Як видалити коментар в Інстаграмі – Легкий спосіб

Більшість досвідчених користувачів Instagram вже давно знають, як видалити коментарі, причому не тільки свої, а й інших користувачів. Але для цього він повинен бути залишений тільки під публікацією власника сторінки. Така необхідність найчастіше виникає із-за того, що користувачеві не подобається залишений відгук або він вважає його недоречним. Іноді люди залишають у публікаціях рекламу, що так само нікому не сподобається.

Деякі люди включають фільтрацію коментарів і думають, що цього буде достатньо, але це далеко не так. Незважаючи на включення даної функції, це не захистить від спаму або невтішних слів на адресу облікового запису. Усі відгуки залишені під фото або відео можна прибрати як з телефону, так і зі стаціонарного ПК.

Як прибрати свій коментар в Інстаграмі

Видалити свій чи чужий коментар можна з будь-якого пристрою, смартфона на базі операційної системи IOS або Android, стаціонарного комп’ютера або планшета. Для цього спочатку необхідно увійти в свій обліковий запис і вибрати відгук, який потрібно прибрати. Після вибору тут з’явиться значок у вигляді сміттєвого бака, саме на нього і треба натиснути, після чого дія буде завершено.

Це можна зробити і на своїй сторінці, і на чужій, де користувач прокоментував чиюсь фотографію, але тепер захотів прибрати дану запис. Ця функція дуже корисна, так як іноді люди пишуть повідомлення, перебуваючи під великим емоційним тиском, але через час змінюють свою думку. Таким чином для видалення необхідно виконати наступні дії:

 • Спочатку запис необхідно знайти та натиснути на неї.
 • Після цього верхньому вікні програми з’явиться поле синього кольору.
 • У правому куті можна буде побачити значок корзини. Після натискання на цю кнопку, все буде стерто.
Читайте також:
Вибираємо додаток маски на обличчя в Instagram

Як видалити коментар в Інстаграмі  Легкий спосіб

Можна видалити чужий коментар

Практично кожен користувач Инстаграма стикався з ситуацією, коли виникає бажання видалити чужий коментар, залишений на своїй сторінці або приховати лайки. Конкретний спосіб в даному випадку залежить від того, з якого саме пристрою був виконаний вхід. Якщо для цього використовується комп’ютер, тут можна діяти за стандартною схемою, яка практично аналогічна тій, яка передбачена для соціальної мережі Фейсбук.

Після того, як небажана запис знайдено, навівши на неї можна помітити хрестик. Після натискання на нього відгук буде прибраний. Якщо говорити про чужих залишених думках не на своїй сторінці, їх, природно, не можна стерти.

Зверніть увагу! Єдине що тут вийде зробити, це поскаржитися на коментар в адміністрацію. Якщо таких запитів буде приходити багато, з часом відгук буде стертий.

Як стерти через комп’ютер

Для людей, які вперше задумалися про те, чи можна видалити коментар в Инстаграме від іншого користувача на власній сторінці, спосіб, передбачає використання для цього комп’ютера виявиться самим простим, він так як не вимагає яких-небудь складних дій. Для цього варто дотримуватися наступного порядку дій:

 • для початку потрібно перейти офіційний сайт Instagram і авторизуватися в своєму акаунті;
 • після цього, у своїй стрічці потрібно вибрати публікацію, де знаходиться небажана запис. Для того щоб побачити всю опубліковану інформацію, у правому верхньому куті необхідно натиснути на значок свого профілю і далі перейти на вкладку «правка облікового запису»;
 • після цього потрібно навести курсор миші на відгук, який потрібно прибрати. Тепер тут з’явиться хрестик. Після натискання на нього необхідно підтвердити свою дію і після запис зникне.

На даний момент Instagram можна вважати однією з найбільш відомих соціальних мереж, яка добре підходить для обміну відео, фотографіями та іншим контентом. Крім цього, тут можна спілкуватися за допомогою особистих повідомлень. Але оскільки тут дуже часто можна помітити різні посилання на не цікавлять користувача товари і послуги, відразу виникає бажання заблокувати обліковий запис, а всі ці записи забрати.

Читайте також:
Кращий час для постів в Instagram - від чого залежить

Зі свого боку, модератори соцмережі Instagram також намагаються грати роль «чистильників» і з допомогою різних фільтрів не дозволяють робити з відгуків «звалище». Щоб уникати конфліктних ситуацій, тут передбачено функція «поскаржитися на коментар, а після цього людина повинна вказати на причину такого вибору. Якщо надісланий відгук стосується конкретного користувача або він вважає її неприйнятною з будь-яких причин, після розгляду адміністрацією, він може бути вилучений, якщо тут дійсно замічені натяки на образу в чию-небудь адресу.

Зверніть увагу! Але незважаючи на це, стежити абсолютно за кожною залишеної під фото або відео записом не виходить. У зв’язку з цим, модераторами була введена функція автоматичного видалення записів, які носять спамний характер.

Видалення коментарів смартфон на Андроїді або айфона

Людина, яка хоча б раз використовував різні операційні системи зауважив, що способи того, як можна видалити коментар в Инстаграме на айфоне або телефон на Андроїд дещо різняться. Ці відмінності можна назвати суттєвими, але при переході з однієї ОС на іншу, можуть виникати незначні труднощі. Щоб прибрати запис на айфоне необхідно виконати наступні дії:

 • Для початку необхідно відкрити Instagram і вибрати небажаний контент.
 • Після цього запису потрібно натиснути на кнопку коментар.
 • Тепер стрічці відгуків необхідно провести пальцем вліво по рядку, де знаходиться відгук.
 • Тепер тут з’явиться кошик. На неї потрібно натиснути, і після цього підтвердити свої дії з допомогою кнопки «Видалити».
 • Якщо ця запис залишена іншим користувачем і на іншій сторінці, на відгук можна поскаржитися, вказавши що це заборонені матеріали, спам або шахрайство.
Моя довідка - Корисні поради