Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу

Просування в соціальних мережах зараз допомагає не тільки набрати популярність, але і непогано заробити. Є багато способів для швидкого набору аудиторії. Один з найефективніших – таргетована реклама. Однією з її різновидів є промоакції. Але з тим, як їх запускати, у деяких виникають труднощі. Поговоримо про те, як створити промоакцію в Instagram.

Чим відрізняється промоакція в Instagram від таргетованої реклами?

У чому ж відмінність промоакції про націлювання в Instagram? Це дуже близькі поняття, які багато хто плутає. Насправді, немає особливої різниці, що ви будете використовувати – обидві ці речі допомагають з розкручуванням і підвищенням продажів. Але промоакція – просування конкретної публікації, а таргетинг дозволяє створити пост спеціально для показу його цільової аудиторії, і в профілі його не видно.

Що краще? Різниці мало – в першому випадку рекламний пост є в профілі, тому доцільно в ньому розміщувати якусь акцію чи повідомлення про знижки. У другому ж можна розповісти про свою діяльність і привернути таким чином передплатників, адже рекламна публікація не відобразиться в обліковому записі.

Інструкція, як створити промоакцію в Instagram

Перейдемо до покрокової інструкції про те, як створити промоакцію в Instagram. Настроювання має багато нюансів, які я не зможу описати тут – дуже багато залежить від кожного конкретного випадку: тематики сторінки, бюджету, важливості місця розташування і так далі.

 1. Перед тим, як зробити акцію, переходимо на бізнес-профіль. Якщо ви задумалися про розкрутку, ви повинні знати, що це таке.
  Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу
 2. Відкриваємо свою сторінку. Для цього тиснемо по іконці з людиною в нижньому правому куті.
 3. Зверху буде рядок з кількістю відвідувань за останній місяць. Клікаємо по ній.
 4. Відкриється статистика. З усіх пунктів нас цікавить останній, який так і називається.
  Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу
 5. Відкриється вікно, в якому ми вибираємо один з викладених постів: зверху можна перегорнути і вибрати потрібний.
  Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу
 6. Нам запропонують авторизуватися через Facebook. Після авторизації покажуть інструкцію про те, що нам потрібно буде зробити.
 7. Першим ділом налаштовуємо місце призначення. Тобто те, куди користувач перейде, коли натисне за отриманою акції.
  Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу
 8. Вибираємо цільову аудиторію. Можна клацнути по пункту «Автоматично», і соціальна мережа зробить це за вас. А можна створити свою, клацнувши по відповідному пункту. Там ми вводимо назву, геолокацію потенційних передплатників або покупців, їх інтереси, вік і стать.
  Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу
 9. Визначаємося з бюджетом. Можна вибрати, скільки рублів в день буде йти, і скільки триватиме акція. Тут же буде прописаний приблизний охоплення, який ви отримаєте.
  Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу
 10. Останній пункт – перевірка налаштувань і додавання способів оплати. Соціальна мережа підтримує більшість платіжних систем. Якщо все в порядку, натисніть «Створити промоакцію».

Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу

Головні помилки при створенні промоакції

Створення промоакції – річ складна, повна нюансів, які залежать від багатьох деталей конкретно вашої сторінки. Однак, найчастіше можливі помилки можна класифікувати.

 1. Погана картинка. Для акції ви повинні вибрати кращу фотографію. Люди повинні хотіти перейти туди, куди ви пересилаєте.
 2. Недостатньо хороший текст. Текстову складову не можна недооцінювати. Розмістити її можна як на зображенні, так і в підписі. У будь-якому випадку, ви повинні чітко продумати, що хочете сказати.
 3. Відсутність мобільної версії сайту, на який переадресовується трафік. Якщо вибираєте місцем призначення сайт, ви повинні враховувати, що переходити на нього будуть з телефону. А значить, він повинен бути адаптований під мобільні екрани.
 4. Погано налаштована аудиторія. Ви повинні розуміти, для кого створюєте контент. Стать, місце розташування, вік та інтереси – основні важливі деталі.
  Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу
 5. Недостатній бюджет. Від того, скільки грошей ви вкладете, буде залежати, якою охоплення ви отримаєте в результаті. Якщо впевнені в налаштуваннях, не скупіться.

Чому не виходить створити промоакцію?

Налаштувати параметри – півсправи. У деяких не виходить створити промоакцію в Instagram, щоб вона хоч якось працювала. Справа може бути не тільки в помилках, які ви можете допустити, але і в тих проблемах, які мають місце бути в самому Инстаграме. Часто для того, щоб зрозуміти, що конкретно не так, зазвичай достатньо перевести повідомлення, яке показує соціальна мережа. Наприклад, помилка “Error occurred! You App is not registered in Facebook” означає, що додаток, яке ви хочете пересилати людей не зареєстровано в Фейсбук.

 

Також є і неочевидні проблеми: наприклад, часто покази не йдуть з-за того, що в рекламному кабінеті встановлені обмеження на витрати. Раджу вам відкрити менеджер реклами та перевірити правильність налаштування. Там же, до речі, можна і контролювати успішність кампаній.

Приклад як вдала промоакція підвищила продажу

Будь-яке твердження вимагає підтвердження на конкретному прикладі. Щоб мої слова не були пустою балаканиною, розповім про те, як зросли продажі після використання промоакцій. Для зручності розпишу все в пунктах.

 1. Розкручували студію краси в Ульяновську. Метою було збільшення кількості передплатників, підвищення впізнаваності і, зрозуміло, ліди.
  Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу
 2. Для досягнення мети були використані: массфолловинг, реклама у блогерів і, власне, промоакція. Але перед тим, як приступити до просування, були проведені роботи по оформленню облікового запису і створення кращого контенту.
 3. В першу чергу за допомогою акцій працювали з гарячими клієнтами. В Instagram приходило 60-80 заявок на місяць. Потім – з холодними. Для цього була запущена акція зі знижками, проведені тести з різними варіантами контенту в акції.
 4. За підсумками аудиторія збільшилася на 1015 передплатників, а заявок за час роботи було отримано 377. Причому, загальний бюджет був до 4000 рублів на місяць.

Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажуТак як це було зроблено перед новорічними святами, виручка не змусила себе чекати

Аудиторія в соціальних мережах може приносити непогані гроші. Але для цього потрібно постійно працювати над своїм акаунтом та просуванням. Це вимагає багато сил і часу. Способів розкрутки багато і промоакції – один з найбільш ефективних. Потрібно вміти їх налаштовувати і запускати.

Запитання наших передплатників

Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу#1. Промоакції для мене занадто дорого, які є аналоги?

Можуть підійти сервіси комплексного просування. Вони теж працюють по цільовій аудиторії, але при цьому обходяться в середньому в 1000 рублів в місяць. Є також і безкоштовні варіанти, але в них часто функціонал істотно обмежений.

Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу#2. Чому після запуску кампанії гроші не знялися?

В Instagram є певний поріг близько 500 рублів. Тобто якщо ви, припустимо, запустили акцію на 400 рублів, гроші відразу не знімуть. При наступному запуску навіть на 100 у вас знімуть також і те, що ви повинні були заплатити за попередню.

Як створити промоакцію в Instagram: турбобуст продажу#3. Як зупинити кампанію?

Управління кампаніями слід здійснювати через рекламний менеджер. Така річ як зупинка або видалення акції доступна саме там.

Якщо хочеш поставити запитання або висловити думку — пиши у коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради