Як в Инстаграме подивитися хто зберіг твою публікацію: всі способи

Як дізнатися, хто зберіг публікацію в Instagram на сторінці користувача? Цим питанням задаються не тільки популярні блогери, активно просувають свій контент, але і звичайні користувачі, яким важливий проявлений до них інтерес. Популярність соціальної мережі робить її однією з найголовніших, тому будь-яка активність в акаунтах сприймається як зростання репутації. Саме тому збереження можуть виявитися важливими.

Як дізнатися, хто зберіг публікацію в Инстаграме

Моніторинг блогерами активності передплатників може виявитися важливим в наступних випадках:

 • для визначення популярності профайлу;
 • для визначення рівня корисності выкладываемого матеріалу.

Функція збереження публікацій в соціальній мережі з’явилася порівняно недавно і отримала велику популярність серед користувачів. Вона дозволяє робити закладки цікавить контенту без скріншотів і сторонніх додатків. Для того, щоб завжди мати доступ до закладок, досить натиснути на іконку публікації, розташовану в нижньому правому куті. Якщо вона стане темною, це буде свідчити про успішне збереженні посади. Надалі переглядати всі залишені в користування публікації можливо в розділі меню програмного забезпечення “Збережені”.

У свою чергу, переглянути статистику кожної власного контенту, тобто визначити рівень його популярності і виявити кількість збережень. З іншого боку, достовірно визначити, хто виробляє ці дії, поки не представляється можливим із-за нинішньої обмеженості функціоналу. Але не виключено, що така опція з’явиться в найближчому майбутньому.

Як в Инстаграме подивитися хто зберіг твою публікацію: всі способи

Для того, щоб визначити, що фото хтось зберігає, а також виявити кількість збережень, необхідно зареєструватися в Фейсбук. Це необхідно, оскільки соціальні мережі з недавнього часу пов’язані між собою, тому наявність змін в Инстаграмме тепер відображається і в FaceBook.

Всі способи

Основним методом відстеження статистики є реєстрація на facebook.com і прив’язка облікового запису в соціальній мережі на сторінці в Instagram. Здійснити цю процедуру (прив’язку) можливо безпосередньо у налаштуваннях останньої.

Примітка: Старі, перші пости недоступні для перегляду на предмет статистики, оскільки під час їх розміщення функція збереження ще не діяла.

Таким чином, визначення рівня репутації блогера можливо тільки за допомогою додаткового ресурсу. Але як в Инстаграме подивитися, хто зберіг твою публікацію, якщо в додатковому записі немає необхідності або відсутня можливість його реєстрації? Статистику збережень тепер можна визначити й іншим способом, якщо мова йде про Direct або Stories. По-перше, за їх функціоналу можливо визначити, що пости були переглянуті. По-друге, у користувача є можливість зафіксувати, кому належать перегляди. Крім того, якщо хто-то намагається зробити скріншот на твою Stories або Фотографію у Direct, користувачеві приходить відповідне повідомлення і ім’ям зберіг.

Як в Инстаграме подивитися хто зберіг твою публікацію: всі способи

Необхідні дії

Для того, щоб отримувати повідомлення про скріншотах, досить додати відповідну опцію в налаштуваннях. Якщо ж є необхідність відслідковувати статистику через Facebook, потрібно:

 • Відкрити настройки і виберіть пункт “Перейти на сторінку компанії” для переходу на Фейсбук.
 • Створити нову сторінку й зберегти її, отримати повідомлення Инстаграма про реєстрацію користувачем нової групи.
 • Повернутися в налаштування профілю і вибрати обліковий запис Фейсбуку для прив’язування.
 • Перезапустити програму.
 • Тепер під кожним котрі викладаються постом буде запропоновано вкладка “Переглянути статистику”. Саме таким чином можливо визначити рівень активності інших користувачів щодо профайлу блогера.

  Висновок

  Раніше функціонал Instagram був сильно обмежений і користуватися їм вдавалося буквально тільки для розміщення фотографій. Сьогодні ситуація змінилася і практично кожен користувач може здобути популярність в мережі за рахунок розширення можливостей соціальної мережі. З кожним оновленням програмного забезпечення вдосконалюється і існує ймовірність того, що визначити кількість збережень постів блогера також виявиться можливим.

  Моя довідка - Корисні поради