Як в Инстаграме видалити фото з комп’ютера онлайн без програм і з програмами: видаляємо фотки з инсты через комп

Якщо людина користується спеціальним мобільним додатком, прибрати фото в соціальній мережі можна буде без будь-яких проблем. Труднощі у користувачів виникають у випадку, якщо використовується ПК і потрібно вирішити питання, як видалити фото з інстаграмма з комп’ютера. У даній статті увазі представлена інформація, як провести видалення, якщо соціальна мережа в основній масі використовується на ПК.

Як видалити фото з Інстаграмма з комп’ютера?

Виконати подібний процес досить просто, легко і зрозуміло. Зробити це можна за звичайною інструкції до ПК або за допомогою спеціальних програм. Перед тим як описати операцію детально, потрібно відзначити, що перші пару годин після видалення фото, посилання може працювати і це цілком нормально.

Як в Инстаграме видалити фото з компютера онлайн без програм і з програмами: видаляємо фотки з инсты через комп

Як тільки основні сервіси повністю оновлено, фото зникне остаточно. Тому перед тим як провести повне анулювання контенту, потрібно не один раз продумати, чи варто це того, адже повернути картинку вже не вийде. Фахівці повсюдно радять використовувати Директ. Завдяки цьому можна надіслати фотографії певним користувачам, а не викладати на загальну увагу. Якщо користувач користується соціальною мережею через смартфон, він зможе здійснити подібний процес без особливих проблем.

Без програм

Провести видалення певного контенту можна через телефон, і через ПК. Другий варіант передбачає використання спеціальних програм або проведення операції без таких. Якщо немає бажання або визначених навичок для використання спеціального програмного забезпечення, операцію можна провести через звичайний встановлене додаток соціальної мережі. Для цієї мети потрібно виконати нескладні дії:

 • Потрібно через браузер знайти соціальну мережу і зайти в профіль.
 • На сторінці персонального акаунту потрібно відкрити фотографію або інший контент, що вимагає видалення. Щоб подібний процес було зручно здійснювати, рекомендується кожну з фото, якщо їх багато, відкрити в окремій вкладці браузера і скопіювати адреси.
 • Отримані адреси потрібно передати приятелеві, щоб він зображення пролайкал. Дані дія автоматично виведуть картинки в RecentActivity, в спеціальний розділ активних дій. Якщо в розпорядженні є другий зареєстрований профіль, можна авторизуватися там і провести подібну операцію через нього.
 • Після відкривається профіль соціальної мережі і частина видалення контенту.
 • При вирішенні питання, як в инстаграме видалити фото з комп’ютера, зображення видаляються за списком. Потрібно опустити курсор в самий низ і вибрати функцію «Options». У вікні, що відкривається, виберіть Delete і потім повторити подібну дію для окремого фото.

  З допомогою програм

  При бажанні для виконання операції можна використовувати спеціальний емулятор Android BlueStacks. Це особливого плану віртуальне середовище, де запускається профіль і потім користуватися належними перевагами. Якщо потрібно прибрати певні зображення, процес не складе праці і для недосвідченого користувача в инстаграмме.

  Суть використання подібної утиліти полягає в тому факторі, що програма завантажується на ПК, потім проводиться установка соціального мережі. Як користувач провів авторизацію в аккаунт, він отримує доступ до фотографій і різних маніпуляцій з ними. Можна розміщувати їх і повністю прибирати зі стрічки, діючи з програмами.

  Всі способи

  Як в Инстаграме видалити фото з компютера онлайн без програм і з програмами: видаляємо фотки з инсты через комп

  Перераховані варіанти дій, спрямовані на вирішення питання, як в инстаграме видалити фото через комп’ютер, відрізняються простотою. Все виконується ясно і зрозуміло. У більшості випадків потрібно зайти в аккаунт, вводять в спеціальну форму пароль і логін. Після користувач повинен вибрати ті фотки, що повинні бути видалені. По ній потрібно клацнути мишкою.

  З вибраним зображенням инстаграма увазі відкривається меню, де потрібно вибрати пункт з видаленням. Зробити це можна за допомогою просто клацання мишкою. Якщо дана операція проводиться у звичайному сучасному смартфоні, стає все ясно й зрозуміло. Якщо немає телефону і потрібно діяти з ПК, можуть виявитися певні складності.

  Підводячи підсумки

  Як видно з усього сказаного вище, нічого незрозумілого і складного в операції, пов’язаної з усуненням фото з стрічки без програм немає. Незважаючи на це, трохи попрацювати все одно доведеться. Щоб не заплутатися і за мінімальну кількість часу провести необхідну маніпуляцію онлайн, варто взяти до уваги подані до уваги поради і покрокові інструкції.

  Моя довідка - Корисні поради