Як створити обкладинки для сторіс в Instagram

Обкладинки для сторіс в Instagram – новий спосіб зробити сторінку в соціальній мережі привабливіше. Функціонал з’явився не так давно, але вже став популярним. Блогери відразу зрозуміли, як використовувати новий інструмент. Щоб зробити сторінку гармонійної, придумали оформляти папки з вічними історіями. Так фоловерам набагато приємніше вивчати контент на сторінці.

У цій статті ми дізнаємося, як додати обкладинку, де знайти готові шаблони, як створити набори самостійно.

Для чого потрібні обкладинки для сторіс в Инстаграмме

Як створити обкладинки для сторіс в Instagram

Актуальні сториз з’явилися відносно недавно. Їх почали активно використовувати блогери, щоб не засмічувати стрічку і зберігати потрібну інформацію для передплатників. Так як групи з вічними сторі знаходяться над фотоконтентом, вони кидаються в очі. Цю можливість не стали упускати, тому багато почали створювати оформлення сторінки. Головний акцент – вічні історії.

Обкладинки привертають увагу і структурують контент на сторінці. З допомогою єдиної стилістики можна залучити фоловерів, які зможуть легко орієнтуватися в вашому профілі.

При підборі обкладинок не забувайте про технічні моменти:

 • Розмір зображення повинен бути 1080 на 1920;
 • Назву для групи обмежена 16 символами;
 • Вічні історії будуть зберігатися до моменту навмисного видалення;
 • Створювати обкладинки для сторіс в Instagram можна за допомогою графічних програм або самостійно;
 • Stories в розділах знаходяться по порядку, який залежить від дати додавання.

Як зробити обкладинку для сторіс

Спочатку вам необхідно поділити свої вічні сторі на тематичні групи. Для цього перейдіть у свій профіль і знайдіть гурток з плюсом під инфобоксом. Натисніть на нього, щоб додати туди історії на певну тематику, придумайте назву. Сторіс можна завантажувати відразу або вибирати з архіву.

Читайте також:
Як скопіювати посилання в Инстаграме з телефону і комп'ютера

Як створити обкладинки для сторіс в Instagram

Тепер необхідно прикрасити всі папки, додавши іконки. Для цього підготуйте набір картинок заздалегідь. Рекомендується використовувати зображення однієї стилістики, щоб профіль виглядав гармонійно.

 1. Додайте картинки в історії онлайн. Тепер ви можете використовувати їх для розділів актуальних сториз. Також зображення потраплять в архів;
 2. Виберіть папку вічних сторіс, яку необхідно прикрасити;
 3. Якщо ви створюєте групу відразу, то обкладинку варто вибирати першої. Так вона буде коректно відображатися;
 4. Натисніть Далі. Тепер ви можете вибрати розташування картинки і її розмір. Не забувайте, що обкладинки для історій в инстаграме відображаються в кружечку. Заздалегідь продумайте, як краще її встановити;
 5. Збережіть і перейдіть у свій профіль, щоб перевірити, як все виглядає;
 6. Редагуйте розділи вічних сторіс в будь-який момент. Ви можете доповнювати групи і видаляти зайве, а також змінити обкладинку.

Набір готових обкладинок

Багато люди, які ведуть свій блог в Инстаграмм, хотіли б, щоб їхні сторінка виглядала гармонійно. Багато хто навіть фотографії викладають в одній колірній гамі, щоб не порушувати стилістику і концепцію контенту. Але не всі блогери вміють малювати і створювати зображення, щоб оформити розділ вічних сториз.

Як створити обкладинки для сторіс в Instagram

В цьому випадку допоможе готовий пакет іконок в одному стилі. Щоб знайти відповідне оформлення, доведеться витратити багато часу, але це того варто.

 1. Зайдіть в будь-яку пошукову систему в браузері (Яндекс, Гугл);
 2. У рядку пошуку введіть запити: icon, highlights, stories;
 3. Відкриється список сайтів, які підходять;
 4. Перейдіть в розділ картинок;
 5. Серед великої різноманітності необхідно вибрати відповідний набір обкладинок;
 6. Завантажте їх на комп’ютер або смартфон;
 7. Якщо необхідно щось змінити, скористайтеся будь-яким графічним редактором;
 8. Збережіть отриманий варіант і завантажте зображення в сторі;
 9. Помістіть їх у відповідні групи і зробіть так, щоб картинка відображалася першої.
Читайте також:
Не можу підписатися в Инстаграме на людину з телефону і комп'ютера: чому, пише дію заблоковано

Також ви можете замовити готовий пакет шаблонів у художника. Заздалегідь обговоріть всі деталі і стилістику, щоб отримати потрібний кінцевий варіант. При отриманні замовлення, зверніть увагу на архів даних. У ньому повинні бути шрифти та обкладинки для історій в инстаграме у форматі psd. У такому вигляді ви зможете самостійно змінювати отримані шаблони, розділені на шари.

Шаблони обкладинок для сторіс

Іноді немає можливості створити спеціальний набір обкладинок, який підійде під тематику і концепцію. Щоб полегшити завдання, можна скористатися шаблонами. У цьому випадку вам допоможуть спеціалізовані форуми, сайти та програми. Найпопулярніші називаються Canva і Crello. Заготовки допоможуть створити для оформлення сторінки Інст. Ви можете редагувати і змінювати їх.

Як створити обкладинки для сторіс в Instagram

Щоб скористатися всіма можливостями цих сервісів, необхідно зареєструватися там. Після цього ви зможете зберігати і редагувати результат в будь-який момент. Після процедури реєстрації розгляньте весь функціонал і визначтеся, чи достатньо вам безкоштовних можливостей. Якщо хочеться створити неповторні іконки, то можна оформити платну підписку. Преміум інструменти дозволять зробити картинки будь-якої складності, змінюючи шари, кольори і стилістику.

Готові шаблони можна знайти й на інших сайтах і форумах за допомогою пошукових систем. Всі зображення та заготовки будуть розподілені на тематичні групи. Також ви можете знайти дизайнерів або художників, які продають обкладинки для історій в инстаграме або шаблони. Замовлення вам надішлють у вигляді архіву. Відкривається він в програмі Фотошоп. Встановіть шрифти з файлу і створіть оформлення для свого блогу.

Моя довідка - Корисні поради