Як видалити Instagram обліковий запис на телефоні тимчасово і відновити

Instagram – сучасна і дуже популярна соціальна мережа серед любителів показати себе і подивитися на життя інших.

Вести особистий блог або бути підписаним на відомих людей відмінний спосіб провести вільний час. Проте з різних причин та обставин адміністрація соціальної мережі instagram може заблокувати профіль користувача.

Зазвичай адміністрація сайту блокує, якщо помічає підозрілу активність на вашому профілі, наприклад, порушили авторські права, користувач поскаржився на вас за образу, була розсилка спаму або додали публікації відверто еротичного характеру, а також пропагуєте насильство.

А чи можна тимчасово видалити профіль в Instagram? У инстаграме є маленькі нюанси, як і в будь-популярної соціальної мережі, власник активного профілю може віддалитися. Забіжимо вперед і відкриємо невеликий секрет, свій аккаунт можна видалити назавжди або тимчасово заблокувати.

Якщо вас цікавить відповідь на питання, як тимчасово видалити акаунт у инстаграме або як відновити в instagram аккаунт заблокований. Читайте покрокову інструкцію, яку спеціально для вас опишемо нижче.

Як видалити Instagram обліковий запис на телефоні тимчасово і відновити

Як тимчасово заблокувати аккаунт

Соціальна мережа стала віднімати багато часу або просто на час хочете відпочити від віртуального світу блогерів і людей, на яких ви підписані. Шкода і не хочете видалити сторінку в инстаграме, тоді скористайтеся функцією – тимчасове блокування акаунту instagram.

Як видалити instagram обліковий запис на телефоні або видалити на комп’ютері тимчасово? Давайте розглянемо покрокову інструкцію з тимчасового видалення свого профілю.

  • Запустіть браузер і введіть в пошуковику офіційний сайт Instagram;
  • Введіть логін та пароль облікового запису;
  • Клацніть або натисніть пальцем на зображення людини і перейдіть за написи: «Редагувати профіль»;
  • Прокручуємо відкриту сторінку вниз і вибираємо пункт «Тимчасово заблокувати мій аккаунт» (пункт розташований у правому нижньому куті);
  • Вкажіть причину, чому вирішили видалити профіль;
  • Повторно введіть пароль від профілю;
  • Підтвердьте своє рішення.

Важливо! При тимчасове видалення облікового запису ваш профіль буде недоступний вашим передплатникам. Вся інформація, а саме всі опубліковані фотографії, відео і зібрані лайки і коментарі нікуди не зникнуть. Вони будуть приховані до тих пір, поки ви не відновите активність свого облікового запису.

Відновлення тимчасово заблокованою сторінки

Якщо ви самостійно заблокували свою сторінку, то відновити її можна буде без праці. А от, якщо вас заблокувала адміністрація сайту, то дії доведеться зробити трохи інші.

Читайте також:
Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно - прості способи

Отже, розглянемо, як розблокувати акаунт instagram після тимчасової, блокування. Для цього треба запустити додаток для мобільних пристроїв Instagram або веб-версію сайту на комп’ютері. Відкриється форма для входу введіть свої дані, логін і пароль від облікового запису. Пройдіть процес авторизації в мережі Instagram і отримаєте доступ до сервісу.

Таким чином, ви відновите свою сторінку зі всіма даними, які були раніше. Кількість підписок і передплатників не за час тимчасової відсутності не змінилося.

Якщо при вході виникли проблеми, то спробуйте очистити кеш пам’ять браузера та знову ввійдіть на свою особисту сторінку.

Увага! Весь процес відновлення і отримання доступу до свого облікового запису займе не більше 5 хвилин, незалежно від типу пристрою, яке використовуйте для входу.

Як відновити доступ до профілю, якщо вас заблокувала адміністрація сайту. Якщо забанили в перший раз, то через пару днів блокування знімуть автоматично. Якщо цього не сталося, то напишіть звернення щодо відновлення доступу в технічну підтримку.

Формуючи заявку в технічну підтримку, обов’язково вкажіть свої анкетні дані прізвище, ім’я, нік на сайті инстаграма, телефон чи електронну пошту, яку прив’язували до профілю. Далі опишіть, чому необхідно зняти блокування з вашого облікового запису. Один з найбільш популярних аргументів для швидкого розблокування, послатися на злом сторінки. Далі придумайте доводи, які зможуть переконати. Відправте заявку і чекайте відповіді. Протягом 5 робочих днів повинні вас розблокувати. У разі, якщо докази не переконливі і блокування адміністрація не знімає. Доведеться завести новий обліковий запис і почати все з самого початку.

Щоб не отримати бан від корпорації Instagram дотримуйтесь всі умови користування соціальною мережею. Як ми обіцяли, ми розкрили спосіб і описали докладну покрокову інструкцію тимчасового видалення, а точніше приховування її від передплатників. Крім цього, ви дізналися, як діяти при лазні і відновити доступ після самостійної блокування. Пам’ятайте, якщо не виходить увійти на телефоні через мобільний додаток, на допомогу прийде веб сторінка комп’ютерної версії.

Читайте також:
Креативний контент: програми для обробки фото для Instagram
Моя довідка - Корисні поради