Як створити промоакцію в Instagram покроково – швидкий спосіб!

Instagram соціальна мережа, яка постійно розвивається і рухається вперед, на відміну від аналогічних сервісів. Саме instagram давно вийшов за рамки міжособистісного спілкування.

Сьогодні все частіше користувачі користовують майданчик Instagram для ведення та просування свого бізнесу. Бізнес аккаунт має у своєму арсеналі великий набір інструментів для просування власної справи.

Для ведення бізнесу в інтернеті, як і в реальному житті, потрібно рекламувати свій профіль. Правильна і грамотна реклама приверне цільову аудиторію. Нижче поведемо мову, як створюють промо акції в инстаграме і опишемо інструкцію покроково.

Як створити промоакцію в Instagram покроково  швидкий спосіб!

Створення промоакції в instagram

Промоакція в инстаграме – це рекламна кампанія, яка транслюється в стрічці користувачів соціальної мережі Instagram.

Щоб правильно створити акцію, необхідно орієнтуватися не на товари або послуги, а тільки на аудиторію, яку хочемо залучити. Визначаючи коло користувачів, яким буде показана реклама ви:

 • Встановлюйте вибір цільової аудиторії;
 • Створюєте правильний контент, який може зацікавити.

Як можна визначити, кому буде цікаво, просто створіть і проведіть опитування серед користувачів. Отриманий результат проаналізуйте і починайте діяти.

Переходимо до покрокової інструкції по створенню реклами або промо акції для інста користувачів.

 • Авторізуємось у своєму бізнес записі;
 • У правому нижньому побачите зображення силуету людини, торкаємося його;
 • Відкриється ваша особиста сторінка. Звертаємо увагу на значок статистика. На значку зображена антена, розташування правий верхній кут. Клікаємо пальцем по іконці;
 • Відкривається сторінка «Статистика», прокручуємо сторінку вниз до розділу «Реклама» і вибираємо дія «створити нову промо-акцію»;
 • Вибираємо публікацію з існуючих в профілі, яку хочемо прорекламувати і натискаємо «далі» (вибрати формат поста фото або відео);
 • Наступний крок, вибір показника, який на наш погляд хочемо збільшити: залучити людей на сайт, отримати більше дзвінків, залучити велику кількість клієнтів у вашому районі;
 • Наступний пункт «просувати», вибираємо кнопку цільового дії після вибору попереднього кроку, тут необхідно встановити або автоматично, або створити свої параметри для підбору цільової аудиторії. Кнопка просувати знаходиться в профілі;
 • Встановлюємо обмеження за статтю, віком, місту, якщо це необхідно;
 • Пункт «Загальний бюджет» – налаштування бюджету визначають охоплення користувачів мінімальний. Ніж велика кількість хочете охопити, тим вище буде вартість реклами.
 • Вказуємо тривалість рекламної кампанії і крокуємо «далі»;
 • Клацаємо по «перегляду» промоакції, якщо всі параметри заповнені правильно, залишається тільки оплатити;
 • «Додати спосіб оплати», вибираємо спосіб оплати банківську карту платіжної системи VISA/Master card або електронний гаманець PayPal. Після списання грошових коштів, instagram повідомить про успішне завершення операції і промо акція з’явиться в стрічці користувачів.
 • Увага! Опція промоакції доступна користувачам, чий профіль переключений на бізнес аккаунт. Тільки даний тип аккаунта має всі необхідні функції для аналізу рекламної кампанії.

  Чому не працює промоакція в instagram? Причин, за якими не працює дана функція може бути кілька: не активований бізнес-аккаунт або не прив’язаний до профілю на фейсбуці; пост не відповідає вимогам реклами.

  Читайте також:
  Дитячий Youtube (YouTube)

  Для вдалого запуску проамакции або реклами в инстаграме необхідно зареєструватися в соціальній мережі Facebook або пройти авторизацію, і створити нову сторінку, щоб стати модератором.

  Параметри рекламного оголошення

  Як було сказано вище, що всі рекламні ролики в Instagram публікуються через Facebook. І мати особистий аккаунт просто необхідно. Існує кілька видів реклами: таргетована і у блогерів у публікаціях.

  Важливо! Рекламний кабінет для таргетованої реклами створюється на майданчику Facebook.

  Прив’язуємо бізнес аккаунт до профілю на фейсбуці. Під потрібної публікацією є кнопка «просунути». Далі слідуємо інструкції, описаної вище. Також, не чекаючи закінчення кампанії, її можна видалити. Перейдіть по напису «подивитися просування» і клацнете по трьом точкам зверху.

  Способи оплати

  Рекламне оголошення в instagram платне, вартість залежить від встановленої кількості користувачів, яким буде доступна реклам і від її тривалості. Оплачувати можна будь-яким зручним способом. Оплата здійснюється через банківську картку або через електронний сервіс PayPal.

  Моя довідка - Корисні поради