Як в Инстаграме видалити передплатників які підписалися на мене одним разом без блокування телефону: на Андроїд і Айфоні

Зараз розглянемо способи, як видалити передплатників в instagram. Принцип проекту побудований на тому, щоб показати кожному навколишній світ, те, чого ми часом не помічаємо. Але трапляється, що на користувача підписуються небажані люди або рекламні сторінки. Є кілька різних способів, які підкажуть як позбутися від передплатників в соц.мережі instagram з різних мобільних пристроїв.

Як видалити передплатника в Instagram не блокуючи

Стати вашим передплатником може кожен. До речі, не рідкість, коли підписуються боти, а не реальні люди. Погодьтеся, кому захочеться мати в передплатників ботів? Та й бувають випадки, коли з настирливими повідомленнями представників магазинів або фінансових пірамід хочеться швидше розлучитися. Виникає питання, як в инстаграме видалити передплатників?

Якщо профіль закритий, доступно видалення користувача із списку без блокування наступним чином:

 • Зайдіть у профіль.
 • Клікніть «Передплатники» вгорі екрану.
 • Клікніть по символу з трьома крапками (розташований праворуч від абонента, якого потрібно видалити, натисніть кнопку «Видалити».
 • Процедура проходить досить швидко. Система не сповістить віддаленого користувача про те, що його більше немає в списку ваших передплатників. Переглядати сторінку він зможе, оскільки видалили його не блокуючи.

  Якщо доступ до профілю відкрито, доведеться видаляти всіх через блокування.

  Як в Инстаграмме видалити передплатника з телефону

  Як в Инстаграме видалити передплатників які підписалися на мене одним разом без блокування телефону: на Андроїд і Айфоні

  Цікавитеся, як з інстаграмма передплатників видалити? Дотримуйтесь докладної інструкції.

  Відкрийте програму instagram. Перейдіть до профілю, клікнувши на іконці чоловічка. У верхній частині екрана натисніть кнопку «Передплатники». Відкрився перелік фоловерів.

  Вибравши необхідного персонажа, перейдіть на його сторінку кліком на нік. На сторінці юзера натисніть значок з трьома точками і «Заблокувати».

  Якщо необхідно, можете поскаржитися на передплатника. Причиною може стати часте отримуєте від нього спаму, або помічені порушення правил даного проекту.

  Підтвердіть наміри, натиснувши «Так». Опубліковані вами фото у новинній стрічці буде недоступні для вибраного людини. Для того, щоб зміни набрали сили, необхідно перезавантажити instagram.

  Єдиний нюанс – всі раніше проставлені лайки і коментарі залишаться на місці, видалити їх можна самостійно в ручному режимі.

  Щоб прибрати блокування, перейдіть в профіль людини, натисніть на три точки, виберіть «Розблокувати», підтвердіть дію. Людині стане доступна можливість лайкати і коментувати ваші записи.

  Важливо! Дані дії можливо виконати тільки з телефону, у програмі з ПК таких функцій немає.

  Як видалити передплатників у Инстаграме які підписалися на мене в айфоні

  Розкручуєте instagram? Багато користувачів набирають передплатників за допомогою взаємності. Для цього придуманий спеціальний хештег. Деякі люди просто підписуються на передбачувану цільову аудиторію, чекають відповідних дій. Але буває, що людину не цікавить певний профіль, він не бажає підписуватися взаємно і залишати людину в передплатників не хочеться. Накопичується велика кількість невзаимных підписок. Виникає питання, як видалити невзаимных передплатників у инстаграме? Виявляється дуже просто!

  Перейдіть в акаунт людини, якого потрібно заблокувати. Зробити це не складно, натисніть на її ім’я в коментарі або графі «Підписки».

  Знаходимо символ додаткових дій (на айфоне він у вигляді синьої стрілки). Натискаємо.

  Переходимо до самого бажаного – блокування. Шукаємо «Заблокувати користувача» і натискаємо. Після виконаних дій, людина не зможе проявляти активність у вашому профілі.

  До речі, якщо вас несправедливо образили або надіслали спам, можна прикріпити скаргу на користувача. Кнопка розташована поруч з блокуванням. Натискаєте, пишете причину і чекаєте відповіді адміністрації проекту. У випадку, якщо людина дійсно порушує правила сервісу, адміністрація з радістю видалить профіль кривдника.

  На Андроїді

  Попросіть людину самостійно відписатися від вас. В наш час ще залишилися адекватні люди, готові піти на поступки. У ввічливій формі проведіть бесіду, постарайтеся пояснити причину, по якій хочете, щоб користувач залишив вас у спокої. Бути може ви досягнете мети.

  Людина, отписавшийся сам, зможе переглядати матеріали вашої стрічки, проставляти лайки, публікувати коментарі. Якщо потрібна повна анонімність для певних персон, єдиний варіант – блокування. До речі, заблокувати можна абсолютно кожного користувача инстаграма, а не тільки тих, хто є вашим передплатником.

  Як це провернути? Для зручності краще використовувати мобільну версію instagram, так як версія для ПК не так зручна, її функціонал обмежений.

  Спочатку визначте в списку підписок особу, яким необхідно закрити доступ. Якщо список непотрібних записів немаленький, може допомогти програма для видалення. Такі є в Плей Маркеті, але більшість платні.

  Заходимо в профіль людини. Клікніть на кнопку в верхньому меню, позначену трьома крапками. Відкривається меню, в якому необхідно натиснути «Заблокувати».

  Піде попередження инстаграма, де буде сказано, що зазначений користувач не знайде ваш аккаунт, не зможе переглядати публікації, проявляти активність, але ми цього і домагаємося, так? Просто знайте, що заблокований користувач не отримає повідомлень. Про блокування може здогадатися сам.

  Щоб переконатися в працездатності даного способу, відвідайте сторінку користувача і подивіться на кількість його підписок.

  Як в Инстаграме видалити передплатників які підписалися на мене одним разом без блокування телефону: на Андроїд і Айфоні

  Як видалити передплатників у инстаграме які підписалися на мене самсунг? Насправді не складно, принцип скрізь однаковий. Можливі невеликі візуальні відмінності.

  Як видалити всіх передплатників у Инстаграме одним разом

  Якщо вам знадобилося видалити багатьох неактивних користувачів відразу, доведеться трохи розчаруватися. Зробити це через додаток не вийде, функціонал інстаграмма не передбачає подібної функції. Можливо, це зроблено спеціально для захисту користувачів, адже зламати аккаунт і видалити передплатників всіх одним разом можна було б в два рахунки.

  Правда, існують програми з боку, здатні масово заблокувати користувачів. Такі сервіси вимагають доступ до вашого профілю. Звертаючись за допомогою до сторонніх додатків, ризикуєте передати дані зловмисникам. Якщо наважитесь, найвідомішим додатком вважається Follow for Instagram.

  Щоб кількість передплатників не поповнювалося ботами і небажаними персонами, рекомендується зробити профіль закритим. Таким чином відмежовується доступ до аккаунту. Щоб переглянути вашу стрічку і проявити активність, користувачам доведеться відправити запит на додавання. Право додати його чи ні, залишиться за вами.

  Важливо! Приховати профіль з версії для персонального комп’ютера не вдасться. Цю дію можна виконати тільки з телефону. Просто дотримуйтесь наступних інструкцій:

 • Зайдіть в програму, натисніть кнопку праворуч вгорі, відкриються налаштування профілю.
 • Знайдіть категорію «Аккаунт».
 • Пересуньте повзунок, щоб напис «Закритий аккаунт» стала активної.
 • Можна видалити передплатників у Инстаграме

  Напевно існують користувачі, від яких бажано приховати інформацію та опубліковані матеріали. У статті ми дізналися, як видалення непотрібних передплатників у инстаграме. Поради підходять для власників будь-яких моделей смартфонів: айфон, самсунг, майкрософ або інші. Питання «чи можна видалити передплатників» відпав. Є потреба зачистки своїх списків? Скористайтеся інструкціями. Видалення займає лічені секунди.

  Моя довідка - Корисні поради