Як видалити ботів в Instagram (Instagram)

Як видалити ботів в Instagram (Instagram)

Як відписати ботів в Instagram

Грамотне просування соціальної платформи Instagram – це те, до чого повинен прагнути кожен серйозний користувач. Давайте розглянемо, як видалити ботів в Инстаграме, щоб домогтися підвищення ER.

Поширені помилки при блокуванні ботів

 • Швидка чистка профілю від ботів. Стрімка блокування «лівих» акаунтів може призвести до зменшення охоплення. І виправити цю ситуацію вкрай складно. Деякі користувачі протягом декількох місяців не можуть вибратися з цієї ями. Залишається тільки уявити, як багато вони втратять. Існує ряд прикладів бувалих инстаграммеров, які не радять захоплюватися подібною справою. Ознайомтеся зі статистикою інста профілю «до» і «після» чистки ботів.
 • Як видалити ботів в Instagram (Instagram)
  Як видалити ботів в Instagram (Instagram)
  Як видалити ботів в Instagram (Instagram)

  При цьому ні одна маніпуляція не допоможе підвищити охоплення. Нові пости видно менше 10% передплатників. В цьому випадку не врятує навіть накрутка всіляких показників активності. Публікація не потрапить в ТОП, як би вам того хотілося. Цікаво, що початковий відгук фоловерів та інших insta користувачів може бути досить великим. Ви помітите, що лайки ставлять швидко і в достатній кількості. Але що відбувається далі? У якийсь момент система починає різко перешкоджати цьому. Публікація стає непоміченою. І вже неважливо, наскільки цікавою та інформаційної вона була.

 • Незнання особистої аудиторії. Багатьох користувачів цікавлять питання: «як позбутися від ботів?», «як відписатися від ботів в instagram?» або «як відписати ботів?». Деякі юзери і зовсім не уявляють, кого їм потрібно чистити. Якщо подібна тема обговорюється в коментарях, там ви можете виявити тисячу і одна порада, який не має нічого спільного з об’єктивністю.
 • Кожна людина радить різне, але що з цього є правдою? Щоб зрозуміти, кого необхідно «прибрати» зі сторінки в Instagram, потрібно самостійно аналізувати свою аудиторію. Якщо такої можливості немає, зверніться за допомогою до сторонній людині. Умова тільки одне: ви повинні йому довіряти. Інакше існує ймовірність того, що ваш персональний профіль буде очищений не тільки від ботів, але і від «живих» передплатників. Цього не можна допустити, інакше всі старання підуть нанівець. В цьому випадку навіть колекціонування ботів може призвести до меншого втратам, ніж нелогічна блокування передплатників.

  Читайте також:
  Не можу зареєструватися в Инстаграме: видає помилку, дія заблоковано

  Якщо ваш бізнес-аккаунт є торговою майданчиком з представленою продукцією, постарайтеся вивчити коментарі. Це можуть бути питання або думка тих людей, хто напевно не є ботом. Погодьтеся, буде вкрай прикро, якщо ці акаунти будуть заблоковані за необачність. Тому нерозумно блокувати всіх тих, хто не має аватарки в профілі або не займається наповненням стрічки. Це необов’язково боти.

 • Надія на диво. Щоб підвищити ER в Instagram, недостатньо попрацювати над чищенням ботів. Потрібна чітка концепція ведення сторінки, якісний контент і регулярне залучення нової аудиторії. Власник профілю повинен потрудитися на славу. Саме тому видалення ботів не є ключем до успіху. Це лише одна з необхідних заходів. Не потрібно сподіватися, що після видалення ботів рівень залученості в профілі стрімко зросте.
 • Необхідно працювати комплексно. Намагайтеся використовувати якомога більше інструментів для досягнення поставленої мети – їх не так вже й мало.

 • Жити «минулим». Ні для кого не секрет, що алгоритми соціальній мережі Instagram змінюються досить часто. Поради по роботі в соціальній мережі, прочитані сьогодні, можуть бути абсолютно марними через півроку. Не варто постійно озиратися назад. Світ не стоїть на місці. Фактори ранжирування в Instagram ніколи не будуть константними. Як тільки користувачі «розгадують ребус системи», правила гри змінюються. Постійні нововведення системи змушують инстаграммеров міняти тактику роботи.
 • Рекомендації по відпису від ботів в Instagram:

  Перш ніж приступити до нещадного винищення ботів, необхідно переконатися в потребі даного процесу. У цьому допоможе Picaton або LiveDune. Ознайомтеся з розподілом фоловерів за кількістю вихідних підписок.

  • Щоб не зіпсувати охоплення і статистику власного профілю, подбайте про те, щоб кількість заблокованих ботів не перевищувало число нових передплатників за день;
  • Профіль без наявності головного фото і публікацій цілком може бути «живим». Подібний «портрет» властивий не тільки ботам;
  • Користувач з величезним кількістю вихідних підписок – ворог №1. Тільки уявіть, скільки контенту з’являється в його стрічці. І яка ймовірність того, що цей користувач бачить вашу публікацію? Так, він може бути потенційним клієнтом. Але активності від таких людей чекати не доводиться. Звичайні користувачі, практикуючі массфолловинг, практично ніколи не приносять користі. Винятком з правила можуть бути відомі блогери, підписані на вас;
  • Як бути з такими користувачами і обов’язково їх чистити? Вдаватися до крайніх заходів не слід. Для початку опублікуйте сторіс або замітку-попередження. Якщо ви дорожите такими передплатниками, використовуйте парсери інста-профілів (наприклад, SocialKit або Fidngram). Займіться формуванням власної аудиторії. Додайте цих юзерів в білі списки. Маленький секрет: деякі успішні блогери і користувачі, практикуючі массфолловинг, мають додатковий запис. Саме в ньому вони переглядають стрічку. Тобто, тільки найважливіші події. Якщо ви на «ти» з цими людьми, нехай вони підпишуться на вас саме з цих профілів;
  • Вивчайте і аналізуйте свою аудиторію під час пошуку/чищення ботів. Запам’ятавши хоча б частину «живих» акаунтів, більше не доведеться до них повертатися;
  • Щоб видалити ботів з передплатників, скористайтеся спеціальним софтом. Наприклад, OML або Instaplus;
  • Стимулюйте передплатників і гостей своєї сторінки. Якщо не дати їм «чарівний стусан», можна чекати відгуку до самої пенсії;
  • Ще один важливий момент: блокування великих акаунтів в деяких випадках буває взаємною. Власники таких сторінок можуть отримати повідомлення про те, що їх заблокували. Звичайно ж, деякі юзери захочуть тут же відповісти взаємністю. Чим це загрожує? Ви ризикуєте втратити доступ до величезної бази передплатників цих людей. Це не доцільно в тому випадку, якщо ви застосовуєте масслайкинг або массфолловинг, відвідуючи аудиторію своїх підписок. Обійти взаємне блокування можна, але складно.
  Читайте також:
  Лендінгем в Instagram

  Безумовно, ваші бажання можуть змінитися в будь-який момент. У цьому випадку виникає питання, як розблокувати користувачів, що потрапили в чорний список. Це можна зробити вручну, але якщо юзерів багато, краще використовувати вбудовану функцію автоматичного розблокування в Instaplus.

  Моя довідка - Корисні поради