Як в instagram викласти історію: фото та відео з музикою через комп’ютер та інші можливості

Instagram Stories створені, щоб люди в режимі реального часу могли обмінюватися не особливо важливими, але цікавими моментами життя. Instagram Сторі існують лише добу і не висвічуються в основній стрічці. Запропонувавши користувачам нову функцію, творці переслідували мету більшою генерації саме актуального контенту. Поки ще не вся громадськість соціальної мережі готова викладати свої фото та відео без попередньої обробки. Тому, використовуючи сторі, можна сильно підвищити інтерес до своєї сторінки і завжди залишатися в топі. Найбільш корисні і докладні лайфхаки, як з комп’ютера викласти історію в instagram і як це зробити з будь-якого мобільного пристрою, будуть розглянуті нижче.

Як в instagram викласти історію: фото та відео з музикою через компютер та інші можливості

Як викласти сторі в instagram

З серпня 2017 юзери Инстаграма активно користуються новою функцією— «Історії». Вона дозволяє створювати тимчасові публікації, які через автоматично видаляються зі стрічки новин.

На фото і відео ролики допустимо накласти фільтри, эмоджи, додати пісню, текстовий контент. Також серед цікавих можливостей сторіс треба згадати:

 • Можливість робити опитування і голосування;
 • Можливість додавання хэштегов, стікерів, геоданих;
 • Використання gif анімації.

Публікувати історії в инстаграме досить просто. Необхідно активувати кнопку «Ваша історія» і зробити свайп зверху вниз. Галерея смартфона продемонструє каталог фото і відео, зроблених протягом доби. Кожна з них буде доступна для публікації. Вибравши фотографію для Історії, користувач може її відкоригувати — зробити заливку кольором, повернути, застосувати фільтри і т. д. можна Використовувати як зворотний, так і фронтальну камеру.

Як викласти фото в instagram в історію

Щоб додати фото історію в режимі «теперішнього моменту» можна використовувати наступні функції:

 • Звичайне — камера зробить звичайну фотографію;
 • Boomerang – пристрій зробить кілька знімків і об’єднає їх в GIF анімацію.

Вибір функції відбувається в режимі створення поста для сторіс. Необхідно свайпнуть по екрану з лівого боку на праву і навпаки. Свайп вгору виведе внизу екрану файли з галереї терміном менше 24 годин з галереї. Автор значення не має— це можуть бути як свої, так і надіслані фотографії і відеоролики.

Важливо! Термін файлів в галереї відраховується з моменту створення, а не появи на пристрої. Ці дані передаються при завантаженні разом з основним відео і фото контентом. Тому більш ранні фотографії без спеціальних маніпуляцій опублікувати не можна.

Якщо ви не змогли за добу опублікувати в історіях яке-небудь цікаве фото, але вам дуже хочеться поділитися ним, вихід є.

Як в instagram викласти історію фото терміном більше 24 годин? Щоб обійти часовий ліміт треба зробити скрін зображення. Для цього:

 • Потрібно відкрити «застаріле» фото;
 • Дочекатися поки воно перейде в режим повного екрану і зникнуть кнопки меню;
 • Зробити скрін ( для ОС iOS — кнопки «Home» і блокування живлення, спосіб «фотографування екрану» на Андройде залежатиме від марки і моделі пристрою);

Якщо на знімку відобразилися непотрібні елементи, можна обрізати їх за допомогою якого-небудь фоторедактора. Скріншот вважається заново створеним фото і безперешкодно завантажиться у сториз.

Як викласти відео в сторіс в instagram

Для створення відео сторіс в режимі реального часу розробники створили такі інструменти

 • Звичайний — для початку зйомки необхідно натиснути і утримувати кнопку спуску (запис припинитися як тільки кнопка буде деактивовано, але в жодному разі не триватиме більше чверті хвилини);
 • Прямий ефір – являє собою вашу відеотрансляцію;
 • Вільні руки – режим допоможе зняти короткий відеокліп, тривалість якого не буде перевищувати 15 секунд.

Питання, як викласти відео в сторіс instagram з галереї, вирішується наступним способом:

 • Необхідно відкрити програму і перейти у вкладку з новинною стрічкою (вона розташовується зліва);
 • Далі знаходимо іконку «Фото»;
 • Переходимо до неї свайпом наліво або тапом по ній;
 • У вікні камери вибираємо потрібний режим зйомки (вони вказані вище);
 • Після зйомки автоматично запуститься відтворення ролика. На цьому етапі його можна редагувати свайпамі в різні боки, які будуть пропонувати різні фільтри. Також можна накладати звук, стікери, текст, малювання. У цьому допоможуть іконки у верхній частині екрана;
 • Після редагування треба натиснути кнопку «В історію» та відео з’явиться в стрічці.
 • Більш ранній відеофайл можна опублікувати в сторіс, внісши які-небудь зміни за допомогою спеціальних програм — редакторів. Також можна опублікувати старий ролик, увійшовши автономний режим пристрою. Необхідно, щоб мобільна передача даних BlueTooth або Wifi була деактивована. Далі необхідно вибрати файл і зробити звичайну публікацію. З автономного режиму вона не пройде. Закриваємо Инстаграмм. Додаток збереже матеріал в галерею. Вимикаємо режим автономії і знову заходимо в профіль. Тепер пост легко завантажиться у стрічку сториз.

  Як викласти музику в історію instagram

  Відеоролик з хорошим саундтреком приверне більшу увагу передплатників, ніж сториз без звуку або з неякісним накладенням аудіо. Існує кілька способів вставити музику, але накласти вибраний аудіоматеріал відразу на всі блоки не вийде — платформа не володіє таким інструментарієм. Вставити ж супровід до одного ролика цілком реально.

  Як викласти в сторіс в instagram з музикою:

  • Запустіть фонове звучання. Цей спосіб дозволяє проводити зйомку на тлі грає мелодії, але вона не буде відрізнятися гарною якістю.

  Використовуйте спеціальні редактори, дозволяють накладати звукову доріжку на відеоряд у процесі підготовки публікації. Серед спеціального ПЗ для Android можна порадити додатки YouCut, VidTrim. На iOS добре зарекомендували себе Crop Video, CutStory, Continual for Instagram, Pinnacle Studio Pro. Відмінно працюють на будь-яких операційних системах редактори InShot, VivaVideo, GoPro Quik, VideoShop, Magisto.

  Також вставити музику в Stories можна за допомогою програвача..Спосіб працює як для смартфонів на базі ОС Андройд, так і для девайсів Apple. Алгоритм дій буде наступним:

  • Необхідно відкрити будь-програвач (підійде і встановлена версія);
  • Включити відтворення;
  • Натиснути режим паузи;
  • Відкрити соціальну мережу;
  • Натиснути значок «фото», щоб створити сторіс;
  • Свайпнуть наверх і відкрити вікно керування програвачем.

  В результаті трек і відеоролик сполучаться, а при перегляді історії ваш передплатник буде насолоджуватися гарною музикою.

  Можна з комп’ютера викласти історію в instagram

  Як в instagram викласти історію: фото та відео з музикою через компютер та інші можливості

  Instagram — це платформа, розроблена передусім для мобільних девайсів. Але багатьох все одно цікавить, як в instagram завантажити історію через комп’ютер і чи можна це зробити взагалі.

  Найпростіший спосіб використовувати сервіс відкладеного постінга SMMPlanner. Для цього необхідно:

  • Зареєструвати аккаунт на офіційному сайті;
  • Прив’язати до нього профіль у соціальній мережі (в розділі «Аккаунт» вибрати Instagram, ввести ідентифікатор і пароль, проставити всі галочки);
  • Далі в меню треба вибрати розділ «Пост» і натиснути на значок «Запланувати пост»;
  • Вибрати розділ «Відео/Фото» і завантажити файл з комп’ютера;

  Важливо! Слід обов’язково проставити галочку «Відправити як Stories».

  • На останньому етапі необхідно запланувати час і дату.

  За одне завантаження можна викласти все одне фото. Текстові матеріали додавати не можна. Це головні мінуси способу.

  Як зробити актуальну історію з декількох фотографій

  Вирішити проблему, як в instagram зробити історію з декількох фотографій, можна тільки за допомогою сторонніх додатків.

  • Флипаграмма

  Так розробники назвали відео, на якому як би «гортаються» кілька зображень. Створити флипаграмму можна в однойменному додатку Flipagram. Досить вибрати потрібні фотографії і створити з них відеоролик тривалістю до 15 сек. Можна встановити тривалість демонстрації кожного, накласти на ролик звукову доріжку.

  Перед завантаженням відеоряду в історію, ролик необхідно зберегти в галереї. Зараз Flipagram розвивається як самостійна соціальна мережа. Там також можна знайти друзів і ділитися з ними флипограммами.

  • Картинка-колаж

  З допомогою колажу також можна створити актуальну історію з декількох фото. Для цього можна скористатися одним з багатьох додатків App Store або Google Play з подібною функцією. Важливо дотримати 3 правила:

  • Колаж повинен складатися у форматі портрет (вертикальна орієнтація);
  • Вибирати колаж слід з урахуванням кількості планованих до публікації знімків:
  • Необхідно зберегти результат необхідно в галерею пристрою.

  В іншому випадку опублікувати сторіс не вийде.

  Моя довідка - Корисні поради