіх їх симпатій). Програма платна, але є можливість використовувати безкоштовну пробну версію на кілька днів. Цього часу цілком достатньо, щоб дізнатися, як видалити лайки. Порядок дій наступний:

 1. Скачайте програму. Перейдіть в панель завдань.
 2. Додайте свій перший запис: введіть логін і пароль.
 3. Запустіть аналіз профілю. Програма вирахує ботів, невзаємні підписки, комерційні акаунти і неактивних передплатників.
 4. Виберіть категорії, які заважають і проведіть чистку.

В якості аналога можна використовувати інший додаток. Головне попередньо почитати відгуки про нього, щоб не натрапити на шахраїв.

Моя довідка - Корисні поради