Як тепер дізнаватися про лайки підписок і передплатників в instagram

Zengram пропонує можливість дізнатися, кому ставив лайки зацікавив вас аккаунт в Instagram. Сервіс Инсташпион покаже точну кількість лайків, які поставив людина публікаціям інших користувачів. За допомогою функції можна дізнатися передплатників і підписки цікавить облікового запису. У Инсташпионе доступна активність потрібного профілю і поточний рейтинг.

Чому в Instagram видалена вкладка з підписками

Не так давно в Инстаграме пропав доступ до активності інших профілів. Це сталося після проведення аналізу, який показав, що опція «Підписки» є найменш популярної соціальної мережі. Більшість користувачів навіть не були знайомі з її призначенням. А ті, які знали про даної опції, вважали, що перегляд дій інших користувачів – втручання в особистий простір, і були тільки раді скасування даної вкладки. Опцію вирішили скасувати з таких причин:

  • фільтрація зайвих функцій;
  • підвищення рівня конфіденційності користувачів.

Цікаво! Багато почали цікавитися чому пропала можливість бачити активність інших профілів Instagram і є доступ до цим даним. Таке питання виникло після того, як менеджери прибрали тестовий режим лічильника позначок «подобається». Метою такої дії стало зниження їх впливу на громадськість.

За рішенням адміністрації Instagram вкладка для відстеження «Мені подобається» буде видалена, але користувальницькі дії не стануть повністю анонімними. Кожен охочий буде мати доступ до відстеження необхідної інформації за допомогою програми Инсташпион, де зібрані найбільш актуальні функції для активного ведення бізнес-діяльності і задоволення особистого інтересу.

Важливо! Сервіс Шпигун стане аналогом опції «Підписки». З його допомогою можна буде відстежити активність користувача, що раніше було недоступно.

Як використовувати Инсташпион

Для використання програми необхідно виконати кілька простих дій:

  • Вводимо у відповідні поля адресу електронної пошти та пароль або входимо через інші соціальні мережі на офіційному джерелі Zengram.
  • Вибираємо число перевірок і вводимо логін профілю. Тепер вся необхідна інформація зібрана у таблиці: кількість позначок «Мені подобається», які поставив осіб, і кількість лайків його публікацій іншими користувачами.
Читайте також:
20 цікавих фактів про Facebook

Переваги програми

Багато активні користувачі Instagram вже встигли оцінити переваги сервісу Инсташпион. До них можна віднести:

  • широкий функціонал (сервіс надає великий спектр можливостей для своїх користувачів);
  • високий рівень безпеки (використовуючи сервіс, можна не боятися, що аккаунт буде заблокований, оскільки Зенграм має спеціальні схеми, не доступні для Instagram);
  • зручність (користування Инсташпионом є абсолютно простим: тут немає хитромудрих налаштувань, всі можливості відображені на головній сторінці);
  • вартість (Зенграм пропонує сервіс за найдоступнішою ціною – перевірки трьох профілів будуть коштувати 190 рублів).

Єдиним недоліком Инсташпиона можна назвати те, що процес аналізу профілю, який має велику кількість передплатників, вимагає певну кількість часу. Так що доведеться дочекатися його завершення.

Як тепер дізнаватися про лайки підписок і передплатників в instagram

Інші корисні функції Зенграм

Инсташпион – це не єдина цікава можливість сервісу Зенграм. Користувач може здійснити налаштування розкрутки профілю в автоматичному режимі. Програма самостійно буде дивитися сториз, ставити відмітки «Мені подобається», підписуватися на цільову аудиторію, коментувати публікації і робити розсилку особистих повідомлень.

Адміністрація Зенграм гарантує зовнішню безпеку. Аккаунт має високу ступінь захисту від злому.

Ми нещодавно робили більш детальний огляд оновленого Зенграма. Зазначимо, що це спеціалізований сервіс акуратного й обережного продижения в Instagram, який не має нічого спільного з сервісами, які продають “100 лайків від ботів за 5 копійок”.

Сервіс вміє розкручувати профіль в різних населених пунктах. Це зручно для тих, хто веде бізнес через Instagram і хоче залучити зацікавлену аудиторію з певного міста.

Моя довідка - Корисні поради