Як в Instagram переключитися на профіль компанії?

Що значить переключитися на профіль компанії в Instagram? Ви напевно в курсі, що Instagram вже не перший рік займає лідируючі позиції, будучи однією з найбільш швидкозростаючою соціальною мережею не тільки в Росії, але і у всьому світі. З цієї причини навіть великі компанії приходять на цей ресурс для того, щоб підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією. Але їм сильно не вистачає деяких функцій, які, по суті, марні для звичайних користувачів.

Всім зрозуміло, що компанії приходять в Instagram не просто, щоб помилуватися чужими знімками. Вони переслідують якісь цілі:

 • зробити свій бренд більш упізнаваним;
 • підвищити кількість продажів;
 • провести цілеспрямовану маркетингову кампанію;
 • інше.

Instagram нарешті вирішив піти назустріч організаціям і створив спеціальні бізнес-акаунти з різними корисними інструментами, які допоможуть компаніям досягати цілей швидше і роблять цей процес комфортним.

Що значить переключитися на профіль компанії в Instagram?

Бізнес-аккаунт – це сторінка компанії в Instagram або профіль особистого бренду. Якщо у вас своя компанія, ви пропонуєте різні послуги або товари, є спеціалістом і хочете залучити додаткових клієнтів, то вам потрібен саме бізнес-аккаунт.

Як в Instagram переключитися на профіль компанії?

Навіщо робити такий запис, якщо вже є звичайний профіль? Сенс в тому, що коли у вас з’явиться бізнес-профіль, вам стануть доступні нові функції, з якими ви зможете підвищити кількість клієнтів і продажів.

Ось деякі з нових функцій, які стануть доступні:

 • Додаткові кнопки. Наприклад, ви зможете додати кнопку «Подзвонити», клікнувши з її допомогою, відвідувач вашої сторінки швидше зможе зв’язатися з вами, уточнити те, що йому цікаво, зробити замовлення і інше.
 • Статистика профілю. Так ви краще зрозумієте, які з розміщених постів більше подобаються передплатникам, хто всі ці люди (їх вік, стать, місцезнаходження), скільки людей подивилося сторінку та інше. Про способи перегляду статистики читайте відповідну статтю за посиланням.
 • Просування публікацій і створення додаткової реклами. Ви можете просувати ваші пости на конкретну аудиторію за допомогою націлювання: стать, вік, інтереси, місцезнаходження та інше. Тільки заради цієї опції вже можна переводити акаунт у бізнес режим.
 • Реальний адресу. Якщо ваш бізнес знаходиться не тільки в інтернеті, то ви можете вказати вашу адресу щоб передплатники могли вас легко знайти.
 • Можна вказати категорію облікового запису. Все залежить від того який у вас профіль: персональний блог, магазин та інше. Це допоможе користувачам зрозуміти, на якій саме сфері діяльності відноситься ваша сторінка.
 • Інтернет-магазин. Це одна із самих крутих речей. Можна створювати вітрину товарів з описами і вартістю. Аж до того, що можлива з’явиться оплата прямо через Instagram. Ця функція поки що знаходиться на стадії тестування і доступна поки не у всіх регіонах. Але коли над нею закінчаться, це буде справжній прорив.
 • Як створити профіль компанії в Instagram

  Як створити профіль компанії в Instagram? Відразу зареєструвати бізнес-профіль не вийде. Вам потрібно спочатку зробити звичайну сторінку, а потім перевести її в бізнес-профіль. Розберемо покрокову інструкцію як в Instagram переключитися на профіль компанії.

  Дія 1. Створіть бізнес-аккаунт на Фейсбуці. Без цього ви не зможете отримати доступ до нових функцій.

  Для цього перейдіть в ФБ потрібно клацнути по стрілці і знайдіть розділ «створити сторінку».

  Як в Instagram переключитися на профіль компанії?

  Якщо ви не зібралися створити новий профіль, змінити статус займе не більше пари хвилин.

  Дія 2. Заходимо в Instagram через додаток, переходимо в меню і натискаємо на “Переключитися на профіль компанії”.

  Як в Instagram переключитися на профіль компанії?

  Дія 3. Щоб редагувати тиснемо на «продовжити», «вибрати сторінку». Далі потрібно вести логін і пароль від ФБ. Якщо ви вже авторизовані в телефоні, то перехід відбудеться автоматично.

  Як в Instagram переключитися на профіль компанії?

  Як в Instagram переключитися на профіль компанії?

  Дія 4. Переходимо до налаштувань профілю в Instagram.

  У новому вікні потрібно буде вказати:

  • Електронну адресу;
  • Номер телефону;
  • Фактичний адресу.

  Перевірте введені дані в кілька разів, оскільки вони будуть доступні всім відвідувачам сторінки.

  Як в Instagram переключитися на профіль компанії?

  Натискаєте на «Готово». Все тепер ви знаєте, як в Instagram переключитися на профіль компанії, з чим я вас і вітаю.

  Тепер ознайомтеся зі статтею “Налаштовуємо кнопку “Зв’язатися” Instagram”, дотримуйтесь інструкцій в ній і отримаєте зв’язок зі своїми потенційними клієнтами.

  Як відключити профіль компанії в Instagram, і чому не вдається перевести на профіль компанії в Instagram?

  Якщо ви вирішили прибрати бізнес-профіль, зробивши його звичайної сторінкою, то аналогічним чином перейдіть в параметри і відкрийте сторінку.

  Скажу чесно, у мене відразу перевести свій аккаунт в бізнес-профіль не вийшло. Ніби все робив по інструкції, при цьому не можу перекласти.

  Головна помилка зустрічається з профілями на Фейсбук. Багато користувачі плутають створення особистої сторінки і бізнес-профілю на ФБ. Якщо у вас виникли труднощі з тим як перевести Instagram в профіль компанії, то ще раз перевірте свій профіль на Facebook. Без бізнес-профілю на ФБ отримати бізнес-аккаунт Instagram не вийде. Щоб отримати у Фейсбуці статус бізнес-сторінки, необхідно зареєструватися Business Manager.

  Моя довідка - Корисні поради