Як видалити чужий акаунт у Инстаграме – Страшна правда

На сьогоднішній день Instagram можна вважати одним з найпопулярніших додатків користувачів зі всього світу. Він увійшов до 5 найпопулярніших соціальних мереж, а в Росії кожен третій має тут свій аккаунт. Те ж саме стосується мешканців інших країн СНД. Але незважаючи на це, щодня з Instagram видаляється величезна кількість профілів. Деякі користувачі з часом перестають використовувати його і тому вирішують позбутися програми.

Також видалення облікового запису може бути пов’язано з припиненням існування інтернет магазину або іншої організації, якщо він був створений в комерційних цілях. Іноді у людей виникає питання про те, як видалити чужий профіль Инстаграме. Природно, легально це зробити не вийде, тому для таких цілей доведеться використовувати сторонні сервіси та програми.

Підбір пароля

Якщо людина добре знає користувача, чий аккаунт він хоче видалити, є всі шанси на те, щоб підібрати пароль від профілю в ручну, особливо якщо у нього вже є інформація про деяких паролів від інших соціальних мереж. Але якщо це не так, даний спосіб видалення чужого акаунту буде розуміти використання програми, яка буде автоматично підбирати паролі. Варто відзначити, що на це може піти дуже багато часу, і не факт, що в результаті буде отримано позитивний результат.

Найбільшою популярністю дані програми користувалися до 2016 року. Кількість зламаних акаунтів стало надто великим з-за того, що люди використовували занадто прості комбінації, саме тому програми швидко знаходили популярні паролі і зламували сторінки, які були ними захищені. Але починаючи з 2017 року, користувача стали більш пильними. Тепер вони ставлять більш складну захист, що практично зводить до нуля ймовірність такого злому.

Читайте також:
Як вийти з під тіньового бана в Instagram і скільки він триває

Як видалити чужий акаунт у Инстаграме   Страшна правда

Метод фішингу

Щоб скористатися цим способом видалення чужого акаунту, необхідно змусити користувача самостійно віддати логін і пароль, використовуючи підроблену сторінку програми. Для початку потрібно надіслати повідомлення з посиланням нібито від адміністрації Инстаграма. В листі можна вказати, що на даний момент в системі стався якийсь збій з безпекою і тому власникові облікового запису в терміновому порядку необхідно змінити пароль на новий або увійти на сторінку свого профілю заново.

Зверніть увагу! Присутня в листі посилання буде вести на фішинговий сайт, який повністю повторює дизайн Инстаграма, але відрізняється однією або кількома літерами в адресі, що помітить не кожен.

Послуги хакера

Якщо людина самостійно не зміг знайти і скористатися інформацією про те, як видалити чужий акаунт у Инстаграме, перше, що прийде йому на розум, це скористатися послугами хакера. Але, перш ніж звертатися до одного з них, необхідно засвоїти кілька важливих речей:

  • в першу чергу завжди варто пам’ятати про те, що жоден сумлінний хакер не зажадає оплату ще до того, як робота не виконана;
  • не варто перераховувати на чужий рахунок передоплату у будь-якому розмірі, навіть якщо вона незначна, оскільки швидше за все, на цьому спілкування з хакером закінчиться;
  • довіряти можна лише тій людині, яка береться за роботу, не вимагаючи грошей, якщо паролі ще не отримані;
  • якщо хакер каже, що отримав вже логін і пароль, потрібно попросити його надати докази того, що вони дійсно працюють і дозволяють зайти в профіль необхідного людини. Тільки після цього можна передавати гроші щоб отримати за них інформацію.

Зверніть увагу! На даний момент така послуга може обійтися приблизно в 1000 карбованців. Якщо виникнуть які-небудь складності, ціна може зрости, але це цілком нормально. Це буде означати, що хакеру довелося витратити більше часу на те, щоб отримати дані для входу.

Використання соціальної інженерії

Один з найбільш знаменитих на даний момент способів блокування чужого акаунту в Инстаграме, це соціальна інженерія. Але не можна сказати, що він буде простим для недосвідченого користувача. Дана методика передбачає проведення аналізу кожної соціальної мережі, в якій є людина для того, щоб дізнатися максимально докладну інформацію про нього.

Читайте також:
Instagram не встановлюється на телефон: чому і що робити

Сюди входить вся музика, яку він слухає, його друзі та хобі. Після цього потрібно створити максимально схожу сторінку, яка буде копіювати всю наявну інформацію на оригіналі, але лише з деякими змінами. Тепер прийшов час подружитися з цим користувачем. Оскільки він буде безсумнівно радий, що знайшов близького за інтересами людини, в майбутньому у нього можна буде дізнатися його особистий електронний ящик.

Швидше за все, перший адресу, який він надасть завжди використовується для інших акаунтів і є основним для прив’язки нових. Тепер можна приступати до злому електронної пошти з допомогою секретного питання. Дану інформацію також можна дізнатися в бесіді з цим користувачем.

Як видалити чужий акаунт у Инстаграме   Страшна правда

Блокування чужого акаунту

Якщо людина хоче знайти покрокову інструкцію по видаленню чужого аккаунта, це вдасться зробити лише в тому випадку, якщо мова йде про своєму профілі. Але якщо він чужий, його можна заблокувати, якщо він є набридливим або неприйнятним. Це можна зробити дуже просто. Для початку потрібно перейти на сторінку користувача, після цього напроти імені необхідно знайти вертикальне крапки, яке в даному випадку дозволить відкрити налаштування.

Одним з пунктів виявиться слово «заблокувати». Саме на нього треба натиснути і підтвердити свій вибір. Після виконання цих дій, цей обліковий більше не буде відображатися у стрічці новин або в іншому місці в Инстаграме. Крім цього, заблокований користувач більше не зможе відправляти повідомлення на аккаунт, який її заблокував, а також не зможе знайти його у пошуку. Блокування дозволяє зробити обліковий запис повністю невидимим для конкретної людини в даній соціальній мережі.

Якщо в майбутньому з’явилося бажання зняти блокування, це можна зробити легко. Для початку потрібно перейти на сторінку свого профілю і відкрити налаштування. Після цього, тут потрібно знайти пункт «неактивні акаунти». Натиснувши на один з них, користувач потрапляє на сторінку заблокованого людини. Щоб зняти обмеження, потрібно всього лише натиснути на велику синю кнопку «розблокувати».

Читайте також:
Як відповісти на коментар Инстаграме конкретній людині

Збережеться аккаунт, якщо видалити додаток

Видалення програми з будь-якого гаджета є цілком стандартною процедурою, яку користувачі виконують щодня. Іноді фахівці навіть рекомендують це робити, тимчасово видаляти instagram, якщо не виходить оновити версію Инстаграма і тому деякі нові функції в ньому стали недоступними.

Після перевстановлення програми, дану проблему, можливо, вдасться вирішити. При цьому, не варто переживати за те, що які-небудь дані будуть втрачені. Все залишиться на своїх місцях і людина зможе за допомогою того ж логіна і пароля увійти в свій профіль.

Моя довідка - Корисні поради