Як створити прибутковий Instagram магазин одягу?

Створити в Instagram магазин одягу під силу кожному – настільки це дружня майданчик. Для цього не потрібно бути експертом в SEO, маркетингу, копірайтинг і так далі. Але так буде не завжди, тому що аудиторія росте, а разом з нею зростає і конкуренція.

Тому в цій статті є необхідні для новачків поради щодо створення магазину, кмо розкручування і збільшення продажів, які будуть працювати ще не один десяток років.

ТОП популярних магазинів одягу в Instagram

Для початку потрібно подивитися кращі магазини одягу в Инстаграме – так ви зможете побачити, що їх об’єднує і спробувати повторити їх успіх.

Серед популярних магазинів одягу можна виділити:

 • 12storeez – дизайнерські міні-колекції кожен місяць;
 • Candyshop_Moscow – одяг в ляльковому стилі;
 • t.skirt – стильний жіночий одяг;
 • SKITZYOU – яскраві і незвичайні наряди;
 • Roseville_ru – красиві і легкі сукні.

Зверніть увагу, як оформлені пости, які до них підписи, хто є основною аудиторією, як зроблені фотографії, як виглядають моделі і так далі. Навіть якщо аудиторія різна, можна побачити загальні тенденції, які можна реалізувати у своєму магазині, щоб збільшити кількість клієнтів.

Як створити прибутковий Instagram магазин одягу?

Але це не означає, що потрібно копіювати чийсь стиль – придумайте свою фішку, яку захочуть вкрасти у вас. Тоді ви дійсно полюбитесь своїм передплатником, і вони частіше будуть що-небудь у вас купувати. І з кожним новим постом вони будуть все ближче до купівлі.

Як придумати назву для магазину?

Назва – найскладніша частина. Можна на перший час придумати що-небудь, в надії потім це змінити. Але в цьому є одна заковика – передплатники здивуються, що у них в стрічці з’явився незрозумілий аккаунт. І не всі стануть розбиратися, що це таке. Більшість просто відпише і забуде. Тому Instagram магазин одягу повинен отримати своє ім’я і жити під ним все життя.

Як створити прибутковий Instagram магазин одягу?

Неймінг (придумування назв і слоганів) – це дуже складна частина просування. Тут важливі креативність, актуальність, розуміння аудиторії і здоровий глузд. Всього є кілька способів придумати назву:

 • Магазин «Продукти». У кожному місті таких сотні і навіть тисячі. І такий підхід захопив інтернет. У нього є плюси: відразу зрозуміло, що це за профіль. І мінуси: складно піднятися з-за конкуренції.
 • Російські слова. Наприклад, «Модниця», «Еліта», «Каблучок» і так далі. Тобто ви придумуєте тематичне слово, яке асоціюється з вашою діяльністю. Працює, тільки якщо виходить дійсно круто.
 • Іноземні слова. Тут потрібно або вибирати щось дуже гарне, або таке, що всі розуміють – начебто Glamour і тому подібного. Але краще такий метод не використовувати, тому що це вульгарно і просякнуте фальшю.
 • На худий кінець ви можете просто взяти що-небудь від балди, але такий підхід не рекомендується ні в якому разі.

  Радимо ознайомитися: “Оформлення запису в Instagram для продажу”.

  Як знайти клієнтів для свого магазину?

  Для цього потрібно використовувати способи просування, які підходять більшості профілів і магазинів. А саме: запускати рекламу, співпрацювати з блогерами та іншими магазинами, влаштовувати конкурси, ставити хештегі, геотеги і так далі.

  Як створити прибутковий Instagram магазин одягу?

  Наприклад, ви можете просувати жіночий одяг у якій-небудь моделі. Якщо починаюча модель, вона може погодитися співпрацювати за вашу одяг. Чи є такий окремий сегмент як инстамамы, яким можна запропонувати дитячий одяг.

  Конкурси допоможуть збільшити охоплення, тому що так про вас дізнаються передплатники передплатників. Але конкурс має бути з якого-небудь приводу і з цікавим для аудиторії подарунком. У випадку з магазином одягу, ви можете розіграти джинси або плаття (в залежності від того, кого ви хочете залучити). Але в умовах конкурсу обов’язково потрібно буде вказати, що ви надасте відповідний розмір і в який термін буде здійснена доставка.

  Хештегі теж допомагають залучити нових клієнтів, але ставити потрібно тільки те, що відповідає тематиці магазину – інакше ваш пост побачить купа людей, яким він не цікавий. І вони просто пролистают стрічку далі. Хэштегов можна ставити багато – до тих пір, поки це нормально виглядає і не виглядає полотном незрозумілих слів. Якщо сумніваєтеся з кількістю, просто ставте від 5 до 10. Докладно про просування хэштегами – у статті за посиланням.

  Насправді можливість просування не обмежується зазначеними вище способами. Якщо ви будете зберігати адекватність і постити те, що цікаво вашої аудиторії, то зможете спостерігати за приростом передплатників.

  Якщо не хочете робити це самі, звертайтеся в сервіси комплексного просування: Pamagram, Zengram і Doinsta. А ось захоплюватися накруткою небажано, тому що накручені користувачі рідко стають клієнтами.

  Як створити прибутковий Instagram магазин одягу?

  Найпоширеніші помилки у веденні магазину в Instagram

  Найчастіше повторюються одні і ті ж помилки, тому їх потрібно запам’ятати і не допускати у своєму бізнесі. Наприклад, люди дуже фанатичні залучення передплатників. Це відгукується тим, що дуже маленький відсоток готовий щось придбати.

  Вирішується це просто – потрібно стежити за якістю аудиторії і всіляко її мотивувати на покупки. Для цього можна підвищувати залученість – чим передплатник активніше реагує на пости, тим вище ймовірність, що він щось купить. Іноді аудиторія взагалі залучається не та, тож ті, кому це дійсно може бути цікаво, просто проходять повз. Вирішіть всі питання з аудиторією і продажі зростуть.

  Бізнес план магазину в Instagram

  Інтернет-магазин в Instagram можна використовувати як додатковий майданчик. Щоб залучати все більше людей. З часом, якщо правильно підійти до просування, можна отримати величезну кількість клієнтів і відмовитися від інших каналів, якщо вони споживають занадто багато часу і коштів.

  Тому ваш алгоритм може бути таким:

 • Завести аккаунт.
 • Постити якісні фотографії асортименту з цікавими підписами.
 • Почати просувати його по іншим каналах.
 • Співпрацювати з блогерами, магазинами.
 • Запустити рекламу.
 • Проводити конкурси.
 • Отримувати прибуток.
 • Ведення бізнесу в Instagram можна назвати одним з найприбутковіших, тому що воно не вимагає великих вкладень, а результат можна побачити досить швидко. Постарайтеся бути як можна яскравіше, але не пестрите. Оформляйте пости зі смаком і робіть стильні фотографії – це основний секрет успіху.

  Моя довідка - Корисні поради