Як видалити коментар в Инстаграме з телефону або комп’ютера: Андроїда і Айфона

Позбавлення від повідомлень до фото в соціальній мережі не вітається системою і співробітниками служби підтримки. Незважаючи на це, у користувачів досить часто виникають ситуації, коли потрібна відповідь на питання, чи можна видалити коментар в инстаграме. У даній статті увазі представлена інформація, як здійснюється даний процес, як правильно провести його причин і коли така необхідність може виникнути.

Як в Instagram видалити коментар для чого це потрібно?

Відразу варто відзначити, що даний процес доступний усім без винятку сучасним користувачам. Перш ніж детально описати особливості подібної процедури, варто визначити причини і підстави, щоб усунути різного плану репліки і підпису. Серед основних виділяються:

 • Помилки;
 • Автоматичне натискання не на ті кнопки;
 • Згадки про негативні події;
 • Відправка що не підходять за змістом слів і висловів.

Якщо розуміння помилкового висловлювання прийшло після відправки, нічого іншого, як повністю прибрати його, не залишається. Попередньо, звичайно, варто перевірити, чи можна обійтися стандартним і простим редагуванням і тільки потім приступати до проведення описуваної в статті операції.

Процес такого плану можна направити на свої повідомлення, але на вислови, залишені користувачами. Даний процес можна провести при необхідності, власник сторінки має право і можливість робити все, що завгодно. Прибрати є можливість власні думки, але пропозиції від величезної кількості рекламних компаній.

Як видалити чужий коментар в Инстаграме з телефону або планшета?

Як видалити коментар в Инстаграме з телефону або компютера: Андроїда і Айфона

Ніхто з сучасних користувачів соціальної мережі не застрахований від залишення різного роду негативних висловів і слів. Щоб приховати подібне від власних і сторонніх очей, потрібно виконати наступну послідовність дій, як видалити коментар в инстаграме:

 • Перехід в додаток строго з персональними даними доступу. Тут потрібно знайти потрібне відео або фото та відкрити їх на повний екран.
 • Під відкритою публікацією увазі будуть представлені залишені підпису. Їх можна пролайкать, відповісти або прибрати.
 • Якщо немає необхідності залишати словосполучення, можна відповісти, активувавши відповідну кнопку.
 • Потім з екрану відео або фото повністю зникнуть, але висловлювання будуть відкриті у вигляді звичайного списку. Особливою перевагою даного процесу є те, що автоматично стають видні найдовші повідомлення.
 • Далі потрібно натиснути на вислів, що не припадає до душі або просто є бажання прибрати з стрічки, достатньо просто натиснути на нього. До уваги буде відкрито меню дій і потрібно вибрати опцію з видаленням.
 • Після проведення подібної маніпуляції небажане думку, негативні слова або нав’язлива реклама повністю можна видаляти.

  Як видалити коментарі в Инстаграме з Андроїда?

  Подібне питання виникає у користувачів соціальної мережі не менш часто. Дана операція в цьому випадку здійснюється просто і точно аналогічно представленої вище інструкції.
  При використанні звичайного сучасного телефону у людини нерідко виникає необхідність прибрати певну думку з андроїда не на своїй сторінці і не під своєю фотографією.

  У цій ситуації процес усунення виконати не вийде. Все, що можна зробити – це відправити скаргу на слова адміністрації ресурсу, які допоможуть вирішити, як инстаграме видалити комент. Тут виконуються такі дії:

  • Як тільки було виявлено небажане думку, потрібно натиснути на відповідну кнопку, і система отримати відповідне повідомлення;
  • Після увазі буде представлений перелік можливих причин, на порожньому місці видалення не проводиться. Серед основних причин потрібно буде вибрати один варіант, як спам, заборонені матеріали, шахрайство;
  • Як тільки скарга відправлена, написане відразу не зникне. Співробітники адміністрації просто візьмуть її на контроль. Якщо після проведених певних перевірок стає ясно, що автор цих слів неодноразово і злісно порушує правила, буде прибрано його думку, але можливо повністю весь профіль.

  Перебуваючи на особистій сторінці, користувач має право і можливість повністю видаляти негативні думки, але отруювати повноцінні скарги на тих, хто їх залишив. Не варто забувати, що практично завжди відкрита можливість внести людини або бота в чорний список, після чого він точно більше не потурбує.

  Як видалити коментар з Айфона?

  Як видалити коментар в Инстаграме з телефону або компютера: Андроїда і Айфона

  Особливих відмінностей у даних схем дій немає, якщо потрібно провести операцію на сучасному Айфоні, достатньо провести просту маніпуляцію, як подивитися видалений коментар в инстаграме і потім видалити його:

 • Потрібно відкрити необхідне фото або відео.
 • Знайти потрібне негативну думку.
 • Просто змахнути вибране висловлювання вліво.
 • До уваги буде представлено невелике меню, де потрібно знайти та натиснути на зображення сміттєвого бака.
 • В даної соціальної мережі є можливість видаляти слова під певною публікацією з Айфона на чужих фото, але на своїх. Якщо була зроблена фото, розміщено відео на андроїд і помічена помилка, можна просто викликати меню і активувати кнопку Змінити. Після редагувати текст виключно на власний розсуд.

  З комп’ютера

  Якщо у користувача не виходить видалити негативну думку, можна спробувати здійснити цей процес з ПК. Причина такого збою може полягати у низькій якості зв’язку, з причини повної відсутності підключення до мережі. Можна почекати, поки зв’язок повністю відновиться або провести термінове видалення через підключений до інтернету комп’ютер.
  Якщо потрібно подивитися віддалене думку і видалити його, варто виконати такі дії:

  • Потрібно увійти в свій профіль соціальної мережі з особистого комп’ютера.
  • Далі натискається фото або відео, де було залишено негативне повідомлення.
  • Після відкриття увазі відкриваються залишені думки самим користувачем і відвідувачами, що взяли участь в обговоренні.
  • Після відкриття кожного повідомлення поряд стає видно хрестик. На нього треба натиснути.
  • До уваги буде представлено віконечко, де треба вибрати усунення або скасування на випадок, якщо кнопка натиснута випадково.

  Отже, прибирати непотрібні або негативні висловлювання можна без особливих проблем. При необхідності процес здійснюється за одну-дві хвилини. При здійсненні операції з ПК потрібно пам’ятати, що прибрати допускається одну думку, відповідь на питання, можна виділити відразу декілька висловлювань та видалити їх, дається негативна.

  Виходить, що прибирати непотрібні виразу під фото або відео дозволяється на сторінці. На профілях користувачів подібну операцію провести неможливо. Оптимальним варіантом є відправлення скарги на пропозицію або налагодження зв’язку з автором і відправка прохання йому по-доброму попросити забрати слова назад.

  Підводячи підсумки

  Знати, чи можна видаляти коментарі в инстаграме і як виконується маніпуляція, це значить отримати можливість самостійно проводити елементарну фільтрацію коментів. Всі перераховані вище методи і варіанти дії дозволять позбутися від різного плану настирливих висловлювань та образливих виразів. Процес використання профілю в инстаграмме принесе більше задоволення.

  Моя довідка - Корисні поради