Як в Инстаграме відповісти на коментар користувача?

Популярність аккаунта в Instagram характеризує активність передплатників, що ставлять позначки «Мені подобається», готових поділитися записами або залишити коментар до посту. Користувачі Інтернету патологічно ліниві, тому діляться думкою у вигляді відкликання вкрай рідко. Активність такого роду, повинна заохочуватися взаємним увагою, зреалізований в розгорнутому відповіді.

Як відповідати на коментарі?

Розберемося, як в Инстаграме відповісти на коментар, почавши діалог з передплатником, що є потенційним клієнтом, покупцем, потребує додаткової інформації про товарі, послузі. Алгоритм дій простий:

 • переходимо до публікації;
 • натиснути на символ, що втілює коментарі під записом;
 • написати у вікні відповідь;
 • натиснути кнопку «Опублікувати».

Як в Инстаграме відповісти на коментар користувача?

Якщо треба, щоб людині прийшло повідомлення, то треба клікнути про кнопку «Відповісти», що знаходиться під записом користувача, що залишив відгук. Тепер перед написом з’явиться його логін в соц. мережі і після публікації він отримає відповідне повідомлення.

Як зазначити людини в коментарях?

Бувають випадки, коли з метою інформації або реклами, треба відзначити іншої людини. Необхідно використовувати для цього нік користувача в соц. мережі, поставивши перед ним знак «@». Згадка буде мати вигляд текстового повідомлення з прямим посиланням на профіль фізичної, юридичної особи. Знаючи, як відзначити людини в Инстаграме в коментарях, можна використовувати для наступних цілей:

 • Платна реклама аккаунта з метою розкрутки в соц. мережі – маючи популярний профіль, можна згадувати інших людей, компанії за гроші.
 • Інформування про обліковий запис користувача, який цікавить споживача.
 • Як в Инстаграме відповісти на коментар користувача?

  Зазначений людина отримає сповіщення, якщо у нього включені Push-повідомлення. Подробиці – в статті “Як відзначити в коментарях людини в Instagram?”

  Як закрити коментарі?

  Обговорення деяких постів, може бути доречним, а їх розміщення обумовлено інформування передплатників про майбутню подію або надання звіту про минулий заході. Актуально у зв’язку з цим дізнатися, як закрити коментарі в Инстаграме для обмеження активності передплатників. Потрібно слідувати алгоритму:

  • перейти в меню «Параметри»;
  • знайти підрозділ «Налаштування»;
  • вибрати рядок коментарі.

  Тут буде кілька рядків:

  • дозволити залишення записів – за замовчуванням писати можуть всі люди, але можна зробити так, щоб писати могли тільки передплатники і ті, на кого підписаний власник облікового запису. Функціонал дозволяє дозволити залишати записи тільки передплатникам або тим, на кого підписаний осіб;
  • блокування окремих особистостей, які відзначилися, тим або іншим способом. Знайти їх можна за логіном за допомогою пошукового сервісу
  • автоматичний фільтр – включається, відключається важелем і фільтрує образливі коментарі;
  • ручний фільтр – включається важелем і дозволяє фільтрувати коментарі по ключових запитах.

  Як в Инстаграме відповісти на коментар користувача?

  Використовуючи це меню, можна закрити доступ до коментування небажаними особами, групами або персоналізовано.

  Як видалити коментар?

  Розуміючи, як в Инстаграме відповісти на коментар, потрібно знати, як позбутися від них, якщо хтось ляпнув, не подумавши. Користувач може ліквідувати записи, залишені ним особисто або написані під його записами.

  Для цього треба дотримуватися алгоритму:

  • перейти до публікації;
  • натиснути на відповідний значок для переходу до відгуків;
  • затиснути пальцем запис.

  Зверху з’явиться значок кошика і кількість вибраних об’єктів, призначених для стирання. Треба на нього натиснути, щоб видалити з історії з метою ліквідації непотрібних відгуків.

  Як в Инстаграме відповісти на коментар користувача?

  Ліміти в Instagram

  Адміністрацією соціальних мереж ведеться боротьба зі спамом, що виражається в блокуванні надмірно активних акаунтів. Роботизовані програми відстежують, з якою інтенсивністю і як багато користувачі залишають записів, ставлять відмітки «Мені подобається», підписуються на інші профілі. Встановлюються жорсткі ліміти, що відокремлює нормальну активність, ініційовану звичайними користувачами або роботами. Програми створюються за алгоритмами, що містить середньостатистичні дані про активність людей, які не займаються інтенсивним просуванням в Instagram.

  Алгоритми періодично коригуються з урахуванням оновлених даних. Діючий ліміт дозволяє залишати щогодини не більше 14 коментарів. Має значення не тільки кількість, але і частотність публікації. Щоб не потрапити за блокування, треба проявляти активність з затримкою, залишає 400 секунд після останньої публікації.

  Також читайте статтю “Все про ліміти в Инстаграме в 2018 році”.

  Додаткові можливості по використанню

  Користувачі можуть здійснювати масу маніпуляцій з коментарями, пустуючи, як буде завгодно:

 • Відповідь, на свій власний. Функціонал соц. мережі дозволяє вести діалог самому з собою. Робиться це також як у випадку з відповіддю на активність інших людей, за допомогою натискання на відповідну кнопку під текстом.
 • Розподіл відміток «Мені подобається» – під кожним з відгуків є сердечко, тицьнувши яке, можна послати сигнал залишив його людині про те, що його думка не залишилося без уваги.
  Як в Инстаграме відповісти на коментар користувача?
 • Залишити скаргу. Натисніть на чужий текст і побачите в лівому верхньому куті ромб зі знаком оклику в центрі. Натиснувши на нього, користувач побачить спливаюче меню, що пропонує відзначити відгук як спам, шахрайство або образливий контент. Можна це зробити з одним або відразу декількома коментарями, попередньо виділивши їх.
 • Єдине чого не можна зробити, так це скопіювати і відправити через сервіс особистих повідомлень. Зате можна активно просувати відгуки, роблячи їх доступними для інших людей, які шукають інформацію за хэштегам. Досить їх залишати при публікації і тоді вони будуть з’являтися в результатах пошуку інших користувачів.

  Чому неможливо розміщення коментарів?

  Деякі люди скаржаться, що їх текст, залишений під постами, не публікується з незрозумілих причин. Адміністрація соц. мережі рекомендує в такій ситуації слідувати алгоритму:

  • оновити додаток Instagram, встановивши останню версію;
  • перевірити складений текст на предмет надлишку згадок інших людей. Не можна ставити в одному відкликання більше п’яти знаків «@»;
  • виконати перевірку на предмет надлишку хэштегов – якщо їх більше 30, то розміщення буде неможливим, так як це вважається спамом.

  Також заборонено розміщення одного і того ж згадки кілька разів до ряду, стосується це і смайликів. Крім того, автоматично фільтрується лихослів’я, нецензурна лайка. Власник облікового запису, під записом якого пишеться згадка, міг включити ручний фільтр за ключовими словами, перешкоджає розміщенню відкликання з їх використанням.

  Дізнатися, які слова не можна згадувати в принципі, можна ознайомившись з «Керівництвом спільноти». Неможливість написання повідомлення під чужим, своїм постом проявляється у вигляді появи повідомлення, що інформують про помилку.

  Якщо ніхто не ставить коментарі, активність можна зімітувати, замовивши їх розміщення на сервісі Bosslike. Більше про можливості покупки коментарів читайте у статті “Вчимося правильно накручувати коментарі в Instagram”. Недолік в тому, що користувачі можуть залишати одні і ті ж відгуки, копіюючи їх з заздалегідь підготовленого замовником списку. Виходить під постом кілька однакових текстових повідомлень, які доводиться видаляти вручну.

  Моя довідка - Корисні поради