Як тимчасово заблокувати акаунт у Инстаграме: з Айфона і Андроїда, що це означає

Як тимчасово заблокувати акаунт у инстаграме – що означає опція – досить поширений питання. Незважаючи на поширеність соцмережі, іноді вона починає заважати. Не потрібно видаляти і блокувати ресурс назавжди. Досить відмовитися від його використання на час. Така тимчасова блокування виявляється корисною в ситуації, якщо людина побоюється, що на нього можуть поскаржитися. В цій ситуації також потрібно приховати сторінку на певний період.

Як тимчасово заблокувати акаунт у Инстаграме: з Айфона і Андроїда, що це означає

Що значить тимчасово заблокувати Инстаграме?

Це приховування профілю з фотосети. Але не назавжди, а на певний час. Перш ніж докладно описати порядок дій при блокуванні, варто розібрати головні причини проведення операції. Маніпуляція може виникнути в таких випадках, як:

 • Немає потреби у записі;
 • Не підписуються люди;
 • Низька відвідуваність;
 • Потрібно завести новий профіль;
 • Відсутність впевненості в тому, що обліковий запис не потрібно.

Легка операція приховує профіль одночасно з розміщеними постами, фотографіями, лайками та коментарями. Провівши відключення, людина стирає своє існування на платформі.

Особливістю маніпуляції вважається те, що видалення здійснюється не назавжди. Профіль при бажанні можна повернути назад. Подібні дії дозволяється проводити багато разів. Головне дотримуватися періодичність. Блокувати сторінку не частіше одного разу в тиждень.

Як тимчасово заблокувати Instagram через телефон?

Як тимчасово заблокувати акаунт у Инстаграме: з Айфона і Андроїда, що це означає

Щоб вирішити дане питання зі смартфона, доведеться використовувати стандартну мобільний додаток або браузер. Нижче буде наведено декілька прикладів того, як здійснити процедуру в мобільній версії фотосети.

З Андроїда

Тут в першу чергу слід відкрити програму і авторизуватися на ньому. З’явиться домашня сторінка соцмережі. Далі власник профілю, вирішуючи, як тимчасово заблокувати instagram через телефон, виробляє такі дії:

 1. Натискається іконка користувача.
 2. Далі здійснюється перехід в налаштування.
 3. У представленому меню вибирається опція редагування облікового запису.
 4. Після прокручування вниз слід знайти та натиснути на тимчасову блокування.
 5. Програма перенесе людину в інший розділ. Тут слід прописати причину проведення операції.
 6. Опція підтверджується.

Після цього відкриється форма входу. Як тільки людина передумає і знову вирішить користуватися профілем, йому досить буде провести звичайну авторизацію.

З Айфона

З даного пристрою відключення облікового запису здійснюється за аналогічною схемою. Щоб зрозуміти, що є багато варіантів блокування, варто розглянути схему через мобільний браузер. В даній ситуації користувач діє за інструкцією:

 • Відкриває браузер на телефоні;
 • Знаходить пошуку офіційний портал соцмережі;
 • Проводиться авторизація;
 • Натискається ярлик з чоловічком. Він розташований вгорі дисплея;
 • Вибирається редагування профілю. Цей значок встановлений між іменем та деталлю;
 • Внизу розділу слід знайти потрібну функцію;
 • Вказується причина і натискається OK.

Якщо перелічені дії будуть виконані правильно, обліковий запис відключиться. При цьому блокування відбудеться на всіх пристроях. Щоб використовувати фотосеть, доведеться відновлювати доступ.

Що значить тимчасово заблокувати споживача та користувача?

Говорячи про блокування, варто приділити увагу, що тимчасово можна заблокувати не тільки свою сторінку, але іншого користувача. Тут схема дії зрозуміла. Береться профіль цікавить людину. Натискаються три крапки і в меню вибирається блокування.

Дану операцію можна виконувати з різними цілями. Не має значення, тимчасове блокування потрібно або постійна. Вирішувати в даному випадку буде не заблокований, але той, хто провів цю операцію. Зазвичай заборона встановлюється в постійному режимі.

Як працює функція тимчасового блокування?

Як тимчасово заблокувати акаунт у Инстаграме: з Айфона і Андроїда, що це означає

Суть даної функції полягає в тому, що в будь-який час доступ можна повернути. Головне за час відсутності не забути дані авторизації. Якщо є впевненість, що соціальна мережа буде відвідуватися знову, варто записати логін і пароль на зовнішні носії.

Причин для подібної короткочасної і непостійною блокування існує багато. Найпоширеніші з них прописані в програмі. Вони висвічуються при здійсненні даної операції. Вирішуючи, як тимчасово заблокувати сторінку в инстаграме, потрібно вибрати одну з таких причин для блокування:

 • Немає можливості знайти об’єкти для передплати через телефон;
 • Проблеми при запуску;
 • Сумнів у дотриманні конфіденційності;
 • Бажання видалити контент;
 • Необхідна перерва;
 • Повідомлення заважають працювати;
 • Велика кількість дратівної реклами;
 • Був створений другий профіль.

Користувач робить вибір, як користувача і передплатника. Вводить пароль і натискає на рядок з відповідною опцією. Закінчує операцію натисканням ТАК. Після цього людина виходить з аккаунта на час і повертається після прийняття рішення знову користуватися додатком соціальної мережі.

Підводячи підсумки

Щоб відновити обліковий запис і публікації після даної операції, досить увійти в профіль з телефону, що працює на айфон і андроїд. Якщо власник сторінки не подбав заздалегідь про те, щоб зберегти логін і пароль, йому доведеться відновлювати можливість входу. Зробити це можна через пошту або прив’язану сторінку на Фейсбуці.

Моя довідка - Корисні поради