Як видалити фото в Инстаграме швидко: одну або одразу все, після публікації

Як видалити фото в Инстаграме. Таким питанням часто задаються користувачі, які вирішили змінити напрям діяльності (в комерційному акаунті) або просто змінили життєві інтереси. У подібній ситуації часто виникає необхідність відразу і швидко видалити кілька фотографій.

Як видалити фото в Инстаграме швидко: одну або одразу все, після публікації

Як видалити фото в Инстаграме з телефону

Найчастіше користувачі сидять в Інсте через мобільний. Подібна соціальна мережа досить популярна не тільки для спілкування, але і для бізнесу. Досить часто доводиться редагувати стрічку, видаляти непотрібні публікації, фото і відео.

Іноді потрібно видалити тільки одну фотографію з серії. Такої опції в соцмережі просто не передбачено. Тому доведеться видалити всю серію фото, а потім завантажити її знову, але вже без непотрібної фотографії.

Остаточний спосіб видалення залежить від того, яким пристроєм користується власник облікового запису. Для пристроїв на платформі андроїд або айфон передбачається практично однаковий підхід до процедури видалення.

З андроїда

Розберемося, як видалити фото з Инстаграма, якщо в розпорядженні користувача пристрій на базі андроїд. Для цього потрібно:

 1. Зайти в програму на телефоні.
 2. Відшукати нашу фотографію.
 3. Клікнути по трьом точкам в кутку праворуч зверху.
 4. У меню відшукати команду видалити.

Якщо використовується браузерна версія Instagram, то інтерфейс в ній аналогічний, тому і інструкція практично не відрізняється. Там також доведеться зайти в соцмережу, тільки вже через браузер, авторизуватися, відкрити шукане фото, тапнути по трьом точкам і вибрати видалення.

З айфона

При використанні програми на пристроях з платформою iOS підхід до видалення поста з фото буде аналогічним.

 1. Потрібно зайти з айфона в профіль Instagram.
 2. Відшукати нашу фотографію.
 3. Клікнути по 3 точкам і вибрати видалення.
 4. Підтвердити дію.

Фактично, потрібно виконати ідентичні дії і на айфоне, і на андроїд.

Як видалити одну або кілька фото в Інсте

Як видалити фото в Инстаграме швидко: одну або одразу все, після публікації

Для видалення одного або кілька фото в Інсте доведеться вибрати різний підхід. Одну фотографію можна видалити вищеописаним способом. Опції видалення декількох фотографій з різних публікацій у програмі не передбачено. Кожну запис з фото доведеться прати окремо, або встановлювати сторонні утиліти. Це займає чимало часу, особливо коли потрібно видалити чимало публікацій.

Для стирання великої кількості фотоматеріалів з Instagram доведеться завантажувати додаткові утиліти для андроїда або айфона. Перш ніж видаляти все медіафайли, тисячу разів подумайте. Адже цікаво через якийсь час дивитися свою стрічку. Видалені файли потім не відновиш. Краще скористатися опцією архівування матеріалів. Ця функція дозволяє прибрати фотопосты з стрічки без видалення, зберігши їх в архівному сховищі.

Як видалити Инстаграме всі фото відразу

Опції повного видалення всіх фотографій не передбачені, швидше за все, з міркувань безпеки. Адже буде дуже прикро, коли, випадково натиснувши не на ту кнопку, користувач безповоротно видалить всі фотоматеріали. Щоб стерти з аккаунта всі фотофайлів, доведеться закликати на допомогу сторонні програми. Завантажити їх можна для айфона або андроїда.

Найпоширенішим подібним додатком є InstaCleaner, який підходить для смартфонів на будь-якій платформі.

Просто при скачуванні вибирайте потрібний варіант. Що потрібно зробити:

 1. Завантажуємо, встановлюємо і запускає утиліту.
 2. Вбиваємо дані для входу в профіль Instagram.
 3. Після входу внизу відкриється посилання на медіафайли, куди і клікаєм.
 4. Для видалення клацаємо по потрібних файлів, або вибираємо всі файли (Select All), що автоматично призведе до виділення медіа публікацій.
 5. Тепер залишилося натиснути кнопку зверху праворуч, поряд з галочкою, а потім активувати видалення, клікнувши по Delete.
 6. Підтверджуємо дію.

Тепер знімки з аккаунта видалені, причому швидко і відразу. Інших способів тотально усунути фото поки розробниками не передбачено.

Як видалити фото після публікації

Як видалити фото в Инстаграме швидко: одну або одразу все, після публікації

Якщо вже опублікували фотографію, а потім щось не сподобалося, вирішили видалити, можна усунути небажаний медиафайл. Потрібно зайти в соцмережу, знайти фотопубликацию, яку потрібно видалити. Там же треба кликнути по кнопці з трьома крапками, що викликає меню, вибрати видалення і підтвердити дію.

Тепер фотографія буде видалено. Тільки от відновити файл потім ніяк не вийде. Тому потрібно уважніше вибирати медіафайли, щоб помилково не стерти потрібний матеріал.

Усунути неугодні фотоматеріали з Инстаграма нескладно. Для цього достатньо скористатися відповідним методом. В ідеалі, звичайно, краще регулярно позбавлятися від непотрібних або неактуальних публікацій. Але на це не вистачає часу, тому наші інструкції допоможуть очистити додаток з телефону.

Моя довідка - Корисні поради