Як в Инстаграме перевернути відео під час запису на телефоні: на Андроїд і Айфоні

В даній соціальній мережі вже досить давно працює така корисна опція, як історії. Це оптимальна можливість розповідати своїм передплатникам різні історії. Щоб зробити таку категорію контенту максимально цікавою і привабливою, користувачам запропоновано велику кількість різноманітних опцій, серед яких перевертання має досить велике значення. У даній статті увазі представлена інформація, як перевернути камеру в instagram сторі під час запису.

Використання сторіс дає можливість не витрачати увагу на редагування картинок і відео, але успішно відходити від загальної стилістики профілю. Це оптимальна можливість донести контент до користувача, так як інформація буде доступна протягом 24 діб.

Як в Instagram перевернути відео?

Досить часто користувачі соціальної мережі, знімають відео для своєї історії, починають усвідомлювати себе справжнісінькими блогерами з ноткою професіоналізму. В процесі зйомки людина тримає телефон таким чином, що після розміщення переглядати його стає не дуже зручно.

Щоб позбавитися від цієї проблеми, можна тримати смартфон в правильному положенні, а можна вирішити проблеми і після проведеної зйомки c титрами. Сучасним користувачам пропонується можливість провести операцію за допомогою таких програм, як:

 • Video Rotate;
 • Video Rotate and Flip;
 • Clip Rotate.

Дані програми викачуються і використовуються абсолютно безкоштовно. Вони оптимально підходять для використання на сучасних планшетах і смартфонах. Якщо вимагає виправлення ролик знаходиться на ПК, рекомендується використовувати утиліту Handbrake, яка відрізняється простотою і зрозумілим застосуванням.

Як в Инстаграме перевернути відео під час запису на телефоні: на Андроїд і Айфоні

Після вирішення питання, як в инстаграме перевернути відео, використовуючи звичайний смартфон, можна провести всі необхідні операції – стабілізувати і відрегулювати колір, а також накласти фільтр. Можливість виправлення повороту і розташування ролика дозволить швидко виправити неправильну орієнтацію пристрою.

Як перевернути при завантаженні?

Щоб не витрачати час на виправлення допущеної помилки при завантаженні, краще передбачити її утворення. Для цієї мети потрібно простежити за тим, щоб знятий ролик був підправлений ще в процесі завантаження. Потрібно просто зайти в розділ з фото і відео на телефоні, перевірити положення і, якщо потрібно провести правку.

Багато просунуті користувачі радять використовувати спеціальний додаток Horizon. Якщо використовувати його постійно, користувачеві не доведеться замислюватися про те, як провести перевертання відео на телефоні перед його завантаженням у профіль з сторіс. Завантажити його можна на офіційному сайті розробника.

Суть даного додатка заснована на тому, що користувач не тримав телефон, додаток все одно перевертає кадр так, як потрібно. Подібна перевага базується на використанні спеціального гіроскопа, вбудованого в пристрій. У результаті людина отримує відеозапис, що не вимагає додаткової обробки спеціальними програмними інструментами.

У процесі використання програми потрібно виконувати наступну послідовність дій, як перевернути відео в инстаграме при завантаженні:

 • Запускається потрібний додаток і послідовно відкривається доступ до мікрофону і фото.
 • Здійснюється перехід в категорію відео.
 • Натискається кнопка запуску запису.
 • Після проведеної запису можна подивитися, що вийшло, натиснувши на кнопку, що розташована у правому нижньому куті. Далі вибирається потрібна запис і проглядається в режимі активованого програми.

  Якщо все гаразд, можна виводити ролик з утиліти, для чого натискається кнопка Поділитися, а якщо відео потрібно відправити пізніше, натискається Зберегти. Потрібний ролик можна знайти в каталозі фото на телефоні.

  На Андроїді і Айфоні

  Для проведення цієї операції в инстаграмм на сучасних телефонах даних операційних систем, варто попередньо завантажити спеціальний додаток. Можна вибрати будь-який з представлених вище, а можна використовувати Video Rotate And Flip. Тут немає нічого зайвого, відповідно у користувача не виникне ніяких складнощів з його використанням. Ніяких налаштувань немає, є тільки іконки, натискаючи на них, автоматично будуть проводитися певні дії.

  Як в Инстаграме перевернути відео під час запису на телефоні: на Андроїд і Айфоні

  При бажанні користувач може провести кадрування, тобто вирізати певну частину кадру. Дана опція є єдино платній, більше нічого не доведеться купувати окремо. Якщо ж потрібно провести стандартне горизонтальне перевертання, потрібно просто активувати спеціальну кнопку, що розташована у верхній частині екрана.

  Головною перевагою подібної утиліти є той факт, що процедура під час запису не впливає на загальну якість ролика і його формат. Готовий змінений варіант буде зберігатися в розділі з фото в инстаграме, за непотрібністю його можна буде без проблем видалити.

  Підводячи підсумки

  Робити проблему з того, що ролик на андроїд був спочатку записано неправильно, не варто. При необхідності завжди можна провести просту процедуру. Вся справа в елементарному інформуванні. Користувач повинен знати, яка утиліта в инстаграмме підійде найбільше, і яка з них не вимагає оплати.

  Моя довідка - Корисні поради