Як в Инстаграмме відповісти на коментар конкретній людині: з телефону і комп’ютера

Як відповісти в Инстаграме конкретній людині, якщо інші коментарі створюють незручності? Найчастіше з подібними труднощами стикаються популярні блогери і медійні особистості, оскільки володіють найбільшим числом передплатників, які буквально щохвилини пишуть по кілька десятків повідомлень. Але необхідність відповіді виникає практично у всіх людей з відкритими акаунтами і постами.

Як відповісти на коментар конкретної людини

Instagram дуже часто оновлюється та змінюється. Раніше, щоб написати відповідь певній людині, було необхідно прописати його логін прямо в полі повідомлення і тільки потім адресований йому текст. Це було доступно всім, але приносило деякі незручності. Також можна було відповісти без вказівки нікнейму, але гарантії того, що користувач прочитає адресований йому, не було. Зараз ці методи працюють, але останні оновлення соціальних мереж спростили процеси користування інтерфейсом.

З телефону

Відповідати на повідомлення й коментарі можуть лише зареєстровані та авторизовані користувачі, тому перед початком дії необхідно увійти в профіль. Далі слід виконати наступні заходи:

 • Знайти цікавий блог і пост.
 • Натиснути значок, що позначає коментування (розташовується безпосередньо під картинкою і має форму хмаринки).
 • Знайти заинтересовавшуюся запис.
 • Клікнути під записом “Відповісти”, написати і відправити текст.
 • Якщо відповідають на вашу запис, то прокоментувати її можливо таким же чином або просто натиснувши на повідомлення.

  З комп’ютера

  Написати у відповідь лист будь-якому користувачеві з телефону досить просто. Але як в инстаграмме відповісти на коментар конкретній людині у веб-версії соціальної мережі? Останні оновлення, на жаль, не передбачають спрощення процедури. Тому діяти потрібно за допомогою схеми:

  • Авторизуватися в системі.
  • Вибрати пост (відкривати стрічку чужих записів при цьому не доведеться. Вона розташовується праворуч від зображення (або нижче, якщо перегляд контенту проводиться в новинній стрічці) відразу після підпису власника аккаунту).
  • Вибрати коментуючого і прописати в полі повідомлення його логін.
  • Написати текст і натиснути кнопку Enter на клавіатурі.

  Цей спосіб створення запису є єдиним. Але не виключено, що з новим оновленням порядок коментування зміниться.

  Примітка: Перед логіном в повідомленні обов’язково повинен стояти значок @, інакше воно не буде адресоване певному користувачеві.

  Як в Инстаграмме відповісти на коментар конкретній людині: з телефону і компютера

  Як відповісти декільком користувачам

  Якщо з’явилася необхідність написання відповіді двом-трьом людям в телефоні, описаний вище спосіб відповіді не підійде. В такому випадку доведеться використовувати стару схему. Для цього необхідно:

 • Вибрати будь-який запис під постом.
 • Написати, починаючи з @, всі логіни, яким адресовано повідомлення.
 • Виписати текст і натиснути відправку.
 • Таким чином можливо відповідати як під власними постами, так і під публікаціями інших блогерів. При цьому рекомендується не створювати конфліктних ситуацій і не писати “спаму” щоб уникнути блокування. Для написання тексту лапки не потрібні.

  Як в Инстаграме написати коментар конкретній людині

  Простіше за все для спілкування використовувати мобільну версію соціальної мережі. Вона має перед комп’ютерної ряд незаперечних переваг:

  • знаходиться завжди поруч;
  • займає менше місця;
  • має більш розширений функціонал;
  • економить час для написання тексту публікації постів і записів;
  • швидше завантажується.

  При експлуатації версії для смартфона у споживачів рідко виникають питання про те, як в Инстаграме відповісти на коментар конкретній людині, оскільки інтерфейс дуже простий і зрозумілий навіть після оновлення. Відповідь тут можна писати як на чужій коментар, так і на лист, адресований певному користувачеві. Дозволяється і залишити звичайний коментар під постом.

  Як в Инстаграмме відповісти на коментар конкретній людині: з телефону і компютера

  Примітка: Якщо з-за помилки або випадковості відповідь користувача буде видалено, його можливо відновити, натиснувши на червону вкладку з повідомленням про видалення. Зробити це треба відразу після видалення, оскільки через кілька секунд воно зникне і писати текст доведеться заново.

  Висновок

  Коментування записів у блозі соціальної мережі – одне з найбільш цікавих і популярних розваг, особливо серед молоді. Зручності користування сприяє широкий функціонал програми та інтерфейс, тому зазвичай складнощів з відповіддю не виникає. Але оновлення можуть бути зрозумілі не всім і тоді у споживачів контенту з’являються проблеми. Для того, щоб їх уникнути, корисно попередньо вивчати інструкції або керівництво розробників про останній версії.

  Моя довідка - Корисні поради