Як видалити історію в Инстаграме на Айфоне і Андроїд, яка не публікується

Як видалити історію в Instagram, якщо вона не завантажується на телефоні? Стерти проблемні запису можна і безпосередньо з розділу «Сторіс», де записи зберігаються не більше 24 годин, і з розділу «Актуальні», куди вони направляються на подальше зберігання. Необхідність у видаленні публікації може знадобитися у разі, якщо виникли проблеми із завантаженням з-за технічних збоїв соцмережі, або якщо в Инстаграме публікація була зроблена випадково.

Як видалити історію в Инстаграме на Айфоне і Андроїд, яка не публікується

Як видалити історію з Інстаграмма

Очистити свою сторінку в соціальній мережі від непотрібних Stories необхідно при зміні вмісту при виникненні необхідності приховування інформації від сторонніх користувачів і абонентів, при видаленні профілю в соціальній мережі.

Вилучення може проводитися трьома способами:

 1. Скасування завантаження контенту, якщо він ще не завантажений на вашу сторінку;
 2. Очищення розділів «Актуальне» та «Архів».
 3. Очищення Сторіс вже після публікації.

Як видалити історію в Инстаграме на Айфоне і Андроїд, яка не публікується

Якщо користувач спочатку не хоче, щоб всі учасники соціальної мережі мали доступ до публикуемому контенту, при викладанні історії необхідно активувати функцію «Кращі друзі», в такому випадку запис буде доступним тільки певному колу осіб, які включені в список кращих друзів.

Видалення під час завантаження історії можливе тільки у випадку, якщо користувач соціальної мережі публікує контент великого розміру. У даному випадку запис завантажується довго, в результаті є можливість натиснути на кнопку «Скасувати». Видалення історії під час публікації також доступно при підключенні до мережі з нестабільною і низькою швидкістю, при завантаженні користувач отримує повідомлення про помилку після цього можна повторити завантаження або скасувати її.

Яка не завантажується

Як видалити сторіс в Инстаграме, яка не завантажується? Проблема з завантаженням контенту може бути пов’язана з деякими діями з боку користувача або з технічними збоями в соціальній мережі. Найчастіше проблеми з завантаженням викликані:

 • Користувач соціальної мережі видалив фото або відео з галереї до того моменту, як файли були завантажені в сторіс;
 • Мобільний гаджет підключений до мережі з нестабільної і повільної швидкістю;
 • Технічні збої на серверах Инстаграма;

Завантажуваний файл не відповідає встановленим вимогам соціальній мережі: велику вагу, тривалість, розмір, дозвіл тощо

Якщо при завантаженні сторіс виникла помилка, внизу завантажувального вікна з’явиться новий рядок, що сповіщає про проблему, а також пропозицію про видалення контенту або повторній спробі завантаження.

Яка не публікується

Щоб видалити історію, яка не публікується з тих чи інших причин, можна самостійно дочекатися появи повідомлення про помилки з доступом до кнопки скасування завантаження. Додатково можна виконати ряд дій для примусової зупинки завантаження:

 1. Після початку публікації контенту відключити підключення до інтернету за допомогою верхнього меню в смартфоні (потрібно деактивація і мобільного і бездротового підключення).
 2. Через кілька хвилин знову активувати підключення до мережі.
 3. Тепер біля опублікованого контенту з’явиться повідомлення «Не вдалося завантажити».
 4. У правому верхньому куті публікації клацаємо на зображення з трьома точками для виклику контекстного меню.
 5. Вибираємо пункт «Видалити».

Як видалити історію в Инстаграме на телефоні

Якщо з тих чи інших причин опублікована в соціальній мережі історія вам більше не потрібна, її можна видалити до моменту самостійного зникнення (через 24 години з моменту публікації, якщо не налагоджено автоматичне приміщення в розділ «Актуальне»).

Щоб стерти історію самостійно на телефоні, виконуємо ряд простих дій:

 1. Відкриваємо особистий профіль у соціальній мережі, натиснувши на зображення свого аватара в нижньому меню.
 2. Клацаємо на аватарку, яка знаходиться у лівій верхній частині екрана.
 3. Відкриється завантажена історія.
 4. Для виклику контекстного меню потрібно натиснути на кнопку з трьома крапками, вона знаходиться в правому нижньому кутку екрану.
 5. Серед запропонованих пунктів вибрати «Видалити».
 6. Підтвердити видалення контенту.

Як видалити історію в Инстаграме на Айфоне і Андроїд, яка не публікується

Враховуйте, що історія видаляється остаточно, можливість відновлення у користувачів надалі відсутня.

На Андроїді

Як видалити історію в Инстаграме, якщо вона поміщена в архів на смартфоні Android:

 1. Перейдіть на головну сторінку свого профілю.
 2. Відкрийте бічне меню за допомогою кнопки з трьома смужками.
 3. Виберіть розділ «Архів».
 4. Перед вами відкриється список всіх історій, які були автоматично поміщені в архів після закінчення 24 годин з моменту публікації.
 5. Виберіть потрібну запис.
 6. Відкрийте контекстне меню за допомогою кнопки з трьома крапками.
 7. Виберіть пункт «Видалити», потім повторно натисніть на кнопку для підтвердження стерти запис.

Після виконаних маніпуляцій історія автоматично буде видалена не тільки з архіву, але й усіх розділів, де вона коли-небудь з’являлася.

На Айфоне

Процес видалення сторіс на Айфоне аналогічний, досить вибрати запис в потрібному розділі (поточних історіях, «Актуальному» або «Архіві»), викликати контекстне меню за допомогою кнопки «Видалити» повністю стерти вміст свого облікового запису.

Чому не видаляється історія в Instagram

Якщо історія з тих чи інших причин не видаляється (в основному проблема виникає із-за технічних збоїв в самому додатку), можна почекати певний проміжок часу, після якого запис буде видалена автоматично, якщо в налаштуваннях не встановлені параметри збереження.

При проблемах з видаленням історії можна спробувати зайти на офіційний магазин додатків і оновити «Instagram». Якщо проблема зберігається, зв’яжіться зі службою підтримки й опишіть свою проблему.

Моя довідка - Корисні поради