Як видалити Инстаграме підписки одним разом через комп’ютер: як швидко видалити в Instagram підписки які не підписані на мене

Кожен більш-менш активний користувач соціальної мережі набирає величезну кількість підписок і ще більше передплатників. Дана кількість далеко не завжди є показником професіоналізму і проявленого інтересу блогерів. Якщо користувачеві потрібно почистити профіль, досить вирішити питання, як в инстаграме видалити всі підписки. Це ідеальна можливість позбавити аккаунт від вантажу непотрібної інформації у стрічці. У даній публікації буде розказано, як правильно провести видалення і уникнути різного плану проблем, що зазвичай виявляються в процесі масової очищення облікового запису.

Як видалити підписки у Инстаграме одним разом видалити?

 

Якщо потрібно проводити цю операцію максимально швидко і просто, варто дотримуватись поданої нижче інструкції. Метод не підійде і абсолютно не потрібен, якщо користувачеві потрібно забирати по одному-два чоловіки. Описаний варіант оптимально підійде у випадку, якщо є необхідність очистити профіль від справжньої армії хейтеров і ботів.

Ідеальним варіантом буде використовувати спеціальний додаток InstaRobot. Після скачування її в звичайному магазині сучасних додатків, користувач повинен виконати такі дії:

 • Здійснюється скачування і установка даної утиліти на смартфон.
 • Проводиться авторизація з введенням реєстраційних даних профілю соціальної мережі.
 • Здійснюється вхід в спеціальний розділ.
 • Задаються потрібні для проведення операції параметри.
 • Натискається опція з початком завдання.
 • Якщо немає можливості провести очищення профілю даним додатком, варто спробувати певний аналог. Минулий був призначений для Айфонів, а InstaFollow для смартфонів, що працюють під управлінням ОС Андроїд.

  Як видалити Инстаграме підписки одним разом через компютер: як швидко видалити в Instagram підписки які не підписані на мене

  У цьому випадку буде потрібно завантажити додаток на гаджет, провести авторизацію і тільки потім вирішувати, як видалити инстаграме підписки. Для приховування непотрібних фоловерів вибирається опція Following, яка дозволить видалити користувачів – реальних і нереальних.

  Як в Инстаграмме видалити підписки які не підписані на мене?

  Якщо користувач у свій час накрутив безліччю ботів, і вони його дістали хейтом, провести їх анулювання не можна. Причина в тому, що вони самі зробили підписку. Єдине, що дозволено буде зробити – заблокувати і прибрати їх зі стрічки. Цей процес вимагає певних тимчасових витрат, доведеться працювати окремо з кожним окремим користувачем:

  • На мобільному запускається потрібну програму;
  • Здійснюється перехід в обліковий запис, натиснувши на кнопку з маленьким чоловічком;
  • Кликается кнопка, де написано Передплатники;
  • Вибирається потрібний об’єкт і здійснюється перехід до його профілю;
  • Кликается значок з трьома крапками.

  У висновку залишиться вибрати відповідний пункт з функцією заблокувати і дати підтвердження операції. Необхідно бути готовим, що всі позначки і коментарі повинні видалятися суворо вручну.

  Через комп’ютер

  При бажанні вирішити питання, як видалити всі підписки у инстаграме одним разом, можна використовувати знаходиться в розпорядженні ПК. Для цієї мети буде потрібно через спеціальний емулятор скачати комп’ютерну версію соціально мережі і провести звичайну авторизацію. Після того, як користувач переходить в профіль, потрібно виконати наступні дії:

 • Перехід до списку передплатників.
 • Вручну активувати кнопки, що відповідають за підписки.
 • При необхідності можна очистити коментарі непотрібного людини через комп’ютер.
 • Це досить простий і зрозумілий метод очищення особистого профілю. При бажанні дозволяється відновити всі віддалене. Ця операція часто потрібно при випадковому видаленні потрібної категорії людей або при зміні певних обставин. Зробити це досить легко.

  Після очищення в загальному переліку залишаться аватарки тих, хто не підписаний на мене, а поруч буде активна кнопка з підписками. Потрібно просто клацнути по ній, щоб почати відстежувати вміст потрібного людини. При цьому можна подивитися видалені раніше профілі.

  Чому не можу видалити підписки у Инстаграме?

  Як видалити Инстаграме підписки одним разом через компютер: як швидко видалити в Instagram підписки які не підписані на мене

  Проблем з описуваної операцією звичайно не виникає. При появі питання, чому не можу провести видалення, при появі деяких складнощів, можна судити про блокування користувача через зафіксованої зайвої активності. Щоб не сталося блокування, що вийшло провести чистку підписки, варто дотримуватися правила:

  • Операцію треба проводити вручну;
  • Якщо використовується додаток, потрібно виконувати не більше 150 маніпуляцій за добу. При більшій активності можна зіткнутися з блокуванням;
  • Якщо не хочеться часто витрачати багато часу на чищення профілю, не треба підписуватися на різного роду комерційні і громадські профілі;
  • Досвідчені користувачі не рекомендують залишати непотрібні коментарі та повідомлення під фото і відео комерційних акаунтів.

  Необхідно пам’ятати, що вироблені дії в процесі роботи з профілем і передплатниками повинні бути обґрунтованими та зваженими. Вирішуючи, як швидко видалити непотрібні підписки у инстаграме, потрібно проявляти уважність.

  Підводячи підсумки

  Передплатники, навіть якщо вони не взаємні, є основним капіталом сучасного блогера. Саме за загальною кількістю фаловеров вимірюється загальна популярність людини, якість та актуальність свого контенту. Що стосується кількості цікавих людей, то їх час від часу потрібно очищати, щоб отримувати цікавий і актуальний контент. Тому перед тим як видалити підписки одним кліком, варто ретельно зважити своє рішення.

  Моя довідка - Корисні поради