Як видалити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні

Як видалити другий аккаунт в instagram – важливий для користувачів запитання. Володіння кількома особистими сторінки в соціальних мережах – поширене явище. Просування бізнесу, представлення публіці творчих робіт, фото сторінки, особисті профілі. І все це для одного користувача і з одного телефону. З браузера можливе відкриття тільки однієї сторінки фото в мережі. Додаток має більше можливостей.

Як видалити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні

Як видалити 2 акаунт у instagram з телефону

Відпадає необхідність у використанні додаткової сторінки, і потрібно відключення. Зробити нову учетку легко видалити її – теж. Ihstagram дозволяє керування п’ятьма сторінками одночасно. При цьому немає потреби постійно вводити логін і пароль від кожної сторінки. Перемикання відбувається в кілька торкань. Питання деактивації ретельно розібраний. Опишемо у статті основні моменти. Операційна система телефону не має принципового значення для розробників соціальної мережі. Функції однаково добре працюють на IOS і android. Розберемося в невеликих відмінностях, які все ж таки є.

На Андроїді

План дій для телефону під управлінням андроїд:

 1. Відкрийте програму.
 2. Зайдіть на особисту сторінку і натисніть налаштування.Як видалити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні
 3. Перегорніть до самого низу і виберіть вийти з облікового запису».Як видалити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні
 4. Вихід відбудеться автоматично. Вас перекине на решту профіль.

При цьому сторінка не піде. При повторної авторизації логін і пароль знову опиняться на старому місці.

На Айфоне

Інструкція для айфонів містить ті ж пункти. Тільки в налаштування ми потрапляємо, натиснувши на шестірню в правому верхньому куті.

Як видалити другий аккаунт, але зберегти основний

Розглянемо, як видалити другий акаунт у инстаграме із збереженням основного профілю. Завдання легка, інтерфейс програми заплутаний. Тому з першого разу не завжди виходить домогтися потрібного результату. Професіонали і блогери відповідають на питання про відключення облікових записів мало не щодня. Куди натискати, які дії виконати. Для зручності ми показуємо вам кроки на скріншотах. Вище ми розібрали видалення з телефону.

При цьому сторінка буде функціонувати й надалі.

Щоб віддалений профіль не висвітлювався в списку підключених до телефону, потрібно після вищеописаних дій знову зайти на особисту сторінку.

Відкрити налаштування, де буде графа «додати запис». При натисканні висвітиться список доступних учеток.

Навпроти кожного профілю ви побачите кнопку «увійти» і три крапки, тиснете на них. Вилізе віконце, де вибираєте «видалити». Готово – дані для входу безслідно зникли. Повністю позбавлятися від профілю не обов’язково, можна тимчасово його заблокувати. Для цього виконайте наступне:

 • Зайдіть на головну сторінку инстаграме;
 • Знайдіть іконку чоловічка і клацніть по ній;
 • Виберіть пункт «редагувати профіль»;
 • У самому низу знайдете фразу «тимчасово заблокувати»;
 • Натискаєте на неї, вписуєте причину видалення;
 • Обов’язково підтверджуєте дії введенням пароля;
 • Блокуєте.

Блокування завершиться через добу. Таким чином можна заблокувати кілька профілів. Вони зникнуть з пристрою повністю, а основний буде функціонувати як зазвичай.

Як видалити другий аккаунт назавжди

Дізнаємося, як видалити другий акаунт у инстаграмме назавжди. Закрився бізнес, перестали займатися фотографією, вирішили зникнути з віртуального світу. Причин видалення маса. Майте на увазі, що відновлення облікового запису буде неможливо.

Спосіб передбачає виконання таких пунктів:

 1. Перейдіть на головну сторінку профілю і зайдіть в налаштування.
 2. Виберіть розділ «Інформація», в якому буде пункт «Політика конфіденційності».Як видалити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні
 3. Виберіть персональні налаштування.
 4. Там ви побачите синє слово «детальніше». Сміливо натискаєте на нього.
 5. Потрапите на сторінку для ознайомлення, вибираєте «видалення акка».
 6. Зажадають дані сторінки для видалення (логін, пароль).
 7. Позначаєте причину, знову підтверджуєте паролем.
 8. Натискаєте на червону кнопку «видалити мій акк».

Відкотити процес видалення назад не вийде. Потрібно буде знову створювати сторінку при необхідності.

Моя довідка - Корисні поради