Як вести Instagram в одному стилі: поради і пару прикладів

Ваші публікації – перше, що бачать користувачі, коли заходять у ваш профіль. І, враховуючи вид публікацій, коли акаунт тільки відкритий, дуже важлива естетичність не тільки однієї окремої публікації, але і всіх разом. Тут варто враховувати і те, як фото і відео поєднуються один з одним. Про те, як вести Instagram в одному стилі, ми з вами і поговоримо.

Стильні профілі, це як?

Як вести Instagram в одному стилі: поради і пару прикладів

Якщо з одягом можна зрозуміти, коли вона підібрана в одному стилі, то як же визначити це в Instagram-профілю? Є кілька пунктів, за якими можна оцінити стильність:

 • Колір. Кольори публікацій повинні поєднуватися між собою. Не повинно бути стрибків від теплих до холодних відтінків, від світлих до темних. Зрозуміло, у залежності від часу року або інших факторів загальна кольорова гама може змінюватись, але і цей перехід повинен бути як можна менш помітним для передплатників. Для колірного однаковості можна, наприклад, використовувати один або кілька фільтрів на постійній основі.
 • Загальна естетичність публікації. За цими словами ховається якість фото і відео: композиція, зміст, експозиція. Загалом, робіть так, щоб було красиво. Ні, навіть не красиво, а КРАСИВО. Зрештою, на некрасиві фото можна подивитися в профілях некрасивих людей, а ми з вами не такі. Також елементом, що створює гармонію, може стати спільна деталь на всіх фотографіях. Наприклад, плюшева іграшка або щось ще. В такому випадку фото будуть поєднуватися навіть якщо колірна гамма не дуже збігається.
 • Текст. Як не дивно, текст публікацій теж впливає на загальне враження від профілю. В плані зовнішнього вигляду це, зрозуміло, эмоджи. Раджу бути з ними обережніше. Пройшли часи, коли сама їхня наявність змушувала людей пищати від захвату. Зараз перенасиченість смайлами змусить тільки поспівчувати автору поста і скинути грошей на лікування. І тут теж важливий принцип однаковості – смайли повинні поєднуватися між собою. І, якщо ви пишете великий текст, раджу використовувати эмоджи-маркери. Це дозволить ненав’язливо розділити ваше послання на читабельні абзаци.
 • А зараз я наведу кілька прикладів стильних акаунтів:

  Як вести Instagram в одному стилі: поради і пару прикладів

  Як вести Instagram в одному стилі: поради і пару прикладів

  Як вести Instagram в одному стилі: поради і пару прикладів

  Також рекомендуємо до прочитання: “Секрети вдалого оформлення Инстаграма”.

  Вибір кольору

  Перед тим, як зробити Instagram в одному стилі, потрібно вибрати колірну гамму, яка буде вам підходити. Для цього подивіться навколо себе: може бути, ви живете в районі зі старими цегляними будинками, і навколо вас переважають чорний і цегляно-червоний кольори? Або, можливо, ваш інтер’єр виконаний в бірюзово-білих тонах.

  Виберіть ті кольори, які переважають навколо вас, і при веденні профілю вам не доведеться паритися.

  Але тут є один нюанс. Якщо ви, припустимо, торгуєте чоловічими годинами, аккаунт в пастельних кольорах вам просто протипоказаний. Тому у випадку з бізнес-акаунтами потрібно дивитися на сферу діяльності.

  Починаємо вести Instagram в одному стилі

  В Instagram стиль дуже важливий. І, раз вже ви читаєте цю статтю, швидше за все акаунт у вас вже є, але оформлений без урахування факторів, названих вище. Так як же почати перетворення сторінки? Тут є два можливих шляхи:

 • Продумавши колірну стратегію, різко перейти на неї. Можна видалити попередні публікації, а можна не видаляти, це не принципово, але може зачепити педантів з числа ваших передплатників.
 • Подивитися уважніше на свої старі публікації і обчислити переважаючі кольори. Потім можна почати поступово змішувати кольорові гами і в підсумку перейти до нової.
 • Як вести Instagram в одному стилі: поради і пару прикладів

  Що стосується тексту або цікавої деталі, варіантів немає – переходимо різко на нове. Хоча, якщо ви, припустимо, вирішили зробити головним героєм своїх публікацій плюшеве оленя, було б цікаво, якби він, наприклад, спочатку з’являвся на задньому плані розмитим плямою, потім – визирав з-за рогу, а в підсумку ставав дійовою особою публікації.

  Поради щодо вибору стилю

  Підбиваючи проміжний підсумок, я можу дати вам декілька порад з вибору стилю профілю:

 • Згадайте про рід своєї діяльності. Якщо ви продаєте пневмати, але у вас живе маленька семирічна дівчинка, все ж не варто додавати на кожне фото сердечко. Тільки якщо це сердечко не реалістичне, звичайно.
 • Вибираємо стиль, спираючись на найбільш частотне місце фотографування. Так буде набагато простіше з оформленням публікацій – не доведеться накладати величезна кількість фільтрів, щоб домогтися однаковості.
 • По тексту універсальні вимоги: зрозуміло, коротко, інформативно. Instagram не Яндекс.Дзен, тут статті нікому не потрібні. Але також це і не цитатник Пауло Коельо – не публікуйте те, що вже давно всім набридло.
 • Instagram – соціальна мережа, побудована на фотографіях. І з цього випливає, що тут дуже важлива обкладинка, адже перше, що бачать ваші передплатники і люди, які випадково зайшли на вашу сторінку – фото – та відеоматеріал. Тому прямо зараз піднімаємо свої попки і йдемо виправляти те, що наробили: вибираємо колір, починаємо писати грамотно і видаляємо той мільйон эмоджи, який ви вже наставили.

  Стиль в Instagram – архіважливий! Але це не єдина складова успішного профілю. Що ще необхідно вашого аккаунту читайте у статті “Три кити” успішного профілю в Instagram: розкрутка, оформлення, статистика”.

  Моя довідка - Корисні поради