Як в Инстаграме зробити напис на фото: популярні програми та онлайн-сервіси

Як відомо, основний капітал будь-якого блогера в соціальних мережах – це передплатники, і Instagram не є винятком. У боротьбі за аудиторію користувачі Инсты вдаються до різних хитрощів, що допомагають залучити учасників програми на свої сторінки. Серед найбільш простих методів залучення уваги до своїх знімках можна виділити нанесення тексту на зображення. З цієї публікації ви дізнаєтесь, як в Instagram зробити напис на фото, і в яких випадках це потрібно робити.

Популярні додатки для напису на фото

Сьогодні, розробниками програм для мобільних платформ написано сотні найрізноманітніших програм для обробки фотографій. Серед них є багатофункціональні професійні програми, для яких практично немає нічого неможливого. Є й вузькоспеціалізовані фоторедактори, дозволяють безпосередньо з телефону робити цветокоррекцию, накладати фільтри, масштабувати зображення і робити написи на фотографіях. Розглянемо їх більш докладно.

Typorama

Як в Инстаграме зробити напис на фото: популярні програми та онлайн сервіси

Цей додаток дозволяє вибрати фон з бібліотеки програми, додати на отримане зображення текст. Особливості: значна кількість шрифтів і варіантів для його відображення. Розробниками передбачено інструмент, що дозволяє досить легко створити рухаються написи. Недоліки: водяний знак, який можна прибрати за символічну плату в 119 руб.

Adobe Spark Post

Як в Инстаграме зробити напис на фото: популярні програми та онлайн сервіси

Простий редактор зображень з можливістю експорту отриманого зображення безпосередньо в соціальні мережі. Користуватися утилітою досить просто:

  • вибираємо шаблон, шрифт і розмір текстового блоку;
  • додаємо текст під фото.

Зображення шаблону, фон, геометрію текстового блоку і кольорову гаму можна змінювати. Недоліки: водяний знак, в деяких кириличних шрифтах можлива некоректна робота.

Quick

Як в Инстаграме зробити напис на фото: популярні програми та онлайн сервіси

Відмінна утиліта, яка дозволяє робити красиві написи на зображенні і відправляти їх в Instagram і Facebook. З допомогою цього додатка можна легко вибрати необхідне фото з бібліотеки мобільного пристрою, написати на ньому текст, змінити шрифт і колір напису. Недоліки: водяний знак і обмежена кількість шрифтів. Вартість вирішення даної проблеми 149 руб.

Онлайн-сервіси для написів на фото

Проблема всіх додатків для обробки фотографій – високі вимоги до «заліза» смартфона і необхідність вільного місця в пам’яті пристрою. А що робити користувачам з застарілими гаджетами? Відповідь очевидна – не використовувати дані утиліти. Якщо вас цікавить питання, як в Instagram зробити напис на фото, не встановлюючи софта на свій мобільний пристрій, то пропонуємо ознайомитися з кількома популярними онлайн сервісами, що дозволяють редагувати зображення, в тому числі і додавати текст на фото.

Mumotiki.ru

Як в Инстаграме зробити напис на фото: популярні програми та онлайн сервіси

Ресурс дозволяє в один клік закачати будь-яке зображення з вашої бібліотеки, задати йому тип, розміри, колір шрифту, прозорість і колір підкладки. Після чого просто введіть текст і натисніть «Зберегти».

Imageshost.ru

Як в Инстаграме зробити напис на фото: популярні програми та онлайн сервіси

Ще один простий ресурс, що дозволяє поставити напис в будь-яке місце зображення, змінити його розмір і дозвіл, застосувати фільтр і пр.

lolMixer

Як в Инстаграме зробити напис на фото: популярні програми та онлайн сервіси

Дуже простий ресурс для додавання тексту на фото. Користуватися дуже просто: вибираємо картинку (можна з бібліотеки або вказавши URL), додаємо напис і переміщаємо в потрібне місце, зберігаємо результат.

Ідеї для написів і коли це доречно?

Що писати на фотографії? Та що завгодно, лише б в тему. Дуже привертають увагу висловлювання поетів, діячів культури і політики. Наприклад: Ніщо в нас не змінюється.
Десять разів обожжемся, а все одно хочемо горіти. (С. Єсенін). Своя принадність є і в недосконалості. (Б. Акунін). Слід розуміти, що додавати текст на фотографію потрібно не завжди. У деяких випадках напис просто відволікає глядача від композиції, не дає оцінити ідею автора. Але іноді, текст доречний, особливо якщо це:

  • картки товарів з цінами;
  • умови конкурсу;
  • рекламні оголошення;
  • мотиватори та демотиватори.

Багато умільці використовують сіру напис на фото, що імітує водяний знак.

Також у нас є стаття про кращою програмою для публікацій фото.

В якості висновку

У цій статті ми розповіли, як в Instagram зробити напис на фото і навіщо це потрібно робити. Підсумуємо: для того щоб накласти текст на фотографію можна встановити фоторедактор на свій мобільний пристрій, а можна скористатися послугами онлайн-сервісів, які були розглянуті вище. Насправді все дуже просто, але ефект від тексту на зображенні коштує витрачених на дану операцію часу і сил.

Моя довідка - Корисні поради