Як видалити історію пошуку Инстаграме: на Айфоне і Андроїд

Як видалити історію пошуку в Instagram, якщо з-за величезної кількості пошукових запитів складно знаходити потрібну інформацію? Instagram – сучасна соціальна мережа, в яку додано величезна кількість інформації – відео, історії, фотографії. Вбудована пошукова система дозволяє користувачам швидко знаходити конкретної людини або публікацію.

Як видалити історію пошуку Инстаграме: на Айфоне і Андроїд

За аналогією з більшістю браузерів і пошукових систем, всі запити автоматично зберігаються в історії, користувач може отримати до них доступ в будь-який момент.

На основі пошукових запитів Instagram формує розділ рекомендацій, показує рекламу, спрощує пошук потрібних публікацій.

Якщо пошукові запити втратили свою актуальність, або якщо записів стало занадто багато і вони впливають на працездатність програми, можна очистити сформувалася історію. Нижче ми розповімо про основні способи очищення історії в соціальній мережі.

Як видалити історію пошуку Инстаграмме на телефоні

Збереження пошукових запитів в соціальній мережі починається з моменту першого запуску програми. Збереження історії – функція за замовчуванням, яка працює в автоматичному режимі, яку неможливо відключити.

Керівництво соціальної мережі розробив спеціальні інструкції з очищення пошукової історії, при цьому так просто знайти інструкцію не вийде, простіше скористатися послідовністю дій з цієї статті.

На Android

Щоб стерти історію пошуку на смартфоні Android, необхідно:

 1. Запустити офіційний додаток з робочого столу або з меню. Авторизуватись під своїм логіном та паролем, якщо вхід не було здійснено раніше.
 2. Перейдіть на сторінку свого профілю, для цього в нижній частині меню необхідно вибрати значок з аватаром.
 3. Викличте бічне меню, натиснувши на кнопку з трьома крапками.
 4. Виберіть пункт «Налаштування».
 5. Серед усіх запропонованих функцій у налаштуваннях виберіть пункт «Очистити історію пошуку, натисніть на нього і підтвердіть свій намір очистити історію.

На IOS

Процедура видалення пошукових запитів на смартфонах Айфон аналогічна з описаним вище способом для Андроїд. Щоб перевірити успішність всіх проведених маніпуляцій, необхідно викликати рядок пошуку за допомогою відповідної кнопки в головному меню. При введенні запиту ніякі облікові записи не пропонуватимуться. Також буде очищений розділ «Кращі».

Як видалити історію пошуку Инстаграме: на Айфоне і Андроїд

Цікаво те, що функція очищення історії на даний момент доступна тільки власникам смартфонів, в декстопной версії соціальної мережі видалити пошукові запити ніяк не вийде.

Як видалити недавні пошуки людей

Іноді потрібно не повністю видалити історію пошуку, очистити тільки певні запити.

Як видалити пошук в Инстаграме з недавнім запитами:

 1. Запустити мобільний додаток Инстаграма на своєму пристрої, авторизуватись під своїм логіном та паролем.
 2. В нижньому меню перейти в розділ пошуку, натиснувши на значок із зображенням лупи.
 3. Вибрати категорію, у якій необхідно видалити історію пошуку, в даному випадку нас цікавить розділ «Облікові записи».
 4. У верхній частині екрану будуть висвітлюватися акаунти, які ви шукали і відкривали останнім часом. Чим вище запис у рядку видачі, чим частіше ви заходили на даний аккаунт.
 5. Знайдіть акаунти людей, які потрібно видалити з пошуку, клацніть на значок хрестика навпроти них.
 6. Підтвердіть намір видалити пошуковий запит, натиснувши на кнопку «ОК».

Якщо на вашому смартфоні встановлено старе мобільний додаток, для видалення конкретних запитів в ручному режимі необхідно довго утримувати назву облікового запису, після чого в контекстному меню вибрати пункт «Видалити».

Як видалити історію пошуку Инстаграме: на Айфоне і Андроїд

Результатом правильно проведених маніпуляцій стане зникнення віддалених акаунтів з пошукового рядка.

Як видалити пошукові підказки

Як видалити пошук в Инстаграме, якщо необхідно прибрати всі з’являються пошукові підказки? Підказки формуються на основі інтересів користувачів. Соціальна мережа аналізує, які акаунти ви відвідуєте найчастіше, які публікації частіше лайкаете і коментуєте, на основі отриманих даних пропонуються цікаві акаунти.

Пошукові підказки по акаунтів з’являються при запуску пошукової рядка навіть у тому випадку, якщо раніше на аккаунт ви ніколи не заходили.

Процес видалення пошукових підказок передбачає наступні кроки:

 1. Перейдіть в розділ пошуку, натиснувши на зображення лупи в нижньому меню.
 2. Виберіть розділ, з якого потрібно видалити підказки.
 3. Натисніть на хрестик біля потрібних запитів.

Після видалення пошукові підказки не будуть з’являтися повторно.

Враховуйте, що видалення історії пошуку можливо тільки через функціонал самого додатка. Якщо видалити кеш і дані програми через налаштування смартфона, при повторної авторизації в своєму акаунті інформація з’явиться знову, так як запити зберігаються в пам’яті гаджета, а на серверах Инстаграма.

Моя довідка - Корисні поради