Як видалити фото з Інстаграмма швидко телефону: можна чи видалити збережені фотографії з Instagram

Люди люблять робити фото, відчуваючи себе творцем відбитого щасливого, драматичного або історичного моменту. Для цього спеціальне пристосування знаходиться зовсім поруч – в мобільному пристрої. Сфотографувати і забути – нудно і нецікаво. Поділіться новим гарним знімком з друзями, дізнатися істинну думку, покажіть прекрасний навколишній світ, розкажіть про останні події. Звичайно, доступна завантаження фото в соціальні мережі Вконтакті чи Фейсбук, але доведеться робити зайві дії.

Ідеально продуманий функціонал инстаграма надає просте рішення – робите фотку і викладаєте її (додаток Instagram робить всі необхідні дії). Сучасні гаджети володіють відмінними камерами, які гарантують вищу якість знімків, переглядати зображення приємно і вам, і друзям в инстаграмме. До речі, инстаграмом користуються переважно з мобільних пристроїв, де приховати похибки знімків камери не складно.

Багато людей вміють завантажувати знімки, але деякі задаються питанням як видалити фото в инстаграме? Кому-то питання здасться смішним, але, повірте, зареєстровані користувачі різних вікових категорій, і хто дійсно не може впоратися з цим завданням, коли старі фотки хочеться замінити новими.

Можна видалити фото з Instagram

Як видалити фото з Інстаграмма швидко телефону: можна чи видалити збережені фотографії з Instagram

Якщо певне фото набридло, від нього необхідно позбутися, не переживайте, прибирається публікація досить швидко і з телефону, і з ПК. Варто відзначити, кілька найближчих годин фото може залишатися доступним для перегляду посилання, а функціонувати. Оновлення сервера инстаграма видалять знімок назавжди. Просто потрібно подумати про необхідність видалення. Якщо хочете, щоб фото бачив певний коло осіб, відправте фото в Директ. Або створіть список «Кращі друзі». Розробники програми ввели нову функцію – можливість вибору користувачів, які зможуть переглядати опубліковане вами фото.

Ми плавно підійшли до питання, як видалити фото з інстаграмма. Зараз розберемо докладніше.

Як видалити фото з Інстаграмма з телефону

Найбільш часто Instagram використовують зі смартфонів. Все пояснюється тим, що повний функціонал доступний тільки так. Веб-версія не дозволяє користуватися основною функцією сайту – публікацією фото. Хоча нещодавно вийшла програма для Windows 10, дозволяє відчути всю красу Инсты.

Якщо ви користуєтеся додатком для мобільного телефону, для видалення фотокартки дотримуйтесь інструкції:

 • Виберіть публікацію (неважливо – фото або відео матеріал).
 • Натисніть кнопку з зображенням трьох точок (у вертикальному положенні – для власників айфонів, в горизонтальному – для мобільних пристроїв з ОС android або Віндовс).
 • Клацнути по кнопці «Видалити» і підтвердіть свої наміри.
 • Через деякий час матеріал зникне з профілю. Хоча звичайно ця операція здійснюється миттєво.
 • Пам’ятайте, що вилучену публікацію відновити не вдасться, видалення проходить раз і назавжди. Є багато публікацій, які бажаєте видалити? Змушені розчарувати. На жаль, зараз не працює функція видалення декількох записів відразу. При необхідності видалення понад 1 фото/відео, доведеться робити однакові дії кілька разів в залежності від кількості файлів, які треба прибрати з облікового запису. Ви дізналися, як з інстаграмма видалити фото з телефону. Розглянемо конкретні випадки.

  З Андроїда

  Багатьом користувачам приходить в голову досить просте питання – як в инстаграме видалити фото і чи можна взагалі це зробити на смартфоні з ОС android? Можливо, люди так захоплені переглядом красивого і цікавого контенту, що не бачать цю саму заповітну кнопку, натиснувши на яку відкриється меню, де видалення проводиться буквально в два кліка. Розберемо, де вона ховається на Android.

  Перейдіть в профіль инстаграма на мобільному пристрої, клікніть по темі публікації. У правому верхньому куті над фотокарткою розташувалася маленька кнопка з видом трьох точок. Клікніть по ній.

  Потрапляєте в невелике меню, яке відповідає за конкретні дії. Функції меню дозволяють позбутися фото, відправити запис в інші акаунти соціальних соц.мереж, якщо це не зробили при публікації. Там же доступна функція архівації фото. Корисна можливість, якщо не хочете видаляти фото назовсім, а приховати від сторонніх користувачів зі сторінки облікового запису потрібно.

  Також можна змінити опис фотографії і відзначити на ній інших користувачів. Натисніть «Видалити». Все, тепер залишилося підтвердити свої дії.

  З Айфона

  Як видалити фото з Інстаграмма швидко телефону: можна чи видалити збережені фотографії з Instagram

  Цікавитеся, як швидко видалити фото з instagram, якщо ви – володар iPhone? Принцип той же, що зі способом видалення картинок/відео через андроїд. Спочатку відкриваєте фото, яке потрібно видалити. Знизу і зверху над фото бачимо різні значки. Якщо сердечко відповідає за лайки, кружечок – за коментар, прапорець – за збереження фото, то кнопка з 3 точками – за інші дії. Натискаємо. Бачимо кілька різних дій. Просто вибираємо потрібний пункт, натискаємо і підтверджуємо деінсталяцію. Якщо видаляється знімок відправлений в інші соціальні мережі в момент публікації, доведеться видаляти вручну зі сторінок, використовуючи відповідні облікові записи ВК, Facebook, інших соціальних мереж/месенджерів.

  Як видалити збережені фотографії

  Багато користувачі instagram використовують його лише для підтримання зв’язку з родичами, так як втратити зв’язок з тим, хто знаходиться далеко, дуже просто. А хтось просто хоче помилуватися красивими пейзажами або цікавими історіями. Інста-фото – джерело натхнення для багатьох. З цієї причини додаток дає можливість швидко зберігати вподобані публікації у себе в профілі.

  При перегляді чиїхось фото або відео, у нижньому куті праворуч можна помітити кнопку «Зберегти», клікнувши по ній ви перенесете публікацію в збережені матеріали. У будь-який момент зможете відвідати цей розділ і переглянути записи, додані вами раніше.

  Цікавитеся, як видалити збережені фотографії в инстаграмме? Віддаляються вони також просто – натисканням всього однієї кнопки. Збережені публікації інших користувачів видно тільки вам, відвідувачі вашої сторінки їх не бачать. Публікували запис люди не отримують повідомлень про збереження.

  Як видалити чужу фотку

  Найпопулярніший пошуковий запит, пов’язаний з инстаграммом, стосується вилучення чужих публікацій. Самостійно з подібним завданням впорається не вийде. Існує два способи, як деінсталювати чужу фотокартку. Розглянемо їх:

 • Залишити скаргу на конкретну публікацію. Викличте віконце меню запису натисненням на кнопку з трьома крапками. Натисніть Кнопку «Поскаржитися».
 • Надіслати прохання власникові облікового запису, щоб він прибрав матеріал зі сторінки профілю.
 • Одним з цих методів дозволить позбутися матеріалу на сторонньому обліковому записі. Досвід показав, що простіше попросити людину, що опублікував фото, прибрати публікацію. Користуються Инстаграмом розуміють добрі люди, які, швидше за все, увійдуть до положення.

  Як видалити фото зі мною в Instagram

  Як видалити фото з Інстаграмма швидко телефону: можна чи видалити збережені фотографії з Instagram

  Ми вже розібралися з тим, як видалити фотографію в инстаграме з телефону, але розглянемо ще декілька нюансів.

  Соціальна мережа instagram володіє зручною, практичною функцією, яка пропонує ставити позначки користувачам на знімку. Навіть якщо матеріал опубліковано іншою людиною, в будь-якому випадку опубліковане фото або відео буде відображено і у вашому акаунті.

  Для перегляду фотографії, де ви відзначені іншими користувачами, зайдіть в свій аккаунт і натисніть значок «Фото зі мною» (крайній праворуч). Ви також можете самостійно вибрати, яким способом будуть додаватися такі фотографії на вашу сторінку – вручну або автоматично.

  Якщо ви не хочете, щоб ваше згадка було на якомусь фото, дотримуйтесь інструкції:

 • Зайдіть в instagram під своїм логіном і паролем.
 • Перейдіть на сторінку свого профілю.
 • Клікніть по кнопці «Фото з вами».
 • Одним коротким натисканням відкрийте фото, на якому хочете видалити свою мітку.
 • Натисніть в будь-якому місці на фото.
 • Клікніть на свій логін, який висвітився на фотографії.
 • Відкрийте додаткові налаштування.
 • Натисніть «Видалити мітку» (для Android) або «Ще» – «Видалити мене з публікації» (iOS).
 • Відкриється вікно, в якому необхідно натиснути «Видалити», а потім «Готово».
 • В результаті виконання перерахованих вище дій фотографія перестане відображатися у вашому профілі, і мітка з вашим ніком пропаде з даної фотографії на сторінці опублікував її людини. Хоча саме зображення на чужій сторінці залишиться. Також у користувачів инстаграма є можливість прибрати згадку про себе одночасно з декількох фотографій. Просто натисніть «Редагувати мітки» – «Приховати фото».

  Трапляється, що instagram залишає фотографію на архівних сторінках. Якщо ви помітите зображення, яке було видалено, в пошуковику (наприклад, Гугл), то зверніться з цією проблемою в службу підтримки.

  Моя довідка - Корисні поради